23. února, 2018 - svátek má Svatopluk

Chléb - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

Chléb Praha - firmy

Pekařství Moravec, s.r.o. - Chléb

Pekařství Moravec, s.r.o.

Vyrábíme a prodáváme sladké i slané pečivo. Sortiment zahrnuje cereální, listové i běžné pečivo, koláče, koblihy a DIA kousky.

Praha Horní Počernicegroše:246

ENITA Pražská, s.r.o. - Chléb

ENITA Pražská, s.r.o.

Zabýváme se výrobou klasického pečiva světlého, tmavého, celozrnného, jemného a různými druhy chleba ( olivový, švestkový, ořechový a další), ale hlavním sortimentem pekárny je výroba banketového pečiva.

Praha Ruzyněgroše:246

Kuba - Dovolená a zájezdy
 Pekařství Na Chodovci, s.r.o. - Chléb

Pekařství Na Chodovci, s.r.o.

U nás naleznete pečivo všeho druhu,slané i sladké.

Praha Záběhlicegroše:245

Pekárna Kabát - Chléb

Pekárna Kabát

Prodáváme chleba, bagety, anglické rohlíky, čokoládové brownies, čoko banán, koblihy a tvarohové buchty. Z lahůdek nabízíme bramborové plněné placky, briošku sýrovou a šunkovou i farmářské bagety. Prodáváme zákusky, jako jsou indiáni, kokosky a řezy.

Praha Záběhlicegroše:244

Smetanová cukrárna a.s. - Chléb

Smetanová cukrárna a.s.

Výroba dortů, zákusků, minidezertů, lahůdek, salátů, chlebíčků a pomazánek.

Praha Dolní Měcholupygroše:243

Ing. Pavel Fischer - Chléb

Ing. Pavel Fischer

Nabízíme pečivo mnoha druhů, koláče, domácí bábovku, koblížky, croassanty, masové, slané a sladké fornetti, bagety i mléčné výrobky. Zajistíme svatební dorty, zákusky, mini dezerty, koláčky, dárkové koše a chlebíčky.

Praha Radotíngroše:242

Boulangerie Le Caveau - Chléb

Boulangerie Le Caveau

Pečeme klasické francouzské bagety všech typů a tradiční francouzské sladké pečivo (croissant, painauraisin, pain au chocolat).

Praha Vinohradygroše:237

Cukrárna Pod Marjánkou - Chléb

Cukrárna Pod Marjánkou

Nabízíme denně čerstvé koláče, zákusky, dorty a chlebíčky, vše vlastní, domácí výroby, z kvalitních surovin bez použití dochucovadel a chemických směsí.

Praha Břevnovgroše:234

Středovy pekárny s.r.o. - Chléb

Středovy pekárny s.r.o.

U nás zakoupíte jemné pečivo z třeného, plundrového, listového, kynutého a cereálního těsta, jemné pečivo smažené a pšeničné pečivo cereální. Sortiment zahrnuje zákusky, tyčinky, preclíky, chléb, dorty, suchary a sušenky.

Praha Vinohradygroše:233

Jan Mervart - Chléb

Jan Mervart

Výroba baget, chlebů, rohlíků a dalších druhů slaného i sladkého pečiva.

Praha Zličíngroše:230

Cukrárna Pierot - Chléb

Cukrárna Pierot

Nabízíme chlebíčky, obložené mísy a dárkové koše. V sortimentu naleznete i velikonoční beránky a mazance. Výrobky dodáváme do cukráren, jídelen a na cateringové akce.

Praha Čakovicegroše:228

Bakeland - Chléb

Bakeland

Naše řemeslná pekárna navazuje na rodinnou tradici z třicátých let dvacátého století, kdy byl náš prastrýc Karel Nývlt pekařem a cukrářem ve Vršovicích, kam přišel z pekárny svých rodičů v Náchodě. Veškeré výrobky vyrábíme ručně v malých sériích.

Praha Modřanygroše:225

JIZERSKÉ PEKÁRNY, spol. s r.o. - Chléb

JIZERSKÉ PEKÁRNY, spol. s r.o.

Nabízíme lahůdky, knedlíky, dietní a bezlepkové výrobky či bioprodukty. Prodáváme běžné, jemné i trvanlivé pečivo, cukrářské výrobky či produkty pro osoby trpící cukrovkou.

Praha Krčgroše:218

Sweet Life, s.r.o. - Chléb

Sweet Life, s.r.o.

Dorty pro restaurace, kavárny, catering. Výroba speciálních dortů na zakázku dle fotografie či nápadu. Nabízíme cupcakes, minidezerty, vánoční cukroví, slané výrobky, páje, záviny.

Praha Vinohradygroše:217

PAUL I.P.PAVLOVA - Chléb

PAUL I.P.PAVLOVA

Denně připravuje čerstvý chléb, křupavé croissanty, bohatě obložené bagety i nádherně zdobené zákusky a dorty. Tradiční receptury jsou prověřené 120-ti lety tradice.

Praha Vinohradygroše:216

Sluneční cukrárna - Chléb

Sluneční cukrárna

Sluneční cukrárna se nachází na zbraslavském Slunečním městě v Pelzově ulici. U nás můžete příjemně posedět a pochutnat si na našich specialitách. Nabízíme bohatý výběr zákusků, dortíků, zmrzlinových pohárů, vaflí se šlehačkou i chlebíčků. Na objednávku pro Vás připravíme tradiční i exkluzivní dorty včetně výborných

Praha Zbraslavgroše:214

Cukrárna - kavárna Prosek - Chléb

Cukrárna - kavárna Prosek

Provozujeme nekuřáckou kavárnu a cukrárnu. Nabízíme zákusky, zmrzlinu, chlebíčky či kávu. K dispozici je venkovní zahrádka.

Praha Prosekgroše:213

Pekařství TaBageta - Chléb

Pekařství TaBageta

Kavárna a pekařství TaBageta nabízí zákazníkům v pražských Strašnicích v Saratovské ulici naše vlastní plněné bagety, kvalitní pečivo, zákusky, výbornou brazilskou kávu, útulné prostředí a také možnost podpořit lidi s lehkým mentálním postižením. Každý všední den je otevřeno od 7 od rána do 19 hodin.

Praha Strašnicegroše:211

AUGUR spol. s r.o. – Obložené mísy - Chléb

AUGUR spol. s r.o. – Obložené mísy

Zajišťujeme výrobu lahůdek studené a teplé kuchyně. Dodáváme chlebíčky, sendviče, sýry a uzeniny, obložené mísy či nakládané sýry. Nabízíme také každodenní rozvoz lahůdek.

Praha Hlubočepygroše:210

Michelské pekárny, a.s. - Chléb

Michelské pekárny, a.s.

Nabízíme michelské bulky, metro dezerty, hamburgery a alginátové ovoce.

Praha Michlegroše:208

Chléb Praha ... zařazeno 108 firem

Předchozí123456Další