18. prosince, 2018 - svátek Miloslav

Kovovýroba - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

Kovovýroba Praha - firmy

SONEKO s.r.o. - zakázková truhlárna - Kovovýroba

SONEKO s.r.o. - zakázková truhlárna

Společnost SONEKO zařizuje interiéry bank, společenských prostor, hotelů, restaurací, prodejen, rodinných domů a bytů. Základním cílem společnosti je poskytnutí kompletních služeb, dle požadavků zákazníka od architektonických řešení, vypracování projektů, výrobu až po následné montáže v místě realizace.

Praha Vinohradygroše:525

REVYKO INTER spol. s r.o. - Kovovýroba

REVYKO INTER spol. s r.o.

Vyrábíme na zakázku skleněné vitríny, výstavní panely, interaktivní expozice včetně osvětlení. Vyrábíme venkovní pouliční knihovny. Nabízíme zámečnickou zakázkovou kovovýrobu - ocel, nerez, mosaz, hliník a sklo. Výrobce světelné diodové reklamy Lightbanner. Navrhujeme a realizujeme originální interiéry.

Praha Kunraticegroše:503

LOQUENS s.r.o. - Kovovýroba

LOQUENS s.r.o.

Potřebujete nová garážová vrata, novou bránu či plot? Sháníte žaluzie, rolety, garnýže nebo sítě proti hmyzu? Pak jste u nás na správné adrese! Na našich webových stránkách můžete shlédnout výběr ze sortimentu, který Vám rádi poskytneme. Do našeho portfolia produktů patří brány a dveře, ploty, mříže a stínící

Praha Nuslegroše:453

Zámečnictví Jahoda, Praha 8, Kobylisy - Kovovýroba

Zámečnictví Jahoda, Praha 8, Kobylisy

Zámečnictví Jahoda, Praha 8, Kobylisy: nabízíme zámečnické práce. Provádíme nouzové otevírání zabouchnutých dveří a kovovýrobu. Zajišťujeme montáže zámků, závor, FAB systémů, instalatérské opravy a těsnění. Vyrábíme vrata, brány, branky, ploty, balkonová a schodištová zábradlí.

Praha Kobylisygroše:414

Antonín Rohlík, zámečnictví, Praha 4, Šeberov - Kovovýroba

Antonín Rohlík, zámečnictví, Praha 4, Šeberov

Antonín Rohlík, zámečnictví, Praha 4, Šeberov: nabízím kovovýrobu a zakázkovou výrobu ocelových konstrukcí, branek, mříží, zábradlí či vozíků různých typů. Provádíme drobné zámečnické práce.

Praha Šeberovgroše:377

Jaroslav Štěpán, zámečnictví, Praha 5, Stodůlky - Kovovýroba

Jaroslav Štěpán, zámečnictví, Praha 5, Stodůlky

Jaroslav Štěpán, zámečnictví, Praha 5, Stodůlky: nabízím zámečnickou kovovýrobu. Zhotovuji vrata, brány, zvýšená spací patra, mříže, kovový nábytek, světelné reklamy, police a regály.

Praha Stodůlkygroše:373

Kovovýroba - Jiří Blahník, Praha 3, Žižkov - Kovovýroba

Kovovýroba - Jiří Blahník, Praha 3, Žižkov

Kovovýroba - Jiří Blahník, Praha 3, Žižkov: nabízíme svářečské zkoušky EU. Vyrábíme nerezové a ocelové konstrukce, ploty, vrata, mříže, zábradlí, pojezdová vrata s pohonem, přístřešky a pergoly. Provádíme svařování a demontáž ocelových konstrukcí, ohýbání traverz, stáčení plechů, leštění mosazi, vrtání děr do nerezu a

Praha Žižkovgroše:359

Kovovýroba HEMIL, Praha 9, Miškovice - Kovovýroba

Kovovýroba HEMIL, Praha 9, Miškovice

Kovovýroba HEMIL, Praha 9, Miškovice: zabýváme se kovovýrobou a stavbou strojů a prototypů na zakázku. Provádíme drobné zámečnické práce.

Praha Miškovicegroše:348

Jaroslav Vomáčka, zámečnictví, Praha 9, Třeboradice - Kovovýroba

Jaroslav Vomáčka, zámečnictví, Praha 9, Třeboradice

Jaroslav Vomáčka, zámečnictví, Praha 9, Třeboradice: nabízím zakázkovou výrobu kovových a nerezových konstrukcí do interiéru i exteriéru. Vyrábím schodiště, zábradlí, vrata, oplocení a atypické konstrukce. Zaměřuji se také na obkládání nerezem či svařování i soustružení.

Praha Třeboradicegroše:342

Oldřich Kratochvíl, zámečnictví, Praha 9, Běchovice - Kovovýroba

Oldřich Kratochvíl, zámečnictví, Praha 9, Běchovice

Oldřich Kratochvíl, zámečnictví, Praha 9, Běchovice: nabídka služeb zámečnictví, obrábění kovů a kovovýroby.

