26. března, 2017 - svátek má Emanuel

koncert LARA FABIAN - 2015 Forum Karlín

Přidej zdarma pozvánku
Plakát koncert LARA FABIAN - 2015 Forum Karlín
Vstupné:690,- až 2990,- Kč
Místo:Forum Karlín
Adresa:Pernerova 676/51
Městká část:Praha Karlín

Lara Fabian si vybrala nejlepší publikum z celé Evropy - je to Praha! Lara Fabian pro natáčení svého nového oficiálního DVD hledala to nejvřelejší publikum z celého podzimního evropského turné a vybrala si Prahu. Toto natáčení proběhne na speciálním koncertu dne 5. 6. 2015 ve Foru Karlín.


Informace a kontakty pro akci: koncert LARA FABIAN - 2015 Forum Karlín
telefon:+420 722 793 593
email:info@forumkarlin.cz
www:Zobraz domovskou stránku
vstupenky:prodej vstupenek

Více ke koncertu LARA FABIAN

„Jsme nesmírně hrdí na to, že si Lara Fabian vybrala pro své natáčení právě Prahu, je to pro nás jako dostat zlatou medaili za produkci. Ale není to jen o nás, ale především o skvělých divácích, kteří na obou pražských koncertech v říjnu 2014 vytvořili tak nádhernou atmosféru,“ říká Zdeněk Masopust z pořadatelské agentury BTL AGENCY.

Lara Fabian se narodila v Belgii, dětství však prožila se svojí italskou maminkou na Sicílii. Osudovým se jí po profesionální i osobní stránce stalo setkání se skladatelem Rickem Allisonem. Byla to láska na první pohled a tehdy dvacetiletá Lara se s ním okamžitě odstěhovala do kanadského Quebecu a vydala tam svoji první desku Lara Fabian. Nádherný hlas, přesahující hranice sfér, a dotýkající se tak přímo srdcí posluchačů, brzy dobyl celý svět. Lara Fabian kolem sebe nikdy neměla management tlačící jí k popovému mainstreamu, vždy si vybírala z různých hudebních žánrů a kultur to, co sama chtěla svým nádherným hlasem publiku předat. Přesto nebo spíš právě proto prodala miliony desek. Na její tvorbě diváci celého světa milují právě kombinaci popu, world music, jazzu i klasické hudby.

Díky obrovskému zájmu diváků odehrála na podzim v Praze hned dva koncerty. Oba byly beznadějně vyprodané a pořadatel musel přidávat ještě místa k stání. Na obou pražských koncertech diváci nadšeně tleskali od prvních tónů písně Je T´aime, kterou koncerty začínaly. Květiny a potlesk následovaly skoro po každé písničce a bouřlivého potlesku se dostalo i magickému vystoupení „vodního anděla“ – perkusisty, který kromě běžných nástrojů použil i speciální nástroje ponořené do vody. Jejich šum i rytmické šplouchání doslova očarovaly publikum. Vrcholem obou koncertů bylo nesmírně emocionální Je suis Malade. Lara Fabian při něm odložila mikrofon a opět předvedla, že její hlas žádnou techniku nepotřebuje. Dokonalá akustika Fora Karlín nezklamala a tato píseň se stala nejsilnějším momentem obou pražských koncertů. Standing ovation nebraly konce a Lara odměnila diváky dlouhým přídavkem.

Lara Fabian nyní chystá pro své české publikum odměnu ještě mnohem větší. Diváci, kteří si zakoupí vstupenky na tento koncert, se budou přímo účastnit natáčení jejího nového DVD, a možná právě jejich záběry se stanou součástí videa, které bude Laru prezentovat po celém světě .

Lara Fabian - Je Suis Malade

Kuba - Dovolená a zájezdy
Přidej zdarma pozvánku

Koncerty v Praze a jejich termíny

Film Koncert skupiny KORN - Forum Karlín 2017 v kinech v Praze

Koncert skupiny KORN - Forum Karlín 2017

KORN JSOU ZPĚT! Skupina oznámila koncertní turné, se kterým se vrátí do ČR - představí se 30.3.2017 v pražském Foru Karlín. Spolu s ní dorazí i hosté HEAVEN SHALL BURN A HELLYEAH.

vstupné: 1490,- Kčmísto: Forum Karlíntermíny: 30.3. | 30.3. | 30.3. | 30.3. ...
Film Večer bezvýznamných událostí v kinech v Praze

Večer bezvýznamných událostí

Warana Psavomorecká a Šimon Peták čtou krátké texty poetické i prozaické zpívají písně radostné i zadumané

vstupné: místo: Café Nová galerietermíny: 30.3.
Film Prague Flash Festival - Tipsport Arena Praha 2017 v kinech v Praze

Prague Flash Festival - Tipsport Arena Praha 2017

Po uspořádání prvního Smash The House Festivalu v Evropě, je společnost Flash Events hrdá na to, Vám představit Prague Flash Festival, který se uskuteční 31. března 2017 v TipSport Areně v Praze. Buďte připraveni si pořádně zapařit na TOP mezinárodních Dj's.

vstupné: 390,- až 1500,- Kčmísto: Tipsport Arena Prahatermíny: 31.3.
Film Ze zlaté kapličky do Nuslí v kinech v Praze

Ze zlaté kapličky do Nuslí

Zdena Kloubová - soprán Sólisté Orchestru Národního divadla

vstupné: 50,-místo: Nuselská radnicetermíny: 13.4.
Film Kapela Šmrnc v kinech v Praze

Kapela Šmrnc

Staropražské písničky - Karel Hašler

vstupné: 50,-místo: Nuselská radnicetermíny: 18.5.
Film Alexandrovci - European Tour 2017 - Tipsport Arena v kinech v Praze

Alexandrovci - European Tour 2017 - Tipsport Arena

Pražská Tipsport arena opět přivítá Alexandrovce. Světoznámý ruský armádní soubor se po dvou letech vrátí se sólisty Vadimem Ananevem nebo Borisem Dyakovem. Alexandrovci se v Praze představí v sobotu 20. května 2017 a odehrají dva koncerty. První začíná v 15 hodin, druhý ve 20:00.

vstupné: 290,- až 1490,- Kčmísto: Tipsport Arena Prahatermíny: 20.5. | 20.5.