16. února, 2019 - svátek má Ljuba

Náhrdelníky - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

Náhrdelníky Praha - firmy

MOŠNA , a.s. - Náhrdelníky

MOŠNA , a.s.

Velkoobchodní prodej zlatnických materiálů a polotovarů šperků z drahých kovů na řetízky, řetězy, náušnice, přívěšky, náramky, náhrdelníky, prsteny. Dodáme ryzí, investiční zlato. Zajišťujeme výkup drahých kovů

Praha Staré Městogroše:320

DIAMONDS INTERNATIONAL CORPORATION - D.I.C., a.s.  - Náhrdelníky

DIAMONDS INTERNATIONAL CORPORATION - D.I.C., a.s.

Chcete svou partnerku překvapit krásným šperkem a netušíte, kde a jak s výběrem začít? S pomocí našeho průvodce bude Vaše volba o něco snazší. Uklidňujícím faktem je, že má-li Vás Vaše partnerka ráda, pak se jí jistě bude líbit každý šperk, který jí darujete.

Praha Josefovgroše:318

webdesign Praha a tvorba stránek na míru
ALMANDIN, s.r.o.  - Náhrdelníky

ALMANDIN, s.r.o.

Provozujeme zlatnictví.

Praha Nové Městogroše:309

Perleť, s.r.o.  - Náhrdelníky

Perleť, s.r.o.

Zabýváme se prodejem šperků, hodinek, brýlí a doplňků.

Praha Staré Městogroše:309

EVL Šperky  - Náhrdelníky

EVL Šperky

Provozujeme zlatnictví se specializací na snubní prsteny ze zlata, stříbra, titanu i oceli. Nabízíme šperky osazené jantary, granáty a vltavíny. Vykupujeme zlato i stříbro. Opravujeme šperky. Prodáváme hodinky včetně oprav.

Praha Nové Městogroše:306

Milan Augustin  - Náhrdelníky

Milan Augustin

Provozujeme zlatnictví. Vyrábíme, opravujeme a prodáváme zlaté, stříbrné a ocelové šperky. Nabízíme snubní prsteny, hodinky, porcelán a dárkové předměty. Vykupujeme zlato.

Praha Kbelygroše:304

ESTERSTYL - Náhrdelníky

ESTERSTYL

Zabýváme se výrobou šperků, zásnubních i snubních prstenů. Najdete u nás i náhrdelníky. Provádíme zakázkovou ruční výrobu. Specializujeme se na zpracování platiny a diamantů

Praha Staré Městogroše:302

Miroslav Vrána - Zlatnictví a Hodinářství- Vinohrady - Náhrdelníky

Miroslav Vrána - Zlatnictví a Hodinářství- Vinohrady

Ze šperků se v nabídce nachází výrobky ze 14-ti karátového zlata, prsteny, náušnice, náhrdelníky, stříbrné i ocelové šperky. Zajištění kolekcí na zakázku. Možnost platby kreditní kartou.

Praha Vinohradygroše:301

Charro group, s.r.o.-Václavské náměstí 52 - Náhrdelníky

Charro group, s.r.o.-Václavské náměstí 52

V sortimentu naleznete prsteny, přívěsky, náušnice, náhrdelníky, náramky a brože. Dodáváme řetízky, soupravy i manžety. Distribuujeme značky Oris, Arnold & Son a další.

Praha Nové Městogroše:300

Sperky-exclusive.cz-Praha-Obchodní centrum Havana - Náhrdelníky

Sperky-exclusive.cz-Praha-Obchodní centrum Havana

Šperky Swarovski jsou jedny z nejnádhernějších pozorností k jakékoliv příležitosti. Nabízíme vám nabízí tyto šperky – náušnice Swarovski, prstýnky Swarovski a samozřejmě i náramky z řady Swarovski Crystallized. Jedině šperky Swarovski Vám dají pocit sebevědomí a to díky nádherně broušenému kamínku a nespočtu variací

Praha Krčgroše:298

HEKLINS GOLD, s.r.o.  - Náhrdelníky

HEKLINS GOLD, s.r.o.

Nabízíme snubní a zásnubní prsteny, dětské šperky, náušnice, přívěsky, řetízky a náramky. Provádíme také opravy šperků. Prodáváme investiční zlato a drahé kameny.

