18. února, 2019 - svátek má Gizela

Rytí - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

Rytí Praha - firmy

PLANCHER s.r.o. - Podlahy a dveře - Rytí

PLANCHER s.r.o. - Podlahy a dveře

Firma zabývájící se dodáním a pokládou podlahových krytin, dodání a montáž interierových a vstupních dveří. Výroba vestavěných skříní, kuchyňských linek, kancelářského nábytku. Vzorky veškerých materiálů nabízí firma Plancher také v mobilní podobě, aby si každý klient mohl vybrat vhodný materiál bez nutnosti

Praha Střížkovwww.plancher.cz

František Klement - Čalounictví a Podlahářství - Rytí

František Klement - Čalounictví a Podlahářství

Čalounictví a podlahářství František Klement nabízí kladení klasických i luxusních koberců z různých zemí, parket, dřevěných i laminátových plovoucích podlah, linoel, termofixu a vinilu. Provádíme také broušení a lakování parket, montáže krytin na stěny, výrobu kobercových log i ornamentů a podobně.

Praha Vršovicewww.calounictvi-podlaharstvi.cz

webdesign Praha a tvorba stránek na míru
HEJZICOM TECH s.r.o. - Rytí

HEJZICOM TECH s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti GSM pokrytí, zabezpečení objektu, TV a satelitní rozvody, síťování budov (domů), silnoproudu - elektroinstalace, hromosvody, revize, montáž sádrokartonových podhledů, pokládka podlah, obklady a další služby.

Praha Břevnovgroše:737

REVYKO INTER spol. s r.o. - Rytí

REVYKO INTER spol. s r.o.

Vyrábíme na zakázku skleněné vitríny, výstavní panely, interaktivní expozice včetně osvětlení. Vyrábíme venkovní pouliční knihovny. Nabízíme zámečnickou zakázkovou kovovýrobu - ocel, nerez, mosaz, hliník a sklo. Výrobce světelné diodové reklamy Lightbanner. Navrhujeme a realizujeme originální interiéry.

Praha Kunraticegroše:518

Zlatnictví Leoš Bokvaj  - Rytí

Zlatnictví Leoš Bokvaj

Výroba zlatých řetízků a řetězů, návrh a výroba originálních šperků, ruční výroba zlatých, stříbrných šperků, zhotovení firemních odznaků a přívěšků. Opravy a restaurování šperků, rytí, zasazování kamenů. Nabídka zlacení, stříbření, bělení rhodiem, černění ruténiem, cínování i u užitných předmětů.

Praha Staré Městogroše:469

Zlatnictví Rk - Rytí

Zlatnictví Rk

Zlatnictví Rk s zabývá výrobou snubních prstenů v šiři 4mm lze objednat dle vzoru. Velikosti prstenů- vnitřní průměr prstenu,nebo zlatnická míra. Cenová relace všech vzoru je stejná, liší se pouze velikostí. Průměrna cena činí 1550 Kc, vnitřni rytina je zdarma. Dodací lhůta je 14 dní. Zlatnictví RK provádí také opravy

Praha Břevnovgroše:440

STOP PROBLÉM , spol. s r.o. - Rytí

STOP PROBLÉM , spol. s r.o.

Ploché střechy Praha Firma STOP PROBLÉM s.r.o. Praha zhotovuje ploché střechy pro veškeré objekty. Ploché střechy realizujeme pro bytové, hospodářské i průmyslové budovy a také pro garáže, terasy apod. Pro ploché střechy provádíme veškeré práce související s jejich celkovou opravou. Zajistíme i rekonstrukce nejen pro

Praha Záběhlicegroše:402

PARKETY VESELÝ - Rytí

PARKETY VESELÝ

Prodej, montáž, opravy a renovace podlah. Prodáváme a odborně pokládáme parkety, podlahy dřevěné, plovocí podlahy a další druhy podlahových krytin.

groše:389

RUUKKI CZ s.r.o. - Rytí

RUUKKI CZ s.r.o.

