15. února, 2019 - svátek má Jiřina

Chléb - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

Chléb Praha - firmy

GALILEO GROUP CZ, s.r.o. - Chléb

GALILEO GROUP CZ, s.r.o.

V našem pekařství najdete mnoho slaného,sladkého pečiva,vždy čerstvé a chutné.

Praha Žižkovgroše:256

Pekárna Kabát - Chléb

Pekárna Kabát

Prodáváme chleba, bagety, anglické rohlíky, čokoládové brownies, čoko banán, koblihy a tvarohové buchty. Z lahůdek nabízíme bramborové plněné placky, briošku sýrovou a šunkovou i farmářské bagety. Prodáváme zákusky, jako jsou indiáni, kokosky a řezy.

Praha Záběhlicegroše:256

CAFE 131 - Chléb

CAFE 131

Provozujeme nekuřáckou kavárnu. Pečeme pečivo a nabízíme snídaňové menu.

Praha Dejvicegroše:256

Sluneční cukrárna - Chléb

Sluneční cukrárna

Sluneční cukrárna se nachází na zbraslavském Slunečním městě v Pelzově ulici. U nás můžete příjemně posedět a pochutnat si na našich specialitách. Nabízíme bohatý výběr zákusků, dortíků, zmrzlinových pohárů, vaflí se šlehačkou i chlebíčků. Na objednávku pro Vás připravíme tradiční i exkluzivní dorty včetně výborných

Praha Zbraslavgroše:253

Pekařství Moravec, s.r.o. - Chléb

Pekařství Moravec, s.r.o.

Vyrábíme a prodáváme sladké i slané pečivo. Sortiment zahrnuje cereální, listové i běžné pečivo, koláče, koblihy a DIA kousky.

Praha Horní Počernicegroše:252

 Pekařství Na Chodovci, s.r.o. - Chléb

Pekařství Na Chodovci, s.r.o.

U nás naleznete pečivo všeho druhu,slané i sladké.

Praha Záběhlicegroše:250

ENITA Pražská, s.r.o. - Chléb

ENITA Pražská, s.r.o.

Zabýváme se výrobou klasického pečiva světlého, tmavého, celozrnného, jemného a různými druhy chleba ( olivový, švestkový, ořechový a další), ale hlavním sortimentem pekárny je výroba banketového pečiva.

Praha Ruzyněgroše:246

Boulangerie Le Caveau - Chléb

Boulangerie Le Caveau

Pečeme klasické francouzské bagety všech typů a tradiční francouzské sladké pečivo (croissant, painauraisin, pain au chocolat).

Praha Vinohradygroše:246

Galaxy Food - orientální speciality Praha 1 - Chléb

Galaxy Food - orientální speciality Praha 1

Galaxy Food - přední dodavatel čerstvého masa nejvyšší kvality. Po několika let působení na českém trhu, se stala Galaxy hlavním hráčem na poli maloobchodu i velkoobchodu s čerstvým masem splňující přísná kritéria HALAL a orientálními specialitami. Provoz řeznictví specializujícího se na orientální speciality, halal

Praha Nové Městogroše:246

Ing. Pavel Fischer - Chléb

Ing. Pavel Fischer

Nabízíme pečivo mnoha druhů, koláče, domácí bábovku, koblížky, croassanty, masové, slané a sladké fornetti, bagety i mléčné výrobky. Zajistíme svatební dorty, zákusky, mini dezerty, koláčky, dárkové koše a chlebíčky.

Praha Radotíngroše:242

Cukrárna - kavárna Prosek - Chléb

Cukrárna - kavárna Prosek

Provozujeme nekuřáckou kavárnu a cukrárnu. Nabízíme zákusky, zmrzlinu, chlebíčky či kávu. K dispozici je venkovní zahrádka.

Praha Prosekgroše:240

Bakeland - Chléb

Bakeland

Naše řemeslná pekárna navazuje na rodinnou tradici z třicátých let dvacátého století, kdy byl náš prastrýc Karel Nývlt pekařem a cukrářem ve Vršovicích, kam přišel z pekárny svých rodičů v Náchodě. Veškeré výrobky vyrábíme ručně v malých sériích.

Praha Modřanygroše:237

Cukrárna Orchidea - Chléb

Cukrárna Orchidea

Cukrárna Orchidea nabízí zákusky, dětské, svatební i patrové dorty. Prodává chlebíčky, koláče, nápoje, zmrzlinové poháry a koktejly. Podává kávu, alkoholické i nealkoholické nápoje.

Praha Modřanygroše:237

Cukrárna Pierot - Chléb

Cukrárna Pierot

Nabízíme chlebíčky, obložené mísy a dárkové koše. V sortimentu naleznete i velikonoční beránky a mazance. Výrobky dodáváme do cukráren, jídelen a na cateringové akce.

Praha Čakovicegroše:234

Cukrárna Pod Marjánkou - Chléb

Cukrárna Pod Marjánkou

Nabízíme denně čerstvé koláče, zákusky, dorty a chlebíčky, vše vlastní, domácí výroby, z kvalitních surovin bez použití dochucovadel a chemických směsí.

Praha Břevnovgroše:234

Středovy pekárny s.r.o. - Chléb

Středovy pekárny s.r.o.

U nás zakoupíte jemné pečivo z třeného, plundrového, listového, kynutého a cereálního těsta, jemné pečivo smažené a pšeničné pečivo cereální. Sortiment zahrnuje zákusky, tyčinky, preclíky, chléb, dorty, suchary a sušenky.

Praha Vinohradygroše:233

Jan Mervart - Chléb

Jan Mervart

Výroba baget, chlebů, rohlíků a dalších druhů slaného i sladkého pečiva.

Praha Zličíngroše:230

Sweet Life, s.r.o. - Chléb

Sweet Life, s.r.o.

Dorty pro restaurace, kavárny, catering. Výroba speciálních dortů na zakázku dle fotografie či nápadu. Nabízíme cupcakes, minidezerty, vánoční cukroví, slané výrobky, páje, záviny.

Praha Vinohradygroše:223

Fornetti Caffé - Chléb

Fornetti Caffé

Fornetti jsou malé i velké kapsičky s rozličnými náplněmi, mezi kterými si tu svou chuť vybere skutečně každý. Jejich další velkou výhodou je neuvěřitelná čerstvost zajištěná pečením přímo v prodejně.

Praha Michlegroše:221

Výtvarná cukrárna - Chléb

Výtvarná cukrárna

Cukrárna s vlastní výrobou v centru města nabízí jak cukrářské výrobky, tak výbornou kávu Doubleshot i s sebou, domácí limonády, čerstvé zeleninové saláty, chlebíčky, bagety, polévky v nekuřáckém prostředí. Každý měsíc k vidění nové obrazy a mnoho dalších akcí. K dispozici je dětský koutek.

Praha Vinohradygroše:220

Chléb Praha ... zařazeno 108 firem

Předchozí123456Další