Praha Vysočanygroše:296

SKALIMAR s.r.o. - Náhrdelníky

SKALIMAR s.r.o.

Jsou oblíbené pro svou cenovou dostupnost i výborné vlastnosti kovu, který v mnohém předčí kovy ostatní. Ocel třídy 316L je velmi tvrdá, vysoce odolná, stálobarevnáa hypoalergenní. Má antikorozní povrch, který lze dobře opracovat a libovolně obarvit.Šperky z chirurgické oceli mají vlastní UV ochranu, díky čemuž na

Praha Lipencegroše:295

Starlit, s.r.o.-Žižkov - Náhrdelníky

Starlit, s.r.o.-Žižkov

Naše společnost provozuje velkoobchodní i maloobchodní prodej zlatých, stříbrných a ocelových šperků a hodinek v České republice. Nabízíme především originální designové šperky, ale také luxusní modely s perlami, pravými kameny a brilianty. Pokud se chcete dozvědět víc, postupte do sekcí o nás nebo prodejny.

Praha Žižkovgroše:293

TEUTA, společnost s ručením omezeným  - Náhrdelníky

TEUTA, společnost s ručením omezeným

Zabývám se zakázkovou výrobou šperků ze zlata, stříbra i chirurgické oceli a briliantů.

Praha Dejvicegroše:290

Nejlevnejsisperky.cz  - Náhrdelníky

Nejlevnejsisperky.cz

Prodáváme prsteny, přívěsky, náramky, řetízky, náhrdelníky a náušnice, zásnubní prsteny, pánské šperky, stříbrné řetězy, dárkové krabičky a bižuterii. Nabízíme šperky z chirurgické oceli, piercing a dětské náušnice.

Praha Žižkovgroše:289

Michal Hejný - Zlatnická dílna - Náhrdelníky

Michal Hejný - Zlatnická dílna

Zabývám se zakázkovou výrobou a restaurováním šperků ze zlata, stříbra a jiných kovů. Do mého portfolia patří snubní prsteny, briliantové náušnice, náhrdelníky, hodinky, náramky nebo brože. Poskytuji rytecké práce, zasazování kamenů, prodej drahokamů s certifikátem, čištění nebo vykupuji drahé kovy.

Praha Podolígroše:288

MUCHA JP Praha, spol. s r.o.-Mikulandská 119/10 - Náhrdelníky

MUCHA JP Praha, spol. s r.o.-Mikulandská 119/10

Výroba uměleckých šperků ze stříbra a zlata vyráběných metodou odlévání, zdobených polodrahokamy a klasickými vypalovanými smalty. Dále vyrábíme skleněné vázy, mísy a dózy a další doplňky.

Praha Nové Městogroše:286

Filipinskesperky.cz  - Náhrdelníky

Filipinskesperky.cz

Zabýváme se prodejem originálních filipínských šperků z mušle, umělého tyrkysu, sladkovodní perly, červeného korálu, lávového kamene a kokosové kůry. Dále nabízíme náramky, náušnice, náhrdelníky a komplety.

Praha Nuslegroše:285

Starlit, s.r.o.-Bohnice - Náhrdelníky

Starlit, s.r.o.-Bohnice

Naše společnost provozuje velkoobchodní i maloobchodní prodej zlatých, stříbrných a ocelových šperků a hodinek v České republice. Nabízíme především originální designové šperky, ale také luxusní modely s perlami, pravými kameny a brilianty. Pokud se chcete dozvědět víc, postupte do sekcí o nás nebo prodejny.

Praha Bohnicegroše:284

Zlatnictví Litsch - Náhrdelníky

Zlatnictví Litsch

Zlatnictví Litsch nabízí opravy i zákazkovu výrobu šperků. Prodej šperků ze zlata, stříbra i chirurgické oceli, náhrdelníků z přírodních kamenů a perel, briliantů z antverpských brusíren. Nákup šperků protihodnotou. Poskytuje rytecké práce, zasazení kamenů a galvanitu.

Praha Zbraslavgroše:284

Náhrdelníky Praha ... zařazeno 116 firem

Předchozí123456Další