23. května, 2019 - svátek má Vladimír

Náhrdelníky - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

Náhrdelníky Praha - firmy

KING ALEKS spol. s r.o. - Náhrdelníky

KING ALEKS spol. s r.o.

Nabízíme náušnice, náhrdelníky, náramky, prsteny, přívěsky a sety

Praha Košířegroše:332

DIAMONDS INTERNATIONAL CORPORATION - D.I.C., a.s.  - Náhrdelníky

DIAMONDS INTERNATIONAL CORPORATION - D.I.C., a.s.

Chcete svou partnerku překvapit krásným šperkem a netušíte, kde a jak s výběrem začít? S pomocí našeho průvodce bude Vaše volba o něco snazší. Uklidňujícím faktem je, že má-li Vás Vaše partnerka ráda, pak se jí jistě bude líbit každý šperk, který jí darujete.

Praha Josefovgroše:321

Perleť, s.r.o.  - Náhrdelníky

Perleť, s.r.o.

Zabýváme se prodejem šperků, hodinek, brýlí a doplňků.

Praha Staré Městogroše:321

EVL Šperky  - Náhrdelníky

EVL Šperky

Provozujeme zlatnictví se specializací na snubní prsteny ze zlata, stříbra, titanu i oceli. Nabízíme šperky osazené jantary, granáty a vltavíny. Vykupujeme zlato i stříbro. Opravujeme šperky. Prodáváme hodinky včetně oprav.

Praha Nové Městogroše:321

ALMANDIN, s.r.o.  - Náhrdelníky

ALMANDIN, s.r.o.

Provozujeme zlatnictví.

Praha Nové Městogroše:318

SKALIMAR s.r.o. - Náhrdelníky

SKALIMAR s.r.o.

Jsou oblíbené pro svou cenovou dostupnost i výborné vlastnosti kovu, který v mnohém předčí kovy ostatní. Ocel třídy 316L je velmi tvrdá, vysoce odolná, stálobarevnáa hypoalergenní. Má antikorozní povrch, který lze dobře opracovat a libovolně obarvit.Šperky z chirurgické oceli mají vlastní UV ochranu, díky čemuž na

Praha Lipencegroše:313

HEKLINS GOLD, s.r.o.  - Náhrdelníky

HEKLINS GOLD, s.r.o.

Nabízíme snubní a zásnubní prsteny, dětské šperky, náušnice, přívěsky, řetízky a náramky. Provádíme také opravy šperků. Prodáváme investiční zlato a drahé kameny.

Praha Vysočanygroše:311

Milan Augustin  - Náhrdelníky

Milan Augustin

Provozujeme zlatnictví. Vyrábíme, opravujeme a prodáváme zlaté, stříbrné a ocelové šperky. Nabízíme snubní prsteny, hodinky, porcelán a dárkové předměty. Vykupujeme zlato.

Praha Kbelygroše:310

Miroslav Vrána - Zlatnictví a Hodinářství- Vinohrady - Náhrdelníky

Miroslav Vrána - Zlatnictví a Hodinářství- Vinohrady

Ze šperků se v nabídce nachází výrobky ze 14-ti karátového zlata, prsteny, náušnice, náhrdelníky, stříbrné i ocelové šperky. Zajištění kolekcí na zakázku. Možnost platby kreditní kartou.

Praha Vinohradygroše:310

ESTERSTYL - Náhrdelníky

ESTERSTYL

Zabýváme se výrobou šperků, zásnubních i snubních prstenů. Najdete u nás i náhrdelníky. Provádíme zakázkovou ruční výrobu. Specializujeme se na zpracování platiny a diamantů

Praha Staré Městogroše:308

Sperky-exclusive.cz-Praha-Obchodní centrum Havana - Náhrdelníky

Sperky-exclusive.cz-Praha-Obchodní centrum Havana

Šperky Swarovski jsou jedny z nejnádhernějších pozorností k jakékoliv příležitosti. Nabízíme vám nabízí tyto šperky – náušnice Swarovski, prstýnky Swarovski a samozřejmě i náramky z řady Swarovski Crystallized. Jedině šperky Swarovski Vám dají pocit sebevědomí a to díky nádherně broušenému kamínku a nespočtu variací

Praha Krčgroše:307

MOŠNA, a.s.-Smíchov - Náhrdelníky

MOŠNA, a.s.-Smíchov

Velkoobchodní prodej zlatnických materiálů a polotovarů šperků z drahých kovů na řetízky, řetězy, náušnice, přívěšky, náramky, náhrdelníky, prsteny. Dodáme ryzí, investiční zlato. Zajišťujeme výkup drahých kovů.

