Dětská obuv Veselá Tkanička

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

Navštivte dětskou obuv Veselá Tkanička. Specializujeme se na zdravé obouvání dětí a najdete u nás certifikované boty DPK, Fare, ECCO, Rak, Bugga a další

Dětská obuv Veselá Tkanička - logo
telefon:není uveden

Prodej dětské obuvi. Zaměřujeme se na zdravotně nezávadné a certifikované dětské boty značek Fare, DPK, Protetik, ECCO, Bugga, bačkorky Befado a další. Nabízíme poradenství při výběru vhodné obuvi. K dispozici máme dětský koutek. Nabízíme papuče, holinky (s různými motivy), dětské čepice a ponožky

>> Kontakty pro Dětská obuv Veselá Tkanička <<

Adresa:Vrchlabská 25/7
 19019, Praha Kbely

Mobil:727 840 369

WWW:http://www.veselatkanicka.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno:
Email:
Předmět:
Zpráva:
 
Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Dětská obuv Veselá Tkanička není nastaveno žádné dopravní spojení.

Veselá Tkanička je rodinný obchůdek s dětskými botičkami. Najdete u nás všechny druhy dětské obuvi -od capáčků a prvních botiček přes celoroky, sandálky a bačkory až po boty zimní, kozačky, sněhule a samozřejmě gumáky- ochotnou obsluhu a příjemnou atmosféru. Nabízíme taky dětské čepice, kšiltovky, rukavice, čepice, šály, nákrčníky a ponožky a punčochy.

Specializujeme se na zdravou dětskou obuv a naprostá většina námi nabízených bot je certifikovaná (např. zdravotní certifikát Žirafa). Veselou Tkaničku provozujeme, protože nás svět dětských bot baví a ty, které prodáváme, pečlivě vybíráme a zkoušíme. Samy máme malé děti, a právě ony mají to štěstí :), že většinu našich modelů testují. Pokud se bota neosvědčí, je z našeho sortimentu nemilosrdně vyřazena.

U Veselé Tkaničky tak máte jistou, že botičky, které prodáváme, s klidným svědomím obouváme i vlastním dětem. Zároveň jsme Vám shopny z vlastní zkušenosti většinu botiček popsat a objektivně zhodnotit jejich výhody a nevýhody. Najdete u nás všechny hlavní české i zahraniční značky dětské obuvi: Fare, DPK, Santé, Protetika, ECCO, Rak, Befado, Reima a další.

Pokud se přihodí reklamace (bohužel výrobní vady se občas vyskytují i u dětské obuvi) řešíme situaci vstřícně a snažíme se vždycky najít takové řešení, aby Vaše dítě nikdy nezůstalo bez bot. Máme výhodu, že jsme majitelky a můžeme tak ke každé situaci přistupovat jednotlivě. Usilujeme o to, aby nákup dětských botiček byl nestresovou záležitostí pro maminky i děti a každému zákazníkovi se věnujeme individuálně. Dítěti vždy odborně změříme nohu a poradíme s výběrem vhodného typu obuvi (úzká noha, vysoký nárt, široké chodidlo, ortopedické vložky apod.).

Vždy nás potěší, když nám maminky řeknou, že u nás byly spokojené anebo když přijdou, protože jsme jim byli doporučeni. Uděláme všechno pro to, abyste příjemný zážitek z nákupu dětských bot u nás měly i Vy. Přijďte, moc se na Vás a Vaše děti těšíme.

Hodnocení - Dětská obuv Veselá Tkanička

308

Dětská obuv Veselá Tkanička nasbíralo od Vás již 308 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Dětská obuv Veselá Tkanička přidáte groše.

Přidej jeden zlaťákPřidej dva zlaťákypřidej tři zlaťáky

Dětská obuv Veselá Tkanička na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení
Přidejte ZDARMA svou firmu,
pozvánku na akci, řádkovou
inzerci či promočlánek.

Dětské potřeby a hračky

Inzerce a Bazar Praha

Kulturní kalendář

Firmy v Praze - TOP 10

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?