24. března, 2019 - svátek má Gabriel

Odtah - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

Odtah Praha - firmy

AUTO SVOBODA - Odtah

AUTO SVOBODA

Provoz pneuservisu. Provádění klempířských prací. Prodej originálních náhradních dílů a příslušenství. Příprava vozů na STK, nabídka asistenčních a odtahových služeb. Zprostředkování pojištění a financování automobilů.

Praha Libeňgroše:1773

R.C. Volvo - Odtah

R.C. Volvo

Provoz autoservisu, pneuservisu, odtahové služby a vrakoviště. Prodej nových a použitých náhradních dílu značky Volvo. Specializujeme se na všechny náhradní díly a zasíláme zboží na dobírku do druhého dne. Výkup a prodej aut.

Praha Štěrboholygroše:1752

Život Dětem
Autosanatorium  Brabec s.r.o. - Odtah

Autosanatorium Brabec s.r.o.

Servis a opravy osobních a dodávkových automobilů všech značek. Provoz pneuservisu a odtahové služby. Příprava na STK a měření emisí, plnění klimatizací. Nabídka výměny olejů a autoskel.

Praha Břevnovgroše:1737

KREJČÍ LADISLAV-ODTAHOVÁ SLUŽBA - Odtah

KREJČÍ LADISLAV-ODTAHOVÁ SLUŽBA

KREJČÍ LADISLAV nabízí odtahovou službu,pomoc motoristům,asistenční služby,ekologickou likvidaci vozidel,autovrakoviště,autoservis,pneuservis

Praha Smíchovgroše:1710

Autoservis LIGHT CARS s.r.o. - Michal Lehký - Odtah

Autoservis LIGHT CARS s.r.o. - Michal Lehký

-Generální opravy motorů a převodovek -Výměny olejů zdarma -Kompletní zabezpečení vozidel -Opravy zvedacích zařízení a strojů -Prodej letních a zimních pneu a disků -Kompletní servis vozů všech značek -Příprava a provedení STK+EMISE -Odtahy vozidel v ČR+Evropa

Praha Dolní Měcholupygroše:1602

SMARTCENTRUM s.r.o. - Odtah

SMARTCENTRUM s.r.o.

Prodej, servis a diagnostika vozů Smart a Subaru. Nabízíme nové a použité náhradní díly. Poskytujeme služby pneuservisu, klempírny, lakovny či odtahové služby. Prodáváme a montujeme sledování vozidel pomocí GPS a zabýváme se servisem či plněním klimatizací.

Praha Veleslavíngroše:1581

MK Autoservis - Praha 9 - Odtah

MK Autoservis - Praha 9

Provádíme opravy automobilů a motocyklů většiny známých značek (škoda, opel, audi, ford, volkswagen a jiné tuzemské i zahraniční značky). V autoservisu se také nachází autolakovna a pneuservis, který nabízí možnost kontroly tlaku, vyvážení kol a samozřejmě skladování, prodej a výměnu pneumatik. MK Autoservis provozuje

Praha Vysočanygroše:1578

Autovobořil - Odtah

Autovobořil

Milan Vobořil-Zajišťujeme veškeré servisní opravy (aulakovna, klempírna, diesel centrum, pneuservis, vytahování vstřiků). Non-stop odtahová služba po celé ČR a EU. Nabízíme zapůjčení náhradních vozidel osobních a dodávek. Dále 3D geometrie, diagnostika, plnění a desinfekce klimatizace. Smluvní servis pojišťoven.

Praha Uhřiněvesgroše:1566

RS MOTORSPORT s.r.o. - Odtah

RS MOTORSPORT s.r.o.

Zajišťujeme kompletní opravy, diagnostiku, klempířské i lakýrnické práce, přestavby na E85, leštění vozidel a restaurování veteránů. Zajišťujeme tuningové i sportovní úpravy.

Praha Modřanygroše:1371

OPC Group - Vrakoviště Štěrboholy - Odtah

OPC Group - Vrakoviště Štěrboholy

Autovrakoviště OPC Group Praha Štěrboholy pro vozy Opel, Peugeot a Citroen: prodej a výkup náhradních dílů, máme skladem motory, převodovky, startéry, chladiče, světla, kola, dveře, na náhradní díly dáváme záruku. Výkup vozů, odtahová služba. Ekologická likvidace všech vraků a vozidel.

