16. června, 2019 - svátek má Zbyněk

Ivet - veterinární klinika-nemocnice - firma v Praze

Veterinární klinika a veterinární nemocnice poskytuje odd. neurologie, diagnostika, chirurgie a operace páteře, léčba páteře, operace srdce, chirurgie a léčba srdce, diagnostika srdce, veterinární ortopedie, chirurgie kostí, artroskopie, operace kostí, diagnostika kulhání, medicína hlodavců, chirurgie hlodavců, dermatologie, veterinární dermatologie, onemocnění kůže, endoskopie, gastrofibroskopie, sono, laboratoř, operace, hospitalizace.

Ivet - veterinární klinika-nemocnice - logo
telefon: +420 241 714 358

Odborná činnost naší kliniky byla zahájena 26.ledna 1998. V té době malá klinika s pouze 2 lékaři měla za cíl poskytovat kvalitní odbornou práci s přiměřeným vybavením. Začátek nebyl jednoduchý, nicméně kvalita poskytovaných služeb k nám přiváděla stále více a více klientů. Postupně začali na klinice pracovat další veterinární lékaři a dařilo se nám úspěšně rozšiřovat i naše přístrojové a nástrojové vybavení.

Ivet - veterinární klinika-nemocnice - fotogalerie

>> Kontakty pro Ivet - veterinární klinika-nemocnice <<

Adresa:Ke Kamýku 996/3
 , Praha Kamýk

Telefon:+420241714358

WWW:http://www.ivet.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Ivet - Veterinární nemocnice není nastaveno žádné dopravní spojení.

Život Dětem

Záměr naší kliniky je poskytovat špičkovou odbornou práci, nás nutil dále se vzdělávat a nevyhnutelně nás tlačil k tomu, abychom se vydali cestou specializace jednotlivých lékařů na zcela konkrétní kategorie veterinární medicíny. V současné době jsme tak schopni vedle kvalitní všeobecné medicíny, poskytovat i služby v různých směrech nadstandardní, specializované.

Dnes pracuje na naší klinice 8 veterinárních lékařů, s velmi širokou základnou vybavení. Prostory, ve kterých se naše klinika nyní nachází, již odpovídají našim představám, kvalitě a šíři nabízených služeb. V současné době byl areál plně zrekonstruován a tak došlo ke srovnání kvality poskytovaných služeb s kvalitou prostředí ve kterém pracujeme.

Služby a zákroky Ivet - Veterinární nemocnice

Veterinární klinika IVET spektrem nabízených služeb patří jistě mezi ty nadstandardní, což je zabezpečeno nejenom širokou základnou špičkového vybavení, ale také vysokou úrovní znalostí a vědomostí personálu se kterým se u nás můžete setkat. Výčet nabízených služeb není zdaleka úplný, je pouze orientační a proto při nejasnostech kontaktujte přímo nás (telefonicky ,mailem), rádi nabídku upřesníme.

základní veterinární péče

 • prevence - očkování , odčervení
 • diagnostika a ošetření běžných onemocnění
 • čipování, čtení čipů
 • dietetika
 • odstranění zubního kamene ultrazvukem
 • vyšetření při pokousání
 • ošetření při napadení běžnými zevními parazity
 • doplňkový prodej krmiv a doplňků krmiv

laboratorní diagnostika

 • koprologie - vyšetření trusu, zjištění přítomnost endoparazitů či jejich vývojových stadií
 • hematologie - stanovovaní množství a počtů krevních elementů
 • biochemie- stanovení biochemických ukazatelů v krvi
 • vyšetření moče- močový sediment, specifická hmotnost, biochemie moči
 • vyšetření mozkomíšního moku
 • cytologie- vyšetření buněk a jiných součástí tkání odebraných aspirační biopsií, otiskem tkáně aj.

specializace

Snažíme se být vždy o kousek v předu před konkurencí a toho lze dosáhnout pouze cestou specializování se lékařů. Z toho také vychází i naše další nabídka. Předložené informace jsou velmi kusé a neúplné. Měli by sloužit pouze k základní informaci! Podrobněji Vám samozřejmě rádi vše vysvětlíme a nabídneme osobně.

kardiologie

K diagnostice onemocnění oběhového aparátu jsme vybaveni opravdu špičkově. Rutině používáme při své práci ECG, RTG, USG, USG - color doppler

umíme diagnostikovat

 • vrozené srdeční vady
 • získané srdeční vady
 • onemocnění srdečního svalu- myokardu
 • onemocnění osrdečníku- perikardu
 • arytmie

urologie a nefrologie

Diagnostika, léčba a prevence nemocí ledvin a vývodných cest močových (záněty, degenerativní procesy, nádory, močové kameny) za požití laboratorních technik, ultrazvuku, speciálních rentgenologických metod apod.

