16. června, 2019 - svátek má Zbyněk

Pořadí firem a sbírané Groše

Pořadí firem v našem firemním katalogu Prahy na Dlani je závislé podle nasbíraných Grošů u každé firemní prezentace. Takto můžete hodnotit firmu, kterou znáte a zlepšit jí tak její pozici. Čím více Grošů firma nasbírá tím výše v našem katalogu bude umístěna a zvýší se tím její rank pro internetové roboty. Každou firemní prezentaci můžete ohodnotit každý den z jedné IP adresy pouze jednou, po půlnoci můžete ke stejné prezentaci opět přihodit nějaký ten Grošík pro lepší umístění.

Jak získat rychleji více Grošů pro lepší pozici?

  • 1. Zdarma zpětným odkazem - umístěte na své stránky nějaký zpětný kód z naší sekce "Podpořte nás" a následně nás informujte na info@prahanadlani.cz - za umístěný zpětný odkaz Vám přičteme k Vaší sbírce Grošů dalších 500.
  • 2. Umístění ikonky "Firma v Praze" - kód pro vložení je na detailu každé firemní prezentace pod mapkou. Tato ikonka bude odkazovat na detail zápisu na našem portále Praha na Dlani a za každý proklik z Vašich stránek budete odměněni 3 Groši (pravidlo - 1 proklik z jedné IP adresy denně) - takto se Vaše prezentace může také posunovat směrem nahoru.
  • 3. Využitím placených služeb - v případě, že to se SEO optimalizací Vašich stránek či eshopu myslíte vážně můžete využít placených služeb, kdy Vás nejen budeme protlačovat nahoru, ale také získáte plnohodnotné zpětné odkazy jak z kategorií tak také z výpisu štítku a díky zajištěné dobré pozici bude rank těchto odkazů mít podstatně větší váhu než jen z firemního zápisu.