20. ledna, 2018 - svátek má Ilona

úklidové práce - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

úklidové práce Praha - firmy

FERDA - hodinový manžel a řemeslné práce - úklidové práce

FERDA - hodinový manžel a řemeslné práce

Komunita řemeslníků, kteří Vám vždy pomohou. Řešení na každou záležitost, na každý problém. Využijte služeb řemeslných prací FERDA - instalatérství, hodinový manžel, lakýrníctví, úklidové práce, renovace oken, zahradnické práce, montáže nábytku, stěhování atd.

Praha Žižkovgroše:408

SUPER SAN s.r.o. - úklidové práce

SUPER SAN s.r.o.

Zabýváme se výstavbou rodinných i bytových domů. Provádíme sanaci staveb, opravy opěrných stěn, kamenické, zámečnické, dlaždičské, zemní, zahradnické i úklidové práce. Zajišťujeme rekonstrukce, opravy fasád, letní a zimní údržbu komunikací.

Praha Radlicegroše:372

MTL-KARBAN VLADIMÍR - úklidové práce

MTL-KARBAN VLADIMÍR

Provádíme malování, tapetování, lakování, nátěry fasád, úklidové práce, zednické, obkladačské, sádrokartonářské, podlahářské, truhlářské, klempířské, pokrývačské, instalatérské a elektro práce. Dodáváme a montujeme žaluzie. Rekonstrukce interiérů.

Praha Stodůlkygroše:334

BROPA - úklidové práce

BROPA

komplexní úklidové práce,úklid kanceláří,úklid obchodních center,komerčních budov,úklid domů,bytů,odklízení sněhu,vyklízení domů ,úklid černých skládek odvoz kontejnery

groše:321

JARMIX-UNION s.r.o. - úklidové práce

JARMIX-UNION s.r.o.

Zabezpečujeme vnitřní a vnější pravidelný úklid různých typů objektů, od malých firem, až po velká administrativní centra, včetně jednorázových úklidů. Řadu let se zabýváme správou nemovitostí, provozem podatelen a údržbou zeleně. Jako doplňkové služby nabízíme vyklízení, stěhování, hygienický servis s dodávkou

Praha Vinohradygroše:320

Tomáš Říha - Tapetování a malování - úklidové práce

Tomáš Říha - Tapetování a malování

Tomáš Říha provádí tapetování a malování již od r.1993. Aplikace bezprašně sádrové, tenkovrstvé disperzní a dekorativní stěrky. Pokládá plovoucí podlahy. Provádím montáž interiérových dveří. Lakuje okna, dveře a nábytek. Úklidové práce.

Praha Vršovicegroše:316

M + M SERVIS , s.r.o. - úklidové práce

M + M SERVIS , s.r.o.

Provádíme ostrahu a nákladní kontejnerovou dopravu.

Praha Nebušicegroše:310

PROCHÁZKA STANISLAV - úklidové práce

PROCHÁZKA STANISLAV

Provádění malířských a úklidových prací, údržby zeleně, vyklízecích prací

Praha Vršovicegroše:300

SUPER SAN, s.r.o., Praha 5, Radlice - úklidové práce

SUPER SAN, s.r.o., Praha 5, Radlice

SUPER SAN, s.r.o., Praha 5, Radlice: zabýváme se výstavbou rodinných i bytových domů. Provádíme sanaci staveb, opravy opěrných stěn, kamenické, zámečnické, dlaždičské, zemní, zahradnické i úklidové práce. Zajišťujeme rekonstrukce, opravy fasád, letní a zimní údržbu komunikací.

Praha Radlicegroše:285

A SERVIS LIPKA , s.r.o. - úklidové práce

A SERVIS LIPKA , s.r.o.

Strojové čištění koberců i podlah, voskování podlah, čištění a malbu fasád či opláštění budov, odstraňování grafity a antigraffitové nátěry.