gynekologie a porodnictví

Obor zabývající se diagnostikou a léčbou pohlavního aparátu. To znamená onemocněním vaječníků, dělohy a mléčné žlázy. V porodnictví jsme schopni diagnostikovat v jakém období pohlavního cyklu se zvíře nachází a následně provést asistovanou reprodukci tzn. umělé oplodnění. Diagnostikovat březost, ať již chtěnou či nechtěnou. Nastanou-li nějaké problémy při porodu, nabízíme veškerou pomoc, od asistence až po císařský řez. Z preventivní činnosti rutině provádíme kastraci.

neurologie

Diagnostika, léčba nemocí nervového aparátu, především onemocnění míchy. Ze speciálních diagnostických metod lze jmenovat myelografii(spec.vyšetřovací metodika pro vyšetření míchy)- kraniální i kaudální. Pro operace páteře používáme neurofrézu MINOS 3M. Diagnostikovat a léčit umíme onemocnění vrozená i získaná. Chirurgicky ošetřujeme Diskoptie(onemocnění meziobratlové ploténky), syndrom Cauda equina( komprese míchy v lumbosakrálním přechodu především u starších psů větších plemen), Woblerův syndrom( instabilita spojení krčních obratlů), Atlantoaxiální subluxace(narušení celistvosti vazu mezi 1. a 2. krčním obratlem), traumata páteře(fraktury obratlů, apod.)

gastroenterologie

Provádíme diagnostiku a léčbu poruch funkce žaludku,střev a souvisejících parenchymatozních orgánů (játra,slinivka). K základním ,a u nás rutinně používaným, vyšetřovacím metodám patří rentgenologie, sonografie, endoskopie, koprologie, bakteriologie a cytologie.

endokrinologie

Zajišťujeme vyšetření funkčnosti žláz s vnitřní sekrecí. Provádíme funkční testy. Léčíme a dlouhodobě monitorujeme např. hypotyreózu, hyperadrenokorticismus, diabetes melitus (glykemické křivky).

dermatologie

Provádíme základní vyšetření kůže a kožních derivátů. K tomu nám nejlépe slouží vyšetření pomocí optického mikroskopu. Provádíme kožní seškrab na diagnostiku např. parazitů. Vyšetření cytologické k diagnostice kvasinek, zánětů a nádorů. Vyšetření trichoskopické (chlupů) k diagnostice růstu chlupů a plísní.
Provádíme alergodiagnostiku pomocí kožního alergického testu, kultivace nebo biopsie kůže.

hematologie

Provádíme základní hematologické vyšetření:

 • počet červených,bílých krvinek a destiček
 • diferenciální rozpočet bílých krvinek


Provádíme diag. a léčbu anemií,poruch srážlivosti,zajišťujeme diag. a léčbu nádorových onemocnění hematopoetického aparátu(leukémie,onemocnění sleziny)

onkologie

Diagnostikujeme a léčíme nádorová onemocnění (chirurgie, chemoterapie). Tam, kde není úplné vyléčení možné, jsme schopni navrhnout Vám optimální způsob léčby vedoucí k prodloužení života zvířete bez utrpení, s přihlédnutím k vašim představám a možnostem.

ortopedie

Nabízíme velmi kvalitní diagnostiku kde nevyhnutným pomocníkem je RTG přístroj či arthroskopie a stejně kvalitní řešení diagnostikovaných onemocnění. Vybavení, které používáme (za všechny ortopedická vrtačka- Aeskulap Elan E II s celým soborem sklíčidel ) je základem k tomu, abychom mohli, zjištěné "závady"dobře opravit.

A co dokážeme? - Diagnostiku a léčbu

 • vývojových vad kostry ( onemocnění kloubů u štěňat velkých plemen)
 • ošetření pohybového aparátu po úrazech ( zlomeniny, utržení vazů, šlach a svalů
 • onemocnění kostry u stárnoucích pacientů (osteoarthritis-artróza)
 • dalších onemocnění pohybového aparátu (nádory, infekce, autoimunitní onemocnění)

Speciální typy operací

TTA - Tuberositas Tibie Advancement- moderní způsob ošetření ruptury předního zkříženého vazu.
CWO - Cranial wedge osteotomy- moderní způsob ošetření ruptury předního zkříženého vazu.
TPO - Tripel Pelvic Osteotomy - Trojitá osteotomie pánve zcela řešící problém vyvíjející se dysplazie kyčelního kloubu.
Darthroplasty - moderní málo užívaný způsob ošetření dysplastického kyčelního kloubu.
Arthroskopie - miniinvazivní vyšetření a ošetření kloubů.

poruchy chování zvířat

Nabízíme poradenství při výchově štěňat a koťat, v případě problémového chování (agresivita, strach z ohňostroje, strach z lidí, pomočování psů a koček, lízaní pacek aj. stereotypní chování) jsme schopni navrhnout behaviorální terapii šitou přesně na míru.

Hodnocení - Ivet - Veterinární nemocnice

402

Ivet - veterinární klinika-nemocnice nasbíralo od Vás již 402 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Ivet - veterinární klinika-nemocnice přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Ivet - Veterinární nemocnice, prezentace je zařazena v katalogu:

Ivet - Veterinární nemocnice na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: