23. června, 2018 - svátek má Zdeňka

Žena v černém 2: Anděl smrti

Přidej zdarma pozvánku
Plakát Žena v černém 2: Anděl smrti
Vstupné:169,- Kč
Místo:Kino Park Hostivař
Adresa:
Městká část:Praha Praha

Žena v černém 2: Anděl smrti

Skupina osmi školáků, evakuovaných za druhé světové války z Londýna, přijíždí v doprovodu ředitelky skoly Jean Hoggové a mladé učitelky Eve Parkinsové do téměř opuštěné odlehlé vísky Crythin Gifford.

Drama / Horor / Thriller
Velká Británie, 2014,
98 min


Žena v černém 2: Anděl smrti - fotogalerie

Informace a kontakty pro akci: Žena v černém 2: Anděl smrti
www:Zobraz domovskou stránku

Více k filmu Žena v černém 2: Anděl smrti

  • Režie: Tom Harper
  • Přístupnost: od 15 let
  • Stopáž: 98 minut
  • Scénář: Jon Croker
  • Jazyková verze: titulky
  • Hrají: Phoebe Fox (Eve Parkinsová), Jeremy Irvine (Harry Burnstow), Oaklee Pendergast (Edward), Helen McCrory (Jean Hoggová), Alfie Simmons (Alfie)

Děj a obsah filmu Žena v černém 2: Anděl smrti (THE WOMAN IN BLACK 2 ANGEL OF DEATH)

Skupina osmi školáků, evakuovaných za druhé světové války z Londýna, přijíždí v doprovodu ředitelky školy Jean Hoggové (Helen McCrory) a mladé učitelky Eve Parkinsové (Phoebe Fox) do téměř opuštěné odlehlé vísky Crythin Gifford. Jejich cílem je zchátralá rezidence Eel Marsh, která se nachází na ostrově, spojeném s pevninou pouze úzkým náspem zvaným Nine Lives Causeway a schůdným pouze za odlivu. Je mezi nimi také Edward (Oaklee Pendergast), poznamenaný tragickou smrtí matky, kterou zabila nacistická puma. Během cesty vlakem se setkávají s Harrym Burnstowem (Jeremy Irvine), pilotem RAF, který taktéž cestuje do Crythin Giffordu.

Ve snaze ukrýt se tu před hrůzami války svou přítomností brzy znovu probudí k životu zlé síly, které tuto působivou osamělou budovu pronásledují po celá desetiletí.

S tím, jak se po pozemcích na Eel Marsh znovu rozléhají dětské hlasy, se z temnoty vrací také pomstychtivý přízrak ženy v černém.

Žena v černém 2: Anděl smrti - Trailer

Dobrý Anděl
Přidej zdarma pozvánku

Program kin v Praze a jejich termíny