VÍKENDOVÁ MATEMATIKA Š, ZŠ - doučování, maturita, přijímací zkoušky, opravná zkouška - ÚSPĚŠNOST 99,9% - PRAHA 1,5,6

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo
VÍKENDOVÁ MATEMATIKA Š, ZŠ - doučování, maturita, přijímací zkoušky, opravná zkouška - ÚSPĚŠNOST 99,9% - PRAHA 1,5,6
Nabídka
vloženo: 12.března
Cena: dohodou

Kondice + státní maturita + přijímací zkoušky + reparát = výuka a doučování M - pro G, SŠ, ZŠ - pro jedničkáře i pětkaře, pro milovníky M i ty, kteří mají z M obavy nebo snad dokonce strach... RNDr. Jana Valdrová Kyselová - profesionální výuka M více než 25 let, úspěšnost 99,9 %... valdkys... a M budete rozumět!!!... P.S.: Praha 1 - centrum, Praha 5 - Smíchov, Praha 6 - Dejvice; IX/II - V/VI (ÚT/ČT/SO - kondice, stát. maturita, přijímací zk. na G, SŠ, VŠ), V/VI - VII/VIII (PO-PÁ - maturita v září, reparát); cena dohodou; platba proti dańovému dokladu; ... valdkys... a matematice budete rozumět!!!

NOVINKA: MATEMATIKA prof. Hejného.

Informace a kontakty pro VÍKENDOVÁ MATEMATIKA Š, ZŠ - doučování, maturita, přijímací zkoušky, opravná zkouška - ÚSPĚŠNOST 99,9% - PRAHA 1,5,6

Adresatelefon:603306139
skype:
Dejviceemail:valdkys@centrum.cz
www:Zobraz domovskou stránku

Přidej Zdarma Inzerát Další inzeráty ze sekce:

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?