22. října, 2018 - svátek má Sabina

Media - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

Media Praha - firmy

VIP MEDIATION s.r.o - Media

VIP MEDIATION s.r.o

VIP MEDIATION nabízí služby z oblastí zprostředkování obchodu a služeb pro soukromý sektor, fyzické i právnické subjekty individuálně zpracovávané na klíč.

Praha Vinohradygroše:424

EUROMEDIA knihkupectví Praha - Smíchov - Media

EUROMEDIA knihkupectví Praha - Smíchov

Euromedia Group patří mezi nejsilnější a největší firmy podnikající v rámci knižního trhu v ČR.Provozujeme klub čtenářů - knižní klub za nabízené odměny a určité vyhody. Ročně vydáváme kolem 500 nových titulů. V nabídce je přes 30000 knih.

Praha Smíchovgroše:418

Kuba - Dovolená a zájezdy
ABACO GROUP spol. s r.o. - Media

ABACO GROUP spol. s r.o.

Poskytování mediálního, personálního a psychologického poradenství. Pořádání školení personalistů.

groše:348

LevneFotoaparaty - prodej fotoaparátů Praha 6 - Břevnov - Media

LevneFotoaparaty - prodej fotoaparátů Praha 6 - Břevnov

Prodáváme kompaktní fotoaparáty a zrdcadlovky Olympus, Sony, Canon, Kodak, Nikon, Fuji, Pannasonic, Pentax a další. V nabídce máme také paměťová média, fotorámečky Kodak a fototiskárny (Canon, Fuji, Kodak). Další služby:Splátky, Výdejní místo

Praha Břevnovgroše:309

ART TECH - Media

ART TECH

Zabýváme se video a foto službami pro firmy. Kromě toho Vám rádi pomůžeme s naplánováním firemního eventu, technickým poradenstvím atd.

Praha Karlíngroše:308

MEDIA MARKETING SERVICES a.s. - Media

MEDIA MARKETING SERVICES a.s.

Mediální zastupování regionálních a lokálních rádií.

groše:304

TONERA spol. s r.o. - Media

TONERA spol. s r.o.

V naší nabídce naleznete tonery, dále tiskárny, inkoustové náplně, cartridge, plnicí soupravy, litráž inkoustů, folie do faxu, pásky, papíry, média a další spotřební materiál pro kopírky či tiskárny.

Praha Nové Městogroše:300

X ZONE MEDIA s.r.o. - Media

X ZONE MEDIA s.r.o.

Nabídka televizní a multimediální produkce.

groše:296

Amsoft - prodej grafických aplikací Praha 6 - Břevnov - Media

Amsoft - prodej grafických aplikací Praha 6 - Břevnov

Internetový prodej grafických aplikací pro klasické, internetové a multimediální publikování a archivace dokumentů. Další služby: Platba kartou, Výdejní místo

Praha Břevnovgroše:287

Agentura MABEL  , Horní Počernice - Media

Agentura MABEL , Horní Počernice

Výuka, překlad a tlumočení angličtiny a francouzštiny. Nabídka korektur, editací i volných kreativních překladů pro další mediální zpracování, individuální i firemní výuky. Překlady obchodní angličtiny, odborných textů z různých oblastí, technických dokumentací, životopisů i soukromých dopisů.

Praha Horní Počernicegroše:287

Compos - prodej hardwetu Praha 10 - Záběhlice - Media

Compos - prodej hardwetu Praha 10 - Záběhlice

Internetový prodej hardwaru a příslušenství. Nabízíme počítače, notebooky, tablety, elektronické knihy, digitální fotoaparáty a kamery či herní konzole. Prodáváme bezdrátové síťové prvky, multimediální přehrávače, meteostanice, kancelářské potřeby, grafické karty a další. Další služby:Výdejní místo

Praha Záběhlicegroše:283

BIZART - Media

BIZART

Zpracování grafických a multimediálních projektů. Nabídka tvorby webových stránek.

groše:281

SWISTAR s.r.o. - Media

SWISTAR s.r.o.

MEDIA FOR GRAPGIC COMMUNICATION - MEDIA PRO GRAFICKOU KOMUNIKACI

groše:277

Autopujčovna ASTON Media, s.r.o. - Media

Autopujčovna ASTON Media, s.r.o.

NejlevnějšíPůjčovnaVozů.cz zahájila svou činnost v roce 2008. Jako poměrně mladá společnost Vám můžeme nabídnout flexibilní a individuální přístup. Naše autopůjčovna Vás nebude zatěžovat zbytečným "papírováním" (vyplněním formulářů a žádostí). Vše co uvádíme a garantujeme, je skutečné a bez skrytých podmínek. Všechny

Praha Staré Městogroše:264

Abbot Legal, advokátní kancelář, s.r.o. - Media

Abbot Legal, advokátní kancelář, s.r.o.

Abbot Legal specializuje se především na insolvenci, duševní vlastnictví a IT, telekomunikaci, medicínské právo, farmacii, nemovitosti, stavební, občanské, pracovní, rodinné a obchodní právo, hospodářskou soutěž, PPP projekty a projektové financování, soudní řízení, rozhodčí řízení a mediaci.

Praha Staré Městogroše:264

MEDIAUNIT.cz s.r.o. - Media

MEDIAUNIT.cz s.r.o.

Jsme internetová reklamní agentura MEDIAUNIT v Praze.Internetový marketing, tvorba webových stránek wa PPC reklama, SEO. SEO v praze od 399 Kč. PPC správa 350 Kč-mněsic. Webové stránky od 2999 Kč.

Praha Holešovicegroše:252

VIAKOM - dovozce a distributor CCTV - Media

VIAKOM - dovozce a distributor CCTV

Dovážíme a distribuujeme profesionální techniku pro kamerové systémy CCTV. Našim zaměřením je průmyslová televize, kamery, IP kamery, DVR, digitální záznam obrazu a zvuku, převodníky, webkamery, webservery, videoservery, monitory LCD, akumulátory, GSM, videotelefony, zdroje, objektivy. Zastupujeme AverMedia, AVTech,

groše:252

In2U Media - Media

In2U Media

Jsme profesionální firma na veškerý tisk, na trhu působíme již mnoho let.U naší společnosti si můžete objednat veškeré tiskoviny pro firemní, soukromé nebo jiné propagační účely a zajistit si opravdu výhodnou cenu výroby tiskovin. Tiskneme levně a kvalitně letáky, brožury, pozvánky, katalogy, časopisy i billboardy.

groše:246

ThermWet, s.r.o. - Media

ThermWet, s.r.o.

ThermWet s.r.o.- dodavatel větrání do RD a český výrobce rekuperačních výměníků, pro zpětný zisk tepla z odpadního vzduchu. Do novostaveb i rekonstrukcí po celé ČR dodává na klíč komplet systém od 75.000,-Kč. Nabídku technického řešení, cenovou kalkulaci a dokumentaci VZT obdržíte zdarma do 3 dnů. Rekuperační výměník

groše:238

INFORMATION GROUP CZ , s.r.o. - Media

INFORMATION GROUP CZ , s.r.o.

Dále zpracováváme data z výzkumů a analýz. Poskytujeme on-line marketing. Provádíme analýzu trhů a klientů, segmentace zákazníků a targeting. Zabýváme se cross-mediálními kampaněmi. Aktualizujeme databáze s mnoha marketingovými údaji.

Praha Žižkovgroše:236

Media Praha ... zařazeno 42 firem

123Další