16. února, 2019 - svátek má Ljuba

Náhrdelníky - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

Náhrdelníky Praha - firmy

MOŠNA, a.s.-Smíchov - Náhrdelníky

MOŠNA, a.s.-Smíchov

Velkoobchodní prodej zlatnických materiálů a polotovarů šperků z drahých kovů na řetízky, řetězy, náušnice, přívěšky, náramky, náhrdelníky, prsteny. Dodáme ryzí, investiční zlato. Zajišťujeme výkup drahých kovů.

Praha Smíchovgroše:282

Zlatnictví Shala - Náhrdelníky

Zlatnictví Shala

Prodáváme brilianty, granáty, dámské, pánské a snubní prsteny, náušnice, náramky, manžetové knoflíčky, brože, náhrdelníky, soupravy a dětské zlaté šperky. Provádíme opravy, vsazování kamenů či povrchové úpravy.

Praha Nové Městogroše:282

Centrum Paraple
Sperky-exclusive.cz  - Náhrdelníky

Sperky-exclusive.cz

Šperky Swarovski jsou jedny z nejnádhernějších pozorností k jakékoliv příležitosti. Nás eshop Vám nabízí tyto šperky – náušnice Swarovski, prstýnky Swarovski a samozřejmě i náramky z řady Swarovski Crystallized. Jedině šperky Swarovski Vám dají pocit sebevědomí a to díky nádherně broušenému kamínku a nespočtu variací

Praha Krčgroše:281

DIAMONDS & PEARLS, s.r.o.  - Náhrdelníky

DIAMONDS & PEARLS, s.r.o.

Nabízíme luxusní značkovou bižuterii a zlaté, stříbrné, perlové i briliantové šperky světových značek Toscow, Misaki a Kidou či hodinky Lancaster. Dále prodáváme náhrdelníky, přívěšky, náušnice, dětské šperky či brože.

Praha Staré Městogroše:275

Starlit, s.r.o.- - Náhrdelníky

Starlit, s.r.o.-

Naše společnost provozuje velkoobchodní i maloobchodní prodej zlatých, stříbrných a ocelových šperků a hodinek v České republice. Nabízíme především originální designové šperky, ale také luxusní modely s perlami, pravými kameny a brilianty. Pokud se chcete dozvědět víc, postupte do sekcí o nás nebo prodejny.

Praha Vysočanygroše:275

Miroslav Vrána - Zlatnictví a Hodinářství- Dejvice - Náhrdelníky

Miroslav Vrána - Zlatnictví a Hodinářství- Dejvice

Ze šperků se v nabídce nachází výrobky ze 14-ti karátového zlata, prsteny, náušnice, náhrdelníky, stříbrné i ocelové šperky. Zajištění kolekcí na zakázku. Možnost platby kreditní kartou.

Praha Dejvicegroše:274

Monika Soukupová - MM Zlatník  - Náhrdelníky

Monika Soukupová - MM Zlatník

Provádím zmenšování a zvětšování prstenů, pevných náramků či zkracování řetízků. Dále zajišťuji broušení poškrábaných částí, čištění ultrazvukem a leštění. Zaměřuji se také na sázení kamenů, opravu a výměnu uzávěrů či výrobu šperků na zakázku.

Praha Vinohradygroše:270

Michaela Zímová  - Náhrdelníky

Michaela Zímová

Opravujeme, vyrábíme a prodáváme zlaté i stříbrné šperky.

Praha Kamýkgroše:269

Miroslav VRÁNA - Náhrdelníky

Miroslav VRÁNA

Miroslav VRÁNA-Prodej a opravy zlatých i stříbrných šperků včetně hodinek značek Festina, Lacerta, Seiko a Tissot. Ze šperků se v nabídce nachází výrobky ze 14-ti karátového zlata, prsteny, náušnice, náhrdelníky, stříbrné i ocelové šperky. Zajištění kolekcí na zakázku.

Praha Vinohradygroše:266

šperky PANDORA - Na Příkopě - Náhrdelníky

šperky PANDORA - Na Příkopě

Informace k prodejně šperků PANDORA Na Příkopě v Praze na Starém Městě. Vstup do obchodu PANDORA je přémo z ulice Na Příkopě. PANDORA Praha se zabývá prodejem ručně vyráběných šperků jako jsou náramky, přívěsky, náušnice, náhrdelníky a prsteny.

