23. května, 2019 - svátek má Vladimír

Koncert zpěvačky ZAZ - Forum Karlín

Přidej zdarma pozvánku
Plakát Koncert zpěvačky ZAZ - Forum Karlín
Vstupné:1290,- Kč
Místo:Forum Karlín
Adresa:Pernerova 676/51
Městká část:Praha Karlín

Koncert ZAZ v Praze je beznadějně vyprodán! Pro velký zájem přidáváme další představení! Francouzský fenomén ZAZ opět vyprodal pražské Forum Karlín, již poněkolikáté! Česko tuto energickou zpěvačku prostě zbožňuje. Koncert, který se koná 7. prosince je beznadějně vyprodán, ale nezoufejte! Pro velký zájem přidáváme další představení, které se uskuteční 8. prosince opět v hale Forum Karlín.


Informace a kontakty pro akci: Koncert zpěvačky ZAZ - Forum Karlín
telefon:+420 222 312 819
email:ticket@ticketpro.cz
www:Zobraz domovskou stránku
vstupenky:prodej vstupenek

Více ke koncertu ZAZ - Forum Karlín Praha

Koncert ZAZ v Praze je beznadějně vyprodán! Pro velký zájem přidáváme další představení! Francouzský fenomén ZAZ opět vyprodal pražské Forum Karlín, již poněkolikáté! Česko tuto energickou zpěvačku prostě zbožňuje. Koncert, který se koná 7. prosince je beznadějně vyprodán, ale nezoufejte! Pro velký zájem přidáváme další představení, které se uskuteční 8. prosince opět v hale Forum Karlín. Po loňském fenomenálním úspěchu, kdy - stejně jako v roce 2015 - dvakrát vyprodala pražské Forum Karlín, stává se francouzský hudební zázrak jménem Zaz pravidelnou ozdobou předvánoční Prahy. Zaz máte šanci vidět 7. a 8. prosince od 20:00 hod. v pražském Foru Karlín. Zaz považuje ČR za svůj přechodný domov a podle svých slov se k nám opět velmi těší. Loňské vystoupení ZAZ se v žebříčku nejlepších uskutečněných koncertů za rok 2015 podle redakce MF Dnes umístilo na prvním místě! Její energická, hudebně i vizuálně precizní show plná originálních efektů a kulis obdržela maximální možnou známku 100%!

Biografie ZAZ:

Narodila se počátkem 80. let v Tours jako Isabelle Geffroy. Vystudovala hudební školu CIAM (Musical Information and Activities Centre) v centru města Bordeaux, kde také poprvé vystoupila před publikem. Její umělecké pokroky ji vedly k rozvíjení talentu v bluesovém žánru a úspěch měla také s latino-rockovou kapelou Don Diego. Výsledkem toho bylo vystoupení na festivalu Musiques. ZAZ objevila nové možnosti, odstěhovala se do Paříže, kde si vydělávala v kabaretu vystupováním pět hodin denně, sedm dní v týdnu. Ať zpívala kdekoli, její vystoupení byla silná a nespoutaná. Když jí koncem měsíce docházely peníze, okouzlovala zpěvem pouliční chodce na Montmartre společně se svými muzikanty, kytaristou a basákem, který byl stejný hudební nadšenec jako ona. ZAZ je opravdu renesanční umělkyně, která je jako doma v mnoha hudebních stylech. Pohybuje se od jazzu k bluesu, od francouzských písniček po africké, andaluské, brazilské a latinskoamerické žánry, ve všech s radostí a poetickým nadšením.

Když dostane prostor, své barevné emoce, nadšení a radost ze života dává najevo tak moc, že nenechá nikoho bez zájmu. Za svoji kariéru zpívala před desetitisícovým davem na stadionu Hendaye v jihozápadní Francii a v srdci Sibiře představila největší hity Edith Piaf (repertoár, který jí naprosto sedne). V kolumbijském solném dole odzpívala koncert, na který byl volný vstup, měla koncertní turné v Egyptě (bohužel neměla čas na prohlídku památek) a obecně nasbírala mnoho zajímavých zážitků.

V roce 2009 se stala překvapivou vítězkou finále třetího ročníku talentové soutěže Tremplin Génération France Bleu/Réservoir, které se odehrálo v pařížské Olympii. Přišla tam sama (ostatní soutěžící si přivedli fanoušky) a publikum dobyla, jako by je zaklela nějakým kouzlem. Také mocně zapůsobila na zpěváka jménem Raphaël, který se následně rozhodl napsat pro ni tři písničky. Tyto skladby pak nahrála ZAZ na své první album a mezinárodní úspěch na sebe již nedal dlouho čekat. Dvě poslední alba "Recto verso" a "Paris" se velmi rychle dostala na špičku a stala se nejprodávanějšími také v České Republice. Na albu Paris došlo také ke spolupráci s legendárním Quincy Jonesem (který mj. produkoval nejprodávanější album všech dob – “Thriller” Michaela Jacksona) i Charlesem Aznavourem – legendárním francouzském skladatelem a zpěvákem, který o ní prohlásil: “ZAZ jde svým zpěvem tak daleko, jak může, a pak ještě dál. Už nyní má jedinečnou kariéru, velikou mezinárodní reputaci a je po dlouhé době jedinou francouzskou zpevačkou, která se stala enormně populární po celém světě.” Fakta mluví za vše: Během poslední pěti let se stala celosvětově jednou z neprodávěnšjích franouczských umělkyň. Svědčí o tom miliony prodaných kopií svých alb ve více než 50 zemích světa od Chile po Egypt přes Německo až po Čínu. Těší se také spustě mezinárodních úspěchu jako např. kanadská Felix award, Victoire de la Musique ve Francii či evropská Border Breaker Award.

Vstupenky jsou v prodeji v sítích Ticketportal, Ticketpro a Ticket Art.

Zaz - Je Veux

Dobrý Anděl
Přidej zdarma pozvánku

Koncerty v Praze a jejich termíny

Film Koncertní série EuroConnections: Dakha Brakha v Paláci Akropolis v kinech v Praze

Koncertní série EuroConnections: Dakha Brakha v Paláci Akropolis

Koncertní série EuroConnections pravidelně do pražského Paláce Akropolis přiváží nová jména z celé Evropy. Ve čtvrtek 21. února se představí nejrychlejší pianista světa Lubomyr Melnyk, který pro velký zájem přidal druhý odpolední koncert. V pondělí 25. února předvedou belgičtí symfonici Echo Collective orchestrální

vstupné: místo: Palác Akropolistermíny: 26.5.

ABBA CZ na zámku Berchtold

Koncert pod širým nebem, dne 14.6.2019, od 20:00 hodin na zámku Berchtold v Kunicích u Prahy.

vstupné: 250-270 Kčmísto: hotel zámek Berchtoldtermíny: 14.6.