27. května, 2019 - svátek má Valdemar

Dětská obuv Veselá Tkanička - firma v Praze

Navštivte dětskou obuv Veselá Tkanička. Specializujeme se na zdravé obouvání dětí a najdete u nás certifikované boty DPK, Fare, ECCO, Rak, Bugga a další

Dětská obuv Veselá Tkanička - logo
telefon:není uveden

Prodej dětské obuvi. Zaměřujeme se na zdravotně nezávadné a certifikované dětské boty značek Fare, DPK, Protetik, ECCO, Bugga, bačkorky Befado a další. Nabízíme poradenství při výběru vhodné obuvi. K dispozici máme dětský koutek. Nabízíme papuče, holinky (s různými motivy), dětské čepice a ponožky

>> Kontakty pro Dětská obuv Veselá Tkanička <<

Adresa:Vrchlabská 25/7
 19019, Praha Kbely

Mobil:727 840 369

WWW:http://www.veselatkanicka.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Dětská obuv Veselá Tkanička není nastaveno žádné dopravní spojení.

Veselá Tkanička je rodinný obchůdek s dětskými botičkami. Najdete u nás všechny druhy dětské obuvi -od capáčků a prvních botiček přes celoroky, sandálky a bačkory až po boty zimní, kozačky, sněhule a samozřejmě gumáky- ochotnou obsluhu a příjemnou atmosféru. Nabízíme taky dětské čepice, kšiltovky, rukavice, čepice, šály, nákrčníky a ponožky a punčochy.

Specializujeme se na zdravou dětskou obuv a naprostá většina námi nabízených bot je certifikovaná (např. zdravotní certifikát Žirafa). Veselou Tkaničku provozujeme, protože nás svět dětských bot baví a ty, které prodáváme, pečlivě vybíráme a zkoušíme. Samy máme malé děti, a právě ony mají to štěstí :), že většinu našich modelů testují. Pokud se bota neosvědčí, je z našeho sortimentu nemilosrdně vyřazena.

U Veselé Tkaničky tak máte jistou, že botičky, které prodáváme, s klidným svědomím obouváme i vlastním dětem. Zároveň jsme Vám shopny z vlastní zkušenosti většinu botiček popsat a objektivně zhodnotit jejich výhody a nevýhody. Najdete u nás všechny hlavní české i zahraniční značky dětské obuvi: Fare, DPK, Santé, Protetika, ECCO, Rak, Befado, Reima a další.

Pokud se přihodí reklamace (bohužel výrobní vady se občas vyskytují i u dětské obuvi) řešíme situaci vstřícně a snažíme se vždycky najít takové řešení, aby Vaše dítě nikdy nezůstalo bez bot. Máme výhodu, že jsme majitelky a můžeme tak ke každé situaci přistupovat jednotlivě. Usilujeme o to, aby nákup dětských botiček byl nestresovou záležitostí pro maminky i děti a každému zákazníkovi se věnujeme individuálně. Dítěti vždy odborně změříme nohu a poradíme s výběrem vhodného typu obuvi (úzká noha, vysoký nárt, široké chodidlo, ortopedické vložky apod.).

Vždy nás potěší, když nám maminky řeknou, že u nás byly spokojené anebo když přijdou, protože jsme jim byli doporučeni. Uděláme všechno pro to, abyste příjemný zážitek z nákupu dětských bot u nás měly i Vy. Přijďte, moc se na Vás a Vaše děti těšíme.

Hodnocení - Dětská obuv Veselá Tkanička

401

Dětská obuv Veselá Tkanička nasbíralo od Vás již 401 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Dětská obuv Veselá Tkanička přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Dětská obuv Veselá Tkanička, prezentace je zařazena v katalogu:

Dětská obuv Veselá Tkanička na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: