15. února, 2019 - svátek má Jiřina

Angličtina - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

Angličtina Praha - firmy

Doučování Praha - Angličtina

Doučování Praha

Doučujeme velké množství předmětů od angličtiny po zpěv. Vyberte si z naší velké databáze více jak 5000 lektorů nebo si zadejte bezplatnou nezávaznou poptávku a my vám vhodného lektora rychle najdeme. Ceny již od 200 Kč/60 minut a možnost dojíždění lektora zdarma.

Praha Košířegroše:2961

JSV International Assistant Service s.r.o. - Angličtina

JSV International Assistant Service s.r.o.

Nabízíme služby Osobní asistentky, mezinárodně. Poskytujeme komplexní administrativní a asistentskou podporu firmám, CEO, Investorům, Developerským společnostem, Start-Up projektům, Finančním konzultantům, Poslancům, a podnikatelům. Služba je postavena na principu najmutí si Osobní Asistentky na částečný úvazek,

Praha Nové Městogroše:993

Mezinárodní umělecká mateřská školka a jesle Dream Valley - Angličtina

Mezinárodní umělecká mateřská školka a jesle Dream Valley

Mezinárodní mateřská škola a jesle v přírodní rezervaci Prahy 6 s uměleckým zaměřením. Mateřská škola navazuje na více jak desetiletou tradici prestižní mateřské školy Neverland. International kindergarten and nurseries in the nature reserve of Prague 6 with an artistic focus. Kindergarten is based on more

Praha Dejvicegroše:426

Ing. Milan Kopčány - Angličtina

Ing. Milan Kopčány

Nabízím výuku angličtiny, němčiny, italštiny či ruštiny pro firmy i jednotlivce. Učím všechny úrovně, všeobecnou i obchodní angličtinu. Mám dlouholeté zkušenosti a používám výborné materiály. Těším se na nové studenty :-)

Praha Nuslegroše:384

MŠ Praha 9, Šestajovická  - Angličtina

MŠ Praha 9, Šestajovická

Provozujeme mateřskou školu s jídelnou pro 112 dětí ve věku od 3 do 6 let. Zaměřujeme se na správný zdravotní, pohybový i duševní vývoj dítěte. Nabízíme zájmové aktivity, jako je plavání, keramika, tanečky, angličtina a korálkování. Pořádáme besídky, karnevaly, výlety či návštěvy divadel.

Praha Hloubětíngroše:373

Mateřská škola Kids Kingdom - Angličtina

Mateřská škola Kids Kingdom

Poslední místa na školní rok 2014/2015. Deset dětí v jedné třídě. Akreditace MŠMT. Rozvojový program, předškolní výuka, angličtina, sportovní a výtvarná výchova, kroužky denně do 18 hodin v ceně. 724 601020, info@kidskingdom.cz

Praha Březiněvesgroše:341

ACE jazykové studio  , Libeň - Angličtina

ACE jazykové studio , Libeň

Nabízíme kurzy angličtiny pro dospělé i děti a individuální výuku jazyků (angličtina, němčina, francouzština, španělština, italština) po celé Praze. Pořádáme kroužky a akce pro děti v angličtině. Zajistíme jazykové kurzy v zahraničí - Anglie, Irsko, Malta, Německo, Francie. Poskytujeme překlady.

Praha Libeňgroše:285

Oratio s.r.o. - překlady a tlumočení - Angličtina

Oratio s.r.o. - překlady a tlumočení

Překladatelská agentura Oratio, s.r.o. Vám nabízí komplexní překladatelské a tlumočnické služby, tlumočnická zařízení či pronájem kongresového sálu.Překládá a tlumočí do více jak 126 jazyků. Kromě standardních překladů obecných i odborných textů, provádí také korektury, soudně ověřené překlady včetně notářského

Praha Staré Městogroše:283

MŠ Praha 10, Dvouletky , Strašnice - Angličtina

MŠ Praha 10, Dvouletky , Strašnice

Provozujeme mateřskou školu pro 120 dětí ve věku od 3 do 7 let. Disponujeme vlastní jídelnou a zahradou. Zaměřujeme se na správný zdravotní, pohybový i duševní vývoj dítěte. Nabízíme zájmové aktivity, jako je angličtina, hra na flétnu, keramika, divadelní přestavení, výlety, výstavy či besídky.