Praha Štěrboholygroše:548

Autoservis a pneuservis Praha ELLIUM Cars - Odtah

Autoservis a pneuservis Praha ELLIUM Cars

Autoservis a pneuservis, ruční mytí, odtahová a asistenční služba.

Praha Horní Počernicegroše:533

ELLIUM CARS  - Odtah

ELLIUM CARS

V roce 2011 vstoupila na trh společnost ELLIUM CARS s.r.o., která od května téhož roku začala provozovat autocentrum ELLIUM CARS ve svém nově postaveném centru v Praze Horních Počernicích. Myšlenkou tohoto projektu je vyplnit mezeru v nabízených službách tohoto odvětví a to mezi autorizovanými servisy a službami

Praha Horní Počernicegroše:504

Autovrakoviště Kutnohorská-Toyota - Odtah

Autovrakoviště Kutnohorská-Toyota

Autovrakoviště TOYOTA,nákup,prodej vozidel,vlastní odtah vozidel a zprostředkování likvidace vozidel Toyota.

Praha Dolní Měcholupygroše:480

Autosalón PŘEROST A ŠVORC AUTO - Odtah

Autosalón PŘEROST A ŠVORC AUTO

Autosalón PŘEROST A ŠVORC AUTO je autorizovaný prodejce Škoda v Praze Veleslavíně.Nabízí financování a pojištění vozidel, záruční i pozáruční servis Škoda a Volkswagen,mechanické, lakýrnické a karosářské práce, pneuservis, myčka, autobazar. Asistenční a odtahová služba non-stop. Autopůjčovna.

Praha Veleslavíngroše:373

Auto Adámek, spol. s r.o. - autosalón a autoservis Škoda a VW Praha 4 Modřany - Odtah

Auto Adámek, spol. s r.o. - autosalón a autoservis Škoda a VW Praha 4 Modřany

Auto Adámek v Praze 4 Modřanech je autorizovaný prodejce a servis vozů Škoda a VW. Nabízí prodej a montáž originálních náhradních dílů. Prodej ojetých a nových vozů v autosalónu. Auto Adámek provozuje také odtahovou službu.

Praha Modřanygroše:354

PETRONI , s.r.o. - Odtah

PETRONI , s.r.o.

Provádíme klempířské, mechanické a lakýrnické práce, opravy automatických převodovek, pneuservis a geometrii. Provozujeme odtahovou službu

Praha Kunraticegroše:325

Urban odtahovka - Odtah

Urban odtahovka

Odtahová služba, non stop odtahy osobních, dodávkových vozů do 3,5t a motocyklů. Ekologická likvidace autovraků a vozidel zdarma. Vystavíme potvrzení o likvidaci vozidla nutné pro odhlášení vozu.

Praha Kyjegroše:315

AUTO-EXNER s.r.o. - Odtah

AUTO-EXNER s.r.o.

Jsme autorizovaní prodejci značek vozů Volkswagen. Mezi naše další služby patří, servis, odtahová služba, lakovna a klempírna.

groše:299

AUTOAVANT-autosalón Praha 8 - Odtah

AUTOAVANT-autosalón Praha 8

AUTOAVANT-autosalón Praha 8-Prodej nových automobilů Renault a Dacia i užitkových. Prodej ojetých vozů. Prodej originálních náhradních dílů a příslušenství. Kompletní seřizování benzínových a naftových motorů vč. měření emisí.Prodej pneumatik Michelin, opravy a vyvažování kol. Odtahová služba, Renault Assistance.

Praha Střížkovgroše:298

ADVANTAGE CARS, s.r.o.-autosalón Praha 9 - Odtah

ADVANTAGE CARS, s.r.o.-autosalón Praha 9

ADVANTAGE CARS, s.r.o.-autosalón Praha 9-Prodej luxusních automobilů. Nabídka pojištění, leasingu. Provoz autopůjčovny. Záruční i pozáruční opravy vozů všech značek v nekompromisní kvalitě a čase. Komfortní, komplexní a vysoce flexibilní řešení pojistných událostí. Možnost zapůjčení náhradního vozidla, Pick up

Praha Vysočanygroše:283

Odtah Praha ... zařazeno 61 firem

1234Další