Praha Černý Mostgroše:274

RAPANT STANISLAV-SLUŽBY RAPANT  - úklidové práce

RAPANT STANISLAV-SLUŽBY RAPANT

Jednorázový úklid Praha - Úklidové služby RAPANT Praha je specialista na úklidové služby a úklidové práce. Zaměřujeme se na jednorázový úklid i pravidelný úklid. Jednorázový úklid může být zaměřen na čištění koberců, mytí oken, mytí a ošetření podlah, úklid po řemeslnících – např. úklid po malířích, úklid po

Praha Chodovgroše:273

ŠTICHA & SYN s.r.o. - úklidové práce

ŠTICHA & SYN s.r.o.

Vše, co Vaše zahrada potřebuje, najdete v zahradnickém centru Šticha a syn. Naše zahradnictví nabízí komplexní zahradnické služby v Praze a širokém okolí. Díky tomu, že jsme tradiční rodinná firma s vášní pro zahradnictví, dokážeme také spojit vynikající kvalitu všech našich služeb s cenou, nad kterou naše konkurence

Praha Záběhlicegroše:269

MTM KOMPLET s.r.o. - úklidové práce

MTM KOMPLET s.r.o.

Nabízíme stavební činnost, výškové, úklidové či truhlářské a tesařské práce.

Praha Nuslegroše:261

ATAK-ÚKLIDOVÝ SERVIS s.r.o. - úklidové práce

ATAK-ÚKLIDOVÝ SERVIS s.r.o.

Zaměřujeme se na administrativní budovy, školy, zdravotnická zařízení, kanceláře, výrobní prostory, činžovní domy nebo chodníky. Zabýváme se správou a údržbou nemovitostí, ošetřením podlah polymerovými vosky, mytím oken, výloh a čištěním koberců.

Praha Dejvicegroše:261

ALION s.r.o. - úklidové práce

ALION s.r.o.

V regionu Praha a Středočeský kraj naše úklidová firma poskytuje kvalitní úklidové práce. Ve městě Praha a jeho okolí děláme pravidelný úklid domácností i nepravidelný úklid domácností. Úklidové práce, které naše úklidová firma ALION s.r.o. Praha poskytuje, jsou cenově dostupné. Na jednorázový úklid si nás můžete

Praha Trojagroše:253

ARGUS , spol. s r.o. - úklidové práce

ARGUS , spol. s r.o.

Poskytujeme ostrahu objektů, pulty centrální ochrany, technické služby, přepravu peněz, úklidové práce, bezpečnostní poradenství, pořádkovou službu a recepční služby.

Praha Vysočanygroše:248

OPLUŠTIL MARTIN - úklidové práce

OPLUŠTIL MARTIN

Provádíme pravidelný i jednorázový úklid, mytí oken, čištění koberců a čalouněného nábytku, generální úklid, úklid staveb a další úklidové práce.

Praha Hájegroše:247

LOKVAS - úklidové práce

LOKVAS

Specializujeme se na čištění výtahů a všech výtahových technologií. Provádíme čištění prosklených, zděných i pletivových výtahových šachet, osobních i nákladních výtahů včetně strojoven. Nabízíme také čistící a úklidové služby po rekonstrukcích výtahů, nových instalacích i modernizacích výtahů.

groše:246

FRYČOVÁ MARCELA - úklidové práce

FRYČOVÁ MARCELA

Provádím generální úklidy, mytí oken, praní koberců a ošetření květin. Zaměřuji se také na pravidelné úklidy společných prostor domů, venkovních prostor a zeleně.

Praha Bubenečgroše:233

Atlantis ltd s.r.o. - malířské a natěračské práce - úklidové práce

Atlantis ltd s.r.o. - malířské a natěračské práce

ATLANTIS.ltd, spol, s r.o. provádí malířské, lakýrnické a natěračské práce, malování, malby interiérů, lakování, nátěry fasád, betonových podlah, konstrukcí, střech, stříkání vysokotlakou technikou Airless, sádrové stěrky, dekorační malby, lepení ozdobných lišt a rozet, odvoz odpadu, úklidové práce, úklid po

Praha Nebušicegroše:230

úklidové práce Praha ... zařazeno 51 firem

123Další