27. května, 2018 - svátek má Valdemar

Vetřelec (Alien)

Přidej zdarma pozvánku
Plakát Vetřelec (Alien)
Vstupné:169,- Kč
Místo:Kino Park Hostivař
Adresa:
Městká část:Praha Praha

Vetřelec (Alien)

První část kultovní sci-fi ságy se setkáváme se Sigourney Weaver v roli Ripleyové.

Sci-Fi Horor
USA / Velká Británie, 1979,
112 min


Vetřelec (Alien) - fotogalerie

Informace a kontakty pro akci: Vetřelec (Alien)
www:Zobraz domovskou stránku

Více k filmu Vetřelec (Alien)

  • Režie: Ridley Scott
  • Scénář: Dan O'Bannon
  • Kamera: Derek Vanlint
  • Hudba: Jerry Goldsmith
  • Hrají: Sigourney Weaver, Tom Skerritt, Veronica Cartwright, Harry Dean Stanton, John Hurt, Ian Holm, Yaphet Kotto, Bolaji Badejo

Děj a obsah filmu Vetřelec

Vetřelec - Alien - Obnovená digitální premiéra kultovního sci-fi se Sigourney Weaver v roli statečné Ripleyové, která jako jediná z posádky vesmírné lodi Nostromo zůstává naživu v souboji s hrůznou bytostí, jejíž zárodek se dostal na palubu z líhně na neznámé planetě..

První část jedné z nejpopulárnějších ság v historii science fiction představuje americkou herečku Sigourney Weaver jako ženu ocelových nervů, předurčenou k boji proti nepřekonatelné bytosti z vesmíru. Posádka kosmické dopravní lodi Nostromo, která míří z obchodních cest zpět na Zemi, je palubním počítačem předčasně probuzena ze spánku. Pasažéři zjišťují, že loď zachytila jakýsi vzdálený signál. Zanedlouho přistanou na pusté planetě, odkud signál pochází, a objeví havarované kosmické plavidlo, v němž najdou podivnou líheň se spoustou velkých vajec. Při zkoumání jednoho z nich se náhle vylíhne zvláštní tvor a přisaje se jednomu členovi posádky na obličej. Jakékoli pokusy zbavit se ho jsou marné, a tak se výprava, jež poruší bezpečnostní předpisy, vrací i se záhadným tvorem na palubu lodi. Ten po pár hodinách zmizí, ale pak se stane cosi úděsného. Při společné večeři se z rozervaného hrudníku postiženého muže vyklube mimozemský organismus a ztratí se neznámo kam. Začíná boj o přežití, v němž jsou členové posádky postupně likvidováni, a proti vetřelci z vesmíru nakonec stojí už jen samotná Ripleyová.

Vetřelec - Trailer

Pomáhej s humorem - Konto Bariery
Přidej zdarma pozvánku

Program kin v Praze a jejich termíny