18. října, 2018 - svátek má Lukáš

S brejlema nebo bez brejlí

Přidej zdarma pozvánku
Plakát S brejlema nebo bez brejlí
Vstupné:350-490
Místo:Jazz Dock
Adresa:Janáčkovo nábřeží 2
Městká část:Praha Smíchov

Koncert pro EDU opět v klubu Jazz Dock! KDY: 21. listopadu 2017 od 19:00 hodin KDE: Janáčkovo nábř. 2, 150 00 Praha 5 Účinkují: Vypsaná fiXa, United Heads Moderuje: Jana Plodková Na co se můžete těšit: Na skvělé hudebníky, originální moderování Jany Plodkové, aukci a soutěž o nejvtipnější brýle z publika. Na co bude použit výtěžek z akce? Výtěžek z akce bude použit na podporu činnosti Speciálně pedagogického centra EDA (SPC EDA), které pomáhá dobře zvládnout proces vzdělávání dětem, žákům a studentům s postižením zraku ve věku od 3 do 26 let.


Informace a kontakty pro akci: S brejlema nebo bez brejlí
email:lenka.dobesova@eda.cz
www:Zobraz domovskou stránku
vstupenky:prodej vstupenek

S brejlema nebo bez brejlí

Charitativní koncert pro neziskovou organizaci EDA v úterý 21. listopadu 2017 v pražském klubu Jazz Dock rozproudí Vypsaná fiXa a United Heads a zpestří zpěvák Adam Mišík.

Nezisková organizace EDA, která poskytuje sociální službu rané péče, pořádá v úterý 21. listopadu 2017 v pražském klubu Jazz Dock charitativní koncert „S brejlema nebo bez brejlí“. V programu vystoupí skupiny Vypsaná fiXa a United Heads. Během večera proběhne aukce originálních brýlí Adama Mišíka a Vypsané fiXy a vyhodnocení ankety o nejvtipnější brýle. Výtěžek z koncertu podpoří činnost Speciálně pedagogického centra EDA, aby mohlo nadále pomáhat svým klientům.

 

„Publikum se opět může těšit na skvělou hudební akci a originální moderování naší patronky Jany Plodkové. Náš koncert se jmenuje již potřetí S brejlema nebo bez brejlí, ale na koncert je možný vstup pouze v brýlích. Brýlemi upozorňujeme na situaci dětí a studentů se zrakovým a kombinovaným postižením, tentokrát jde výtěžek na naše Speciálně pedagogické centrum – mladšího brášku EDY, který potřebuje finančně podpořit. SPC EDA pomáhá zvládnout proces vzdělávání dětem, žákům a studentům s postižením zraku ve věku od 3 do 26 let,“ říká ředitelka organizace EDA Petra Mžourková.

 

Hudební večer bude moderovat patronka naší organizace herečka Jana Plodková a zpěvák Adam Mišík vyhlásí anketu o nejoriginálnější brýle. Koncert se koná pod záštitou starostky MČ Praha 2 Mgr. Jany Černochové.

Před koncertem proběhnou autogramiády našich sympatických patronů, Jany Plodkové a Adama Mišíka. V průběhu večera zazpívá a zahraje originální skupina Vypsaná fiXa a také kapela United Heads, která zahraje mimo jiné i song S brejlema nebo bez brejlí, podle kterého se jmenuje celá akce. Jedná se už o třetí ročník charitativního koncertu.

Přidej zdarma pozvánku

Koncerty v Praze a jejich termíny

Film Žalman a spol. v kinech v Praze

Žalman a spol.

Pavel Žalman Lohonka působí na hudební scéně od roku 1968, nejprve ve skupině Minnesengři, později v roce 1982 založil vlastní kapelu Žalman & spol. Pavel Lohonka právem patří mezi české folkové legendy a je jedním z tvůrců, kteří ovlivnili dnešní podobu české folkové scény. Zasloužil se o popularizaci lidových,

vstupné: 280,-Kčmísto: KULTURNÍ CENTRUM 12termíny: 19.10.
Film Koncert Společná věc v kinech v Praze

Koncert Společná věc

Přijměte pozvání na 12. ročník koncertů Společná věc.

vstupné: 280/220místo: Betlémská kapletermíny: 2.11.
Film JIŘÍ STIVÍN  Pocta sv. Cecílii 2018 v kinech v Praze

JIŘÍ STIVÍN Pocta sv. Cecílii 2018

Tradiční koncert Pocta sv. Cecílii si během let získal řadu příznivců a stal se již očekávanou, listopadovou událostí, zmiňovanou již i v odborných publikacích jako každoroční svérázná kulturní akce.

vstupné: 590,-místo: Rudolfinumtermíny: 22.11.
Film Adventní koncert Ireny Budweiserové v kinech v Praze

Adventní koncert Ireny Budweiserové

Adventní koncert známé zpěvačky

vstupné: 250 Kčmísto: Viniční domektermíny: 2.12.
Film František Nedvěd v kinech v Praze

František Nedvěd

Koncert Františka Nedvěda

vstupné: 350 Kčmísto: KULTURNÍ CENTRUM 12termíny: 19.12.