Ivet - veterinární klinika-nemocnice

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

Veterinární klinika a veterinární nemocnice poskytuje odd. neurologie, diagnostika, chirurgie a operace páteře, léčba páteře, operace srdce, chirurgie a léčba srdce, diagnostika srdce, veterinární ortopedie, chirurgie kostí, artroskopie, operace kostí, diagnostika kulhání, medicína hlodavců, chirurgie hlodavců, dermatologie, veterinární dermatologie, onemocnění kůže, endoskopie, gastrofibroskopie, sono, laboratoř, operace, hospitalizace.

Ivet - veterinární klinika-nemocnice - logo
telefon: +420 241 714 358

Odborná činnost naší kliniky byla zahájena 26.ledna 1998. V té době malá klinika s pouze 2 lékaři měla za cíl poskytovat kvalitní odbornou práci s přiměřeným vybavením. Začátek nebyl jednoduchý, nicméně kvalita poskytovaných služeb k nám přiváděla stále více a více klientů. Postupně začali na klinice pracovat další veterinární lékaři a dařilo se nám úspěšně rozšiřovat i naše přístrojové a nástrojové vybavení.

Ivet - veterinární klinika-nemocnice - fotogalerie

 • Ivet - veterinární klinika-nemocnice 01
  Ivet - veterinární klinika-nemocnice 02
  Ivet - veterinární klinika-nemocnice 03

>> Kontakty pro Ivet - veterinární klinika-nemocnice <<

Adresa:Ke Kamýku 996/3
 , Praha Kamýk

Telefon:+420241714358

WWW:http://www.ivet.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno:
Email:
Předmět:
Zpráva:
 
Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Ivet - Veterinární nemocnice není nastaveno žádné dopravní spojení.

Záměr naší kliniky je poskytovat špičkovou odbornou práci, nás nutil dále se vzdělávat a nevyhnutelně nás tlačil k tomu, abychom se vydali cestou specializace jednotlivých lékařů na zcela konkrétní kategorie veterinární medicíny. V současné době jsme tak schopni vedle kvalitní všeobecné medicíny, poskytovat i služby v různých směrech nadstandardní, specializované.

Dnes pracuje na naší klinice 8 veterinárních lékařů, s velmi širokou základnou vybavení. Prostory, ve kterých se naše klinika nyní nachází, již odpovídají našim představám, kvalitě a šíři nabízených služeb. V současné době byl areál plně zrekonstruován a tak došlo ke srovnání kvality poskytovaných služeb s kvalitou prostředí ve kterém pracujeme.

Služby a zákroky Ivet - Veterinární nemocnice

Veterinární klinika IVET spektrem nabízených služeb patří jistě mezi ty nadstandardní, což je zabezpečeno nejenom širokou základnou špičkového vybavení, ale také vysokou úrovní znalostí a vědomostí personálu se kterým se u nás můžete setkat. Výčet nabízených služeb není zdaleka úplný, je pouze orientační a proto při nejasnostech kontaktujte přímo nás (telefonicky ,mailem), rádi nabídku upřesníme.

základní veterinární péče

 • prevence - očkování , odčervení
 • diagnostika a ošetření běžných onemocnění
 • čipování, čtení čipů
 • dietetika
 • odstranění zubního kamene ultrazvukem
 • vyšetření při pokousání
 • ošetření při napadení běžnými zevními parazity
 • doplňkový prodej krmiv a doplňků krmiv

laboratorní diagnostika

 • koprologie - vyšetření trusu, zjištění přítomnost endoparazitů či jejich vývojových stadií
 • hematologie - stanovovaní množství a počtů krevních elementů
 • biochemie- stanovení biochemických ukazatelů v krvi
 • vyšetření moče- močový sediment, specifická hmotnost, biochemie moči
 • vyšetření mozkomíšního moku
 • cytologie- vyšetření buněk a jiných součástí tkání odebraných aspirační biopsií, otiskem tkáně aj.

specializace

Snažíme se být vždy o kousek v předu před konkurencí a toho lze dosáhnout pouze cestou specializování se lékařů. Z toho také vychází i naše další nabídka. Předložené informace jsou velmi kusé a neúplné. Měli by sloužit pouze k základní informaci! Podrobněji Vám samozřejmě rádi vše vysvětlíme a nabídneme osobně.