Praha Strašnicegroše:282

Aviette, s.r.o.  , Písnice - Angličtina

Aviette, s.r.o. , Písnice

Nabízíme komplexní překladatelské a tlumočnické služby. Poskytujeme výuku jazyků jako je angličtina, němčina, vietnamština, čínština či čeština.

Praha Písnicegroše:281

Jazyky Šimůnek - Angličtina

Jazyky Šimůnek

Nabízíme individuální a firemní jazykové kurzy, doučování, kurzy pro veřejnost a překlady. Naše ceny jsou velmi příznivé.

Praha Strašnicegroše:280

OSVALD LADISLAV - Angličtina

OSVALD LADISLAV

Překladatelství a tlumočnictví - angličtina/čeština

groše:280

Mateřská škola KOSTELNÍ , Holešovice - Angličtina

Mateřská škola KOSTELNÍ , Holešovice

Školka finského typu. Dětem je k dispozici jídelna, tělocvična a sauna. Pracujeme podle vlastního vzdělávacího programu s názvem Přijďte se k nám schovat. Školku navštěvuje 168 dětí. Kroužky: angličtina, flétna, hrajeme si s počítačem, keramika, kuřátka, pražánek, sauna a Výtvarná výchova.

Praha Holešovicegroše:278

COOLAGENT Europair s.r.o. - Angličtina

COOLAGENT Europair s.r.o.

COOLAGENT nabízí zajištění práce jako au-pair v USA i EU, pracovních a studijně-pracovních programů. Zajišťuje kurzy angličtina, arabštiny, čínštiny, francouzštiny, italštiny, němčiny, ruštiny a španělštiny

Praha Nové Městogroše:272

MŠ Praha - Zbraslav  - Angličtina

MŠ Praha - Zbraslav

Mateřská škola pro 52 dětí s jídelnou. Mezi naše aktivity patří keramika, logopedický kroužek, výtvarné tvoření, kroužek moderního tance a angličtina. Dále se zúčastňujeme divadelních představení, výstav a pořádáme rozloučení s předškoláky.

Praha Zbraslavgroše:269

Dream Valley International Preschool - Angličtina

Dream Valley International Preschool

Dream Valley International Preschool - Mezinárodní mateřská škola a jesle v přírodní rezervaci Prahy 6 nabízející výuku dětí již od 6 měsíců do 6 let.

Praha Libocgroše:266

Radka Králíková - překlady - Angličtina

Radka Králíková - překlady

Překlady odborných textů z/do angličtiny a němčiny, zejména právní, ekonomické, účetní, ale i další. Soudně ověřené překlady. Expresní termíny, kvalitní provedení, množstevní slevy.

Praha Chodovgroše:256

Kurzy angličtiny Praha - Angličtina

Kurzy angličtiny Praha

Kurzy angličtiny pro dospělé v Praze. Cena kurzovného 100,- Kč za 1 hodinu = 60 minut výuky. Kvalifikovaná česká lektorka s dlouholetou praxí. Moderní výukové materiály, pohodová interaktivní výuka se zařazováním četných deskových, karetních i jiných her. Po domluvě je možné přijít se do kurzu podívat.

Praha Záběhlicegroše:254

MŠ Praha 9, Štolmířská  - Angličtina

MŠ Praha 9, Štolmířská

Provozujeme mateřskou školu s jídelnou pro 112 dětí ve věku od 3 do 6 let. Zaměřujeme se na správný zdravotní, pohybový i duševní vývoj dítěte. Nabízíme zájmové aktivity, jako je plavání, keramika, tanečky, angličtina a vědecké pokusy. Pořádáme besídky, karnevaly, výlety či návštěvy divadel.

Praha Hloubětíngroše:248

Viggen s.r.o. - Angličtina

Viggen s.r.o.

Nabízíme překlady, tlumočení a korektury, která poskytujeme do většiny světových jazyků. Poskytujeme překladatelské služby - angličtina, němčina, francouzština, ruština, rumunština, polština aj. Zajišťujeme expresní překlady, technické překlady, právní a soudní překlady.

Praha Vyšehradgroše:246

Angličtina Praha ... zařazeno 89 firem

12345Další