Praha Staré Městogroše:262

ALO diamonds-Holešovice - Náhrdelníky

ALO diamonds-Holešovice

Česká renomovaná klenotnická společnost od roku 1995 vyrábí šperky v jednom z atelierů ve střední Evropě. V kolekcích najdete zásnubní, snubní prsteny, řetízky, náušnice, dětské náušnice, přívěsky, náhrdelníky, náramky, brože, manžetové knoflíčky a další šperky v různých cenových relacích.

Praha Holešovicegroše:258

Hodinářství a Klenotnictví Altman  - Náhrdelníky

Hodinářství a Klenotnictví Altman

Nabízíme hodinky, diamanty a luxusní psací potřeby. Poskytujeme servis. Distribuujeme značky Breirling, Oris, Invicta, Mont Blanc, Hermes, Rado, Blumer, Guy Laroche, Baraka a další.

Praha Nové Městogroše:257

Klenoty Aurela s.r.o. - Náhrdelníky

Klenoty Aurela s.r.o.

Klenoty Aurela s.r.o.-Nabízíme zlaté a stříbrné šperky domácích i zahraničních klenotnických firem. Prodáváme brilianty, granáty, dámské, pánské a snubní prsteny, náušnice, náramky, manžetové knoflíčky, brože, náhrdelníky, soupravy a dětské zlaté šperky. Provádíme opravy, vsazování kamenů či povrchové úpravy.

Praha Nové Městogroše:255

Briline.cz  - Náhrdelníky

Briline.cz

Několik let spolupracujeme s našim největším a nejstarším výrobcem šperků, společností SOLITER, a.s. Kvalitou tento výrobce splňuje naše současné náročné požadavky.

Praha Žižkovgroše:254

Zlatnictví Jitka Zemková  - Náhrdelníky

Zlatnictví Jitka Zemková

Opravy, rytí, fasování - zasazení kamenů, zlacení, rhodiování, výkupy,vyrábíme na zakázku.

Praha Kobylisygroše:253

Zlatnictví Diamant  - Náhrdelníky

Zlatnictví Diamant

Zabýváme se obchodem s diamantovými šperky. Nabízíme zásnubní, diamantové i pánské prsteny, náušnice, náhrdelníky, náramky a diamanty. Vykupujeme zlato. Provádíme zakázkovou výrobu, opravy, servis, fasování kamenů, leštění, rytecké práce, laserové letování i rytí.

Praha Karlíngroše:251

Zlatnictví Josef Stejskal - Náhrdelníky

Zlatnictví Josef Stejskal

Provádíme ruční rytiny, dodáme drahé i syntetické kameny dle Vašeho přání. Prodáváme též stříbrné šperky, chirurgickou ocel, piercing, perly a polodrahokamy. Vykupujeme zlato a stříbro, opravíme Vám téměř všechny šperky. Zabýváme se také komisním prodejem.

Praha Libeňgroše:247

Charro group, s.r.o.-Karlova 18 - Náhrdelníky

Charro group, s.r.o.-Karlova 18

V sortimentu naleznete prsteny, přívěsky, náušnice, náhrdelníky, náramky a brože. Dodáváme řetízky, soupravy i manžety. Distribuujeme značky Oris, Arnold & Son a další.

Praha Staré Městogroše:246

Esterstyl - Marek Odstrčil - Náhrdelníky

Esterstyl - Marek Odstrčil

Zabýváme se prodejem šperků, zásnubních i snubních prstenů. Najdete u nás i náhrdelníky. Provádíme zakázkovou ruční výrobu. Specializujeme se na zpracování platiny a diamantů.

Praha Staré Městogroše:239

MARK PJETRI- Na Poříčí 19 - Náhrdelníky

MARK PJETRI- Na Poříčí 19

Prodej a opravy zlatých a stříbrných šperků a briliantů. V nabídce máme náramky, náhrdelníky, náušnice, přívěšky, soupravy, snubní prsteny a další. Dále provádíme čištění šperků a vyrábíme šperky ze zlata na zakázku.

Praha Nové Městogroše:238

Náhrdelníky Praha ... zařazeno 116 firem

Předchozí123456Další