kardiologie

K diagnostice onemocnění oběhového aparátu jsme vybaveni opravdu špičkově. Rutině používáme při své práci ECG, RTG, USG, USG - color doppler

umíme diagnostikovat

 • vrozené srdeční vady
 • získané srdeční vady
 • onemocnění srdečního svalu- myokardu
 • onemocnění osrdečníku- perikardu
 • arytmie

urologie a nefrologie

Diagnostika, léčba a prevence nemocí ledvin a vývodných cest močových (záněty, degenerativní procesy, nádory, močové kameny) za požití laboratorních technik, ultrazvuku, speciálních rentgenologických metod apod.

gynekologie a porodnictví

Obor zabývající se diagnostikou a léčbou pohlavního aparátu. To znamená onemocněním vaječníků, dělohy a mléčné žlázy. V porodnictví jsme schopni diagnostikovat v jakém období pohlavního cyklu se zvíře nachází a následně provést asistovanou reprodukci tzn. umělé oplodnění. Diagnostikovat březost, ať již chtěnou či nechtěnou. Nastanou-li nějaké problémy při porodu, nabízíme veškerou pomoc, od asistence až po císařský řez. Z preventivní činnosti rutině provádíme kastraci.

neurologie

Diagnostika, léčba nemocí nervového aparátu, především onemocnění míchy. Ze speciálních diagnostických metod lze jmenovat myelografii(spec.vyšetřovací metodika pro vyšetření míchy)- kraniální i kaudální. Pro operace páteře používáme neurofrézu MINOS 3M. Diagnostikovat a léčit umíme onemocnění vrozená i získaná. Chirurgicky ošetřujeme Diskoptie(onemocnění meziobratlové ploténky), syndrom Cauda equina( komprese míchy v lumbosakrálním přechodu především u starších psů větších plemen), Woblerův syndrom( instabilita spojení krčních obratlů), Atlantoaxiální subluxace(narušení celistvosti vazu mezi 1. a 2. krčním obratlem), traumata páteře(fraktury obratlů, apod.)

gastroenterologie

Provádíme diagnostiku a léčbu poruch funkce žaludku,střev a souvisejících parenchymatozních orgánů (játra,slinivka). K základním ,a u nás rutinně používaným, vyšetřovacím metodám patří rentgenologie, sonografie, endoskopie, koprologie, bakteriologie a cytologie.

endokrinologie

Zajišťujeme vyšetření funkčnosti žláz s vnitřní sekrecí. Provádíme funkční testy. Léčíme a dlouhodobě monitorujeme např. hypotyreózu, hyperadrenokorticismus, diabetes melitus (glykemické křivky).

dermatologie

Provádíme základní vyšetření kůže a kožních derivátů. K tomu nám nejlépe slouží vyšetření pomocí optického mikroskopu. Provádíme kožní seškrab na diagnostiku např. parazitů. Vyšetření cytologické k diagnostice kvasinek, zánětů a nádorů. Vyšetření trichoskopické (chlupů) k diagnostice růstu chlupů a plísní.
Provádíme alergodiagnostiku pomocí kožního alergického testu, kultivace nebo biopsie kůže.

hematologie

Provádíme základní hematologické vyšetření:

 • počet červených,bílých krvinek a destiček
 • diferenciální rozpočet bílých krvinek


Provádíme diag. a léčbu anemií,poruch srážlivosti,zajišťujeme diag. a léčbu nádorových onemocnění hematopoetického aparátu(leukémie,onemocnění sleziny)

onkologie

Diagnostikujeme a léčíme nádorová onemocnění (chirurgie, chemoterapie). Tam, kde není úplné vyléčení možné, jsme schopni navrhnout Vám optimální způsob léčby vedoucí k prodloužení života zvířete bez utrpení, s přihlédnutím k vašim představám a možnostem.

ortopedie

Nabízíme velmi kvalitní diagnostiku kde nevyhnutným pomocníkem je RTG přístroj či arthroskopie a stejně kvalitní řešení diagnostikovