21. února, 2019 - svátek má Lenka

Prádelna - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

Prádelna Praha - firmy

Samoobslužná prádelna Speed Queen - Prádelna

Samoobslužná prádelna Speed Queen

Provozujeme samoobslužnou prádelnu, která je vybavená technikou Speed Queen. Přijdete si k nám vyprat a vysušit a za hodinku času stráveného například surfováním po internetu na WIFI zdarma máte čisté a suché prádlo.

Praha Žižkovgroše:407

Valcha a Kolíček - velkokapacitní prádelna - Prádelna

Valcha a Kolíček - velkokapacitní prádelna

Velkokapacitní prádelna Praha Hrdlořezy - Pereme 24 hodin denně, 365 dní v roce (včetně státních svátků, Vánoc, Silvestra, Nový rok) pro hotely, penziony, botely, školy a kongresová centra. Nabízíme Vám konfortní servis výměny prádla ve Vaší provozovně, kdykoliv.

Praha Hrdlořezygroše:390

Dobrý Anděl
Pradlenka J. Klattová - Prádelna Praha 9 - Prádelna

Pradlenka J. Klattová - Prádelna Praha 9

Pradlenka Jaroslava Klattová - Prádelna na Praze 9 - Zabýváme se praním prádla bezfosfátovou technologií, mandlováním, žehlením na lisu a sběrem textilu pro chemické čištění. Naše služby poskytujeme především středním hotelům, penzionům, ubytovnám, restauracím, školským zařízením, ale i soukromým osobám a firmám.

Praha Střížkovgroše:386

Prádelna Lucka - Praha 6 Střešovice - Prádelna

Prádelna Lucka - Praha 6 Střešovice

Prádelna Lucka vznikla v roce 1995 v lokalitě rodinných domků Ořechovka na Praze 6 (Střešovice). Místní obyvatelé nabízené služby (praní, mandlování, žehlení prádla) velmi rádi využívají a věřím tomu, že i vy si naši prádelnu brzy oblíbíte.

Praha Střešovicegroše:382

Prague Laundromat - Samoobslužná prádelna - Prádelna

Prague Laundromat - Samoobslužná prádelna

Prague Andy's Laundromat - Samoobslužná prádelna na Šumavské Na vinohradech Praha 2. Prádelna nabízí samoobslužné praní a praní a čištění prádla na zakázku s možností vyžehlení osobního prádla. Pro naše klienty máme k dispozici 7 pětikilových, 6 devítikilových praček a odpovídající množství sušiček.

Praha Vinohradygroše:375

Prádelna Šimková - Praha  9 Prosek - Prádelna

Prádelna Šimková - Praha 9 Prosek

Prádelna Jana Šimková - praní a mandl Praha 9 Prosek. Provozovna prádelny funguje také jako sběrna opravy a čištění oděvů. Aktuální ceníky praní a mandlování prádla naleznete na našich stránkách.

Praha Prosekgroše:369

Prádelna Krystal - Praha Letňany - Prádelna

Prádelna Krystal - Praha Letňany

Prádelna a čistírna Krystal Praha 18 Letňany. Prádelna Krystal Praha nabízí i žehlení, kompletní služby pro hotely, i Vaše oděvy. Prádelna Krystal to jsou komplexní služby při zpracování znečištěného prádla ( třídění,praní, sušení, žehlení, expedice) , včetně každodenního rozvozu a svozu prádla, dle

Praha Letňanygroše:359

Penzion Alex - Řeporyje - Prádelna

Penzion Alex - Řeporyje

K dispozici jsou v penzionu Alex i apartmány s vlastní kuchyňkou, sociální zařízení na pokojích, parkoviště u objektu, kuchyňka a prádelna. Možnost krátkodobého i dlouhodobého ubytování. Kapacita 50 lůžek.

Praha Řeporyjegroše:323

Prádelna Laguna - Praha 5 Stodůlky - Prádelna

Prádelna Laguna - Praha 5 Stodůlky

Prádelna Laguna Praha Stodůlky, působí na trhu, v tomto segmentu služeb, už od roku 2006. Protože poskytujeme služby NONSTOP pro hotely i penziony a při velkoobjemových zakázkách, otevřeli jsme v květnu 2010, v rámci nárustu požadavků na naše služby, další provozovnu. Prádlo pereme v moderních amerických strojích

Praha Stodůlkygroše:322

MAXI Prádelna a čistírna - Prádelna

MAXI Prádelna a čistírna

MAXI Prádelna a čistírna v Praze Libni - Průmyslová prádelna s velkou kapacitou a vlastní dopravou. Nabízíme úplný servis pro hotely, penziony, apartmány a výrobní podniky. Individuální přístup a ceny. Čištění nadměrných zakázek z domácností, čištění koberců. Spolehlivost, jistota.

Praha Libeňgroše:313

Prádelna Praha - praní prádla - Prádelna

Prádelna Praha - praní prádla

Prádelna v Čechtické Praha 4 - Prádelna Praha provádí praní prádla v Praze, součástí je i čistění, mandlování a žehlení prádla Praha. Praní ložného prádla a stolního prádla je samozřejmostí. Nabízíme také opravy oděvů. Veškeré služby nabízíme jak pro soukromé osoby, tak i pro firmy.

Praha Kamýkgroše:296

Levandulová prádelna - Praha 2 Vinohrady - Prádelna

Levandulová prádelna - Praha 2 Vinohrady

Levandulová prádelna a mandl v Praze 2 Vinohrady. Náš mandl s prádelnou má 40 letou tradici. Používáme tradiční plynový mandl a nové technologie praní. Naše prádelna nabízí tyto služby: Praní, Žehlení, Mandlování, Škrobení, Rozvoz prádla.

Praha Vinohradygroše:294

IRONING FACTORY - Prádelna

IRONING FACTORY

nabízíme žehlení prádla nebo balíček praní+žehlení košil: -zavolejte nebo napište -prádlo vyzvedneme ještě ten samý den -vyžehlené a nadýchané přivezeme do 48 hodin až k Vám

Praha Hájegroše:290

Prádelna Quido - Praha 3 - Prádelna

Prádelna Quido - Praha 3

Prádelnu Quido naleznete na Cimburkově ulici v Žižkově Praha 3. Prádelna provádí praní, mandlování a ruční žehlení prádla pro restaurace, hotely, jídelny, zdravotnická zařízení, školy i soukromé osoby. Provoz 7 dní v týdnu. Rozvoz po Praze zajištěn denně.

Praha Žižkovgroše:285

VALTA TOMÁŠ-OPRAVY OBUVI - Prádelna

VALTA TOMÁŠ-OPRAVY OBUVI

Rychlopravna obuvi a oprava kabelek ,servis pro vaše boty….. U nás opravujeme obuv nejen na počkání, ale vzhledem k tomu, že vyrábíme obuv také na zakázku, umíme opravit kompletně vše. Máte problém s vaší obuví? Přijďte se k nám poradit.

Praha Nové Městogroše:281

Prádelna a žehlení - Praha 10 Malešice - Prádelna

Prádelna a žehlení - Praha 10 Malešice

Pradelna Lenka Zukalová v Malešicích Praha 10 - Veškeré prádlo zpracováváme ručně a separovaně, proto u nás nedochází k záměně nebo ztrátě. Krátké dodací lhůty, osobní přístup k zákazníkům. Nejnižší ceny v okolí.

Praha Malešicegroše:273

Prádelna MAKI - Praha 4 Michle - Prádelna

Prádelna MAKI - Praha 4 Michle

Prádelna MAKI je malou firmou s dlouhou tradicí v Praze 4 Michle. Nabízíme praní prádla, mandlování, žehlení a chemické čištění oděvů a textilií. praní péřových výrobků, bund, spacáků, praní psích pelíšků. Rozvoz zakázek vlastní dopravou.

Praha Michlegroše:262

DEPOT PRAGUE , s.r.o. - Prádelna

DEPOT PRAGUE , s.r.o.

Na každém patře jsou zařízené společné kuchyňky. K dispozici je prádelna, automaty na jídlo i nápoje a telefonní automat.

Praha Malešicegroše:258

UBYTOVÁNÍ ALEX - Prádelna

UBYTOVÁNÍ ALEX

K dispozici jsou i apartmány s vlastní kuchyňkou, sociální zařízení na pokojích, parkoviště u objektu, kuchyňka a prádelna. Možnost krátkodobého i dlouhodobého ubytování. Kapacita 50 lůžek.

Praha Řeporyjegroše:227

Prádelna Vyšehrad - Prádelna

Prádelna Vyšehrad

Prádelna Vyšehrad v Praze Hájích - Poskytujeme prádelenské služby pro hotely, pensiony, residence, ubytovny, restaurace, mateřské školy, kadeřnické a kosmetické salony, fit-centra a další firmy, které ke své činnosti potřebují vždy kvalitně vyprané či vyžehlené prádlo a oděvy.

Praha Hájegroše:218

Prádelna Praha ... zařazeno 33 firem

12Další