RUUKKI CZ s.r.o.-Společnost je odborníkem v oblasti kovů, na kterého se můžete plně spolehnout vždy, když potřebujete materiály na bázi kovů, střešní krytiny, komponenty a komplexní řešení. Neustále zdokonalujeme naše výrobky tak, aby vyhovovaly Vašim potřebám.

Praha Jinonicegroše:385

TOPAZ spol. s r.o. - Rytí

TOPAZ spol. s r.o.

Výměna baterií a sklíček. Provádění zkoušek vodotěsnosti, výměny kovových i kožených hodinkových pásků, kompletního pozáručního servisu na veškeré hodinářské výrobky, rytin dle přání zákazníka, odborného čištění šperků ze všech drahých kovů a oceli

Praha Smíchovgroše:380

Santuci s.r.o. - Rytí

Santuci s.r.o.

Provádíme malířské,tapetářské práce.Montáž nábytku,pokládku podlahových krytin aj.Rychle,kvalitně,se zárukou - NONSTOP.

Praha Stodůlkygroše:354

CANINO – Chovatelské potřeby Praha 3 - Rytí

CANINO – Chovatelské potřeby Praha 3

CANINO – Chovatelské potřeby v Praze 3 Žižkově nabízí široký sortiment zboží pro psy, kočky, drobné hlodavce a exotické ptactvo. Nabízíme také rytí identifikačních známek pro větší bezpečnost Vašich mazlíčků. Objemnější nákupy rádi zavezeme zdarma až domů.

Praha Žižkovgroše:350

JANSER, spol. s r.o. – Odstraňování podlahové krytiny všeho druhu - Rytí

JANSER, spol. s r.o. – Odstraňování podlahové krytiny všeho druhu

Nabízíme rychlé odstranění podlahových krytin všeho druhu. Pomocí strhávače Ride-on zajistíme okamžité strhávání lina, parket, PVC podlah i stěrky či korku.

Praha Michlegroše:340

KONOPÁSEK PETR-POKLÁDKA KOBERCŮ A PVC - Rytí

KONOPÁSEK PETR-POKLÁDKA KOBERCŮ A PVC

Pokládka podlahových krytin

groše:339

Zlatnictví Janka  - Rytí

Zlatnictví Janka

Zakázková výroba snubních a zásnubních prstenů. Akceptujeme platební karty. Zaměřujeme se také na rytí, zasazování kamenů, zlacení a stříbření šperků. Provádíme výkup zlata. Specializujeme se na výměnu baterií a řemínků.

Praha Karlíngroše:337

HOSTRA , spol. s r.o. - Rytí

HOSTRA , spol. s r.o.

Realizujeme interiéry na klíč.

Praha Libeňgroše:336

Luděk Polena - Rytí

Luděk Polena

Luděk Polena-Provádíme tesařské, pokrývačské, klempířské a izolatérské práce či rekonstrukce balkónů a teras. Montujeme všechny druhů krytin. Dále myjeme prosklené plochy, natíráme komíny, montujeme střešní okna, odvážíme sutě a zajišťujeme ochranné nátěry plochých střech a klempířských prvků.

Praha Košířegroše:333

DUFEK PODLAHY - Rytí

DUFEK PODLAHY

Dodávka a montáž všech druhů podlahových krytin.

groše:325

HOLUB TOMÁŠ-STŘECHY NA KLÍČ - Rytí

HOLUB TOMÁŠ-STŘECHY NA KLÍČ

Kvalita pokrytí střechy závisí především na vhodně zvolené krytině a na preciznosti pokrývačů. Pro naši firmu Tomáš Holub pracují zkušení a zruční pokrývači, kteří Vám provedou pokládku střešní krytiny odborně a spolehlivě. Se stavbou nových střech i s rekonstrukcemi střech starých máme dlouholeté zkušenosti.

Praha Stodůlkygroše:322

STEL PROFI spol. s r.o. - Rytí

STEL PROFI spol. s r.o.

Nabízíme tyto práce i Vám - firmám, obchodům, státním institucím i domácnostem. My máme zkušenosti. Voskování, impregnace, krystalizace mramoru a další.

Praha Kamýkgroše:320

Rytí Praha ... zařazeno 102 firem

123456Další