23. října, 2018 - svátek má Teodor

Chléb - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

Chléb Praha - firmy

BUCHAL FRANTIŠEK, DEKORAČNÍ OZDOBY Z CUKRU s.r.o. - Chléb

BUCHAL FRANTIŠEK, DEKORAČNÍ OZDOBY Z CUKRU s.r.o.

Dále se zabýváme výrobou slavnostních dortů. Skládá se z piškotového korpusu a náplně šlehačkové ( živočišná šlehačka) ochucené s čerstvým nebo kompotovaným ovoce, ořechové ,čokoládové, jogurtové a další příchutě dle vaší chuti.Objednané dorty si můžete vyzvednout v naší cukrárně.

Praha Čakovicegroše:81

ÚMČ - Úřad městské části Praha 11 - Chléb

ÚMČ - Úřad městské části Praha 11

Obec Chodov měla začátkem 20. století 1328 obyvatel, do kterých se počítali také obyvatelé osad Litochleby, Šeberov, Hrnčíře a Chodovec (Šeberov a Hrnčíře se v roce 1909 oddělily). V období první republiky byla na chodovském území stavěna vilová čtvrť, dnešní „starý Chodov“. Háje byly a jsou menší než Chodov. Jako

Praha Hájegroše:77

Život Dětem
Cukrárna U Školy - Chléb

Cukrárna U Školy

Cukrárna U Školy prodává a vyrábí cukrovinky, dorty, zákusky, lahůdky a chlebíčky s možností posezení u kávy nebo čaje v cukrárně nebo na zahrádce. Na zakázku vyrábí svatební dorty, dětské dorty, zákusky a minidezerty na oslavy, večírky nebo firemní party

Praha Modřanygroše:75

Pekárna Šumava, a.s.  - Chléb

Pekárna Šumava, a.s.

Zabýváme se výrobou pekárenských, cukrářských a lahůdkářských výrobků. Nabízíme chleby, rohlíky, housky, koláče, obložené chlebíčky a bagety. Prodáváme saláty, pomazánky, aspiky, smažené karbanátky, bramborové knedlíky a další výrobky.

Praha Kbelygroše:69

CUKRÁRNA HÁJEK & HÁJKOVÁ - Chléb

CUKRÁRNA HÁJEK & HÁJKOVÁ

Cukrárna nabízí velký výběr ovocných a šlehačkových dortů, chlebíčky, bagety, mléčné koktejly se zmrzlinou, čerstvé ovocné šťávy, točenou jahodovo-banánovou a vanilkovou zmrzlinu, kopečkovou zmrzlinu. Dodává i do kaváren a cukráren v okolí.

Praha Smíchovgroše:69

Cukrárna U Berušky - Chléb

Cukrárna U Berušky

Cukrárna U Berušky vyrábí a prodává domácí zákusky a dorty, cukrovinky, chlebíčky, lázeňské oplatky, nápoje, ovocné poháry, bonboniéry, dortové svíčky, zdobení a dekorace a figurky z marcipánu. Nabízí domácí točenou zmrzlinu.

Praha Újezd nad Lesygroše:64

Cukrárna Pralinka - Chléb

Cukrárna Pralinka

Cukrárna Pralinka nabízí chlebíčky, zákusky a krémové, ovocné, šlehačkové a atypické dorty. Prodává bagety, sendviče, větrníky, rolády a tiramisu. Dále tady naleznete harlekýny, pařížské trubičky, košíky, žloutkové věnečky, indiánky, laskonky a rakvičky s likérem.

Praha Vršovicegroše:63

Cukrárna Café U lucerny - Chléb

Cukrárna Café U lucerny

Provozujeme cukrárnu. Nabízíme zákusky vlastní výroby, dorty, chlebíčky a saláty.

Praha Staré Městogroše:54

Chléb Praha ... zařazeno 108 firem

Předchozí123456