Praha Smíchovgroše:303

Charro group, s.r.o.-Václavské náměstí 52 - Náhrdelníky

Charro group, s.r.o.-Václavské náměstí 52

V sortimentu naleznete prsteny, přívěsky, náušnice, náhrdelníky, náramky a brože. Dodáváme řetízky, soupravy i manžety. Distribuujeme značky Oris, Arnold & Son a další.

Praha Nové Městogroše:303

Michal Hejný - Zlatnická dílna - Náhrdelníky

Michal Hejný - Zlatnická dílna

Zabývám se zakázkovou výrobou a restaurováním šperků ze zlata, stříbra a jiných kovů. Do mého portfolia patří snubní prsteny, briliantové náušnice, náhrdelníky, hodinky, náramky nebo brože. Poskytuji rytecké práce, zasazování kamenů, prodej drahokamů s certifikátem, čištění nebo vykupuji drahé kovy.

Praha Podolígroše:300

TEUTA, společnost s ručením omezeným  - Náhrdelníky

TEUTA, společnost s ručením omezeným

Zabývám se zakázkovou výrobou šperků ze zlata, stříbra i chirurgické oceli a briliantů.

Praha Dejvicegroše:299

Starlit, s.r.o.-Žižkov - Náhrdelníky

Starlit, s.r.o.-Žižkov

Naše společnost provozuje velkoobchodní i maloobchodní prodej zlatých, stříbrných a ocelových šperků a hodinek v České republice. Nabízíme především originální designové šperky, ale také luxusní modely s perlami, pravými kameny a brilianty. Pokud se chcete dozvědět víc, postupte do sekcí o nás nebo prodejny.

Praha Žižkovgroše:296

Zlatnictví Shala - Náhrdelníky

Zlatnictví Shala

Prodáváme brilianty, granáty, dámské, pánské a snubní prsteny, náušnice, náramky, manžetové knoflíčky, brože, náhrdelníky, soupravy a dětské zlaté šperky. Provádíme opravy, vsazování kamenů či povrchové úpravy.

Praha Nové Městogroše:294

Nejlevnejsisperky.cz  - Náhrdelníky

Nejlevnejsisperky.cz

Prodáváme prsteny, přívěsky, náramky, řetízky, náhrdelníky a náušnice, zásnubní prsteny, pánské šperky, stříbrné řetězy, dárkové krabičky a bižuterii. Nabízíme šperky z chirurgické oceli, piercing a dětské náušnice.

Praha Žižkovgroše:292

Starlit, s.r.o.-Bohnice - Náhrdelníky

Starlit, s.r.o.-Bohnice

Naše společnost provozuje velkoobchodní i maloobchodní prodej zlatých, stříbrných a ocelových šperků a hodinek v České republice. Nabízíme především originální designové šperky, ale také luxusní modely s perlami, pravými kameny a brilianty. Pokud se chcete dozvědět víc, postupte do sekcí o nás nebo prodejny.

Praha Bohnicegroše:290

Zlatnictví Litsch - Náhrdelníky

Zlatnictví Litsch

Zlatnictví Litsch nabízí opravy i zákazkovu výrobu šperků. Prodej šperků ze zlata, stříbra i chirurgické oceli, náhrdelníků z přírodních kamenů a perel, briliantů z antverpských brusíren. Nákup šperků protihodnotou. Poskytuje rytecké práce, zasazení kamenů a galvanitu.

Praha Zbraslavgroše:290

Náhrdelníky Praha ... zařazeno 116 firem

Předchozí123456Další