27. května, 2018 - svátek má Valdemar

Velká šestka

Přidej zdarma pozvánku
Plakát Velká šestka
Vstupné:165,- Kč
Místo:Kino Lucerna
Adresa:
Městká část:Praha Praha

Velká šestka

Velká šestka je emocemi nabité komediální dobrodružství o malém geniálním konstruktérovi robotů jménem Hiro Hamada, který se naučí využívat svůj talent...

Animovaný / Akční / Komedie / Rodinný
USA, 2014,
108 min


Velká šestka - fotogalerie

Informace a kontakty pro akci: Velká šestka
www:Zobraz domovskou stránku

Více k filmu Velká šestka

  • Režie: Don Hall, Chris Williams
  • Přístupnost: neomezená
  • Stopáž: 108 minut
  • Hudba: Henry Jackman
  • Scénář: Robert L. Baird, Daniel Gerson, Jordan Roberts
  • Jazyková verze: český dabing
  • Dabing: Kamil Halbich (Baymax), Ondřej Havel (Hiro), Ladislav Županič (Callaghan), Táňa Vilhelmová (GoGo), Anna Theimer Suchánková (Honey Lemon), Marek Holý (Tadashi), Michal Holán (Wasabi), Jan Dolanský (Fred), Miloslava Pleštilová (Cass), Jiří Dvořák (Krei)
  • Žánr: animovaný

Děj a obsah filmu Velká šestka (Big Hero 6)

Velká šestka je emocemi nabité komediální dobrodružství o malém geniálním konstruktérovi robotů jménem Hiro Hamada, který se naučí využívat svůj talent. Pomůže mu v tom jeho neméně nadaný bratr Tadashi a jejich kamarádi: dívka Go Go Tamago, vyhledávající adrenalinové zážitky, čistotou posedlý Wasabi No-Ginger, sličná chemička Honey Lemon a jejich fanda Fred. Když se parta kvůli katastrofální souhře náhod ocitne uprostřed nebezpečné hry, kterou kdosi rozehrál v ulicích San Fransokya, Hiro se obrátí na svého nejbližšího kamaráda – robota jménem Baymax - a přetvoří svou partu přátel na high-tech hrdiny odhodlané vyřešit vzniklou záhadu.

Film se inspiruje stejnojmenným komiksem od společnosti Marvel a je plný nejen komiksové akce, ale i humoru a emocí, jaké jsme si zvykli od Walt Disney Animation Studios očekávat. Snímek Velká šestka režírují Don Hall (Medvídek Pú) a Chris Williams (Bolt: Pes pro každý případ). Produkce se ujal Roy Conli (Na Vlásku).

webdesign Praha a tvorba stránek na míru
Přidej zdarma pozvánku

Program kin v Praze a jejich termíny