22. května, 2018 - svátek má Emil

Big Eyes

Přidej zdarma pozvánku
Plakát Big Eyes
Vstupné:169,- Kč
Místo:Kino Park Hostivař
Adresa:
Městká část:Praha Praha

Big Eyes - film Tima Burtona.

3 Nominace na Zlatý Glóbus: Nejlepší herec (komédie nebo muzikál) – Christoph Waltz, Nejlepší herečka (komedie nebo muzikál) – Amy Adams, Nejlepší originální píseň.

Životopisné drama, 2014,
106 min


Informace a kontakty pro akci: Big Eyes
www:Zobraz domovskou stránku

Více k filmu Big Eyes

  • Režie: Tim Burton
  • Scénář: Scott Alexander, Larry Karaszewski
  • Kamera: Bruno Delbonnel
  • Hudba: Danny Elfman
  • Hrají: Christoph Waltz, Amy Adams, Terence Stamp, Danny Huston, Elisabetta Fantone, Leela Savasta, Jon Polito, Pomaika'i Brown, Matthew Kevin Anderson, Jason Schwartzman, Krysten Ritter, Jill Morrison, Stephanie Bennett, Jaden Alexander

Děj a obsah filmu Big Eyes

Film Big Eyes vypráví skutečný a šokující příběh jednoho z nejkolosálnějších uměleckých podvodů v historii. Na sklonku čtyřicátých a počátku padesátých let dosáhl malíř Walter Keane neuvěřitelného úspěchu, naprostou revoluci v komercionalizaci populárního umění se záhadnými obrazy tváří s velkýma očima. Bizarní a šokující pravda nakonec vyšla najevo, když se zjistilo, že Walterovi práce nebyly ve skutečnosti vůbec vytvořeny jím, ale jeho manželkou Margaret. Keane, jak se zdálo, žil kolosální lží, kterou oklamal celý svět. Příběh je až příliš neuvěřitelný, aby byl smyšlený. Big Eyes se soustředí na Margaretino umělecké probuzení, fenomenální úspěch jejích obrazů a její bouřlivý vztah s manželem, který byl katapultován k mezinárodnímu věhlasu tím, že přijímal ocenění za její práci.

Kuba - Dovolená a zájezdy
Přidej zdarma pozvánku

Program kin v Praze a jejich termíny