Praha Běchovicegroše:334

ARS STEEL, s.r.o. , Praha 5, Smíchov - Kovovýroba

ARS STEEL, s.r.o. , Praha 5, Smíchov

V zámečnictví ARS STEEL na Smíchově nabízíme zakázkovou a malosériovou kovovýrobu - což představuje výrobu a montáž ocelových konstrukcí, schodišť, balkonových zábradlí, ocelových bran a pojezdových vrat.

Praha Smíchovgroše:329

Pavel Hedvik, zámečnictví, Praha 4, Záběhlice - Kovovýroba

Pavel Hedvik, zámečnictví, Praha 4, Záběhlice

Pavel Hedvik, zámečnictví, Praha 4, Záběhlice: nabízíme montáže bezpečnostních zámků,vyrábíme branky, vrata, ploty a reklamní plochy.

Praha Záběhlicegroše:324

ALMO, spol. s r.o., zámečnictví, Praha 8, Střížkov - Kovovýroba

ALMO, spol. s r.o., zámečnictví, Praha 8, Střížkov

ALMO, spol. s r.o., zámečnictví, Praha 8, Střížkov: specializujeme se na kompletní dodávky stavebně zámečnických prvků a interierů z hliníkových systémů, nerezu a mosazi. Veškerou dodávku zajišťujeme včetně projektové přípravy a konstrukce, vlastní výroby i montáže. Nabízíme kovovýrobu, atypické dveře, prosklené

Praha Střížkovgroše:324

Kovovýroba Krčil, Praha 9, Třeboradice - Kovovýroba

Kovovýroba Krčil, Praha 9, Třeboradice

Kovovýroba Krčil, Praha 9, Třeboradice: na míru vyrábíme schodiště, ploty, brány, zábradlí a ostatní kovové konstrukce dle Vašich přání. Nabízíme také další kovové výrobky jako jsou vchodové stříšky, zahradní přístřešky a další projekty. Dále provádíme opravy stávajících konstrukcí a to na naší dílně či přímo na místě

Praha Třeboradicegroše:312

Josef Vaněk, zámečnictví, Praha 6, Řepy - Kovovýroba

Josef Vaněk, zámečnictví, Praha 6, Řepy

Josef Vaněk, zámečnictví, Praha 6, Řepy: provádíme zámečnické, výškové a montážní práce, kovovýrobu, rizikové kácení i řezy stromů a rekonstrukce fasád i střech. Zajišťujeme nátěry a montáže sítí proti ptactvu. Vyrábíme vrata, brány, mříže, zábradlí, rošty, ploty, schodiště a střechy.

Praha Řepygroše:311

FESPO INTERIÉRY  - Kovovýroba

FESPO INTERIÉRY

Naše firma vznikla v roce 1992 a zaměřila se na truhlářskou výrobu a kovo výrobu. Majitelem je pan Libor Pavlík. Specializací jsou především školní tabule, vizuálně komunikační prostředky a vybavení škol nábytkem. Dále realizujeme na zakázku vybavení kanceláří, specializovaných učeben, školních šaten apod. Také

Praha Košířegroše:311

Martin Krejza, zámečnictví, Praha 6, Suchdol - Kovovýroba

Martin Krejza, zámečnictví, Praha 6, Suchdol

Martin Krejza, zámečnictví, Praha 6, Suchdol: provádíme zámečnické práce a vyrábíme kovové produkty - schody, zábradlí, mříže, konstrukce, zastřešení i nábytek. Ploty dodáváme včetně výroby a montáže sloupků. Nabízíme nátěry, zinkování i pískování. Dveře a vrata nabízíme jednokřídlé i dvoukřídlé, kombinované se dřevem

Praha Suchdolgroše:310

Jaromír Větrovský , zámečnictví, Praha 5, Lipence - Kovovýroba

Jaromír Větrovský , zámečnictví, Praha 5, Lipence

Jaromír Větrovský , zámečnictví, Praha 5, Lipence nabízí zámečnické práce včetně kovovýroby.

Praha Lipencegroše:308

Jan Straka, zámečnictví, Praha 10, Strašnice - Kovovýroba

Jan Straka, zámečnictví, Praha 10, Strašnice

Jan Straka, zámečnictví, Praha 10, Strašnice: provozujeme zámečnictví. Výroba klíčů a autoklíčů, prodej cylindrických bezpečnostních vložek a jejich přestavby, prodej a montáž bezpečnostních kování. Zámečnická pohotovost nabízí: otevírání zámků, bytů, aut a trezorů. Zajišťujeme opravy dveří po vloupání a

Praha Strašnicegroše:302

Josef Dostál, zámečnictví, Praha 3, Vinohrady - Kovovýroba

Josef Dostál, zámečnictví, Praha 3, Vinohrady

Josef Dostál, Praha 3, Vinohrady: provozování zámečnické činnosti a kovovýroby, zajištění vnitrostátní nákladní dopravy do 3,5 tuny, nabídka plotů, vrátek, garážových vrat, schodišť, zábradlí, těžkých konstrukcí a závěsných balkónů.

Praha Vinohradygroše:297

Kovovýroba Praha ... zařazeno 62 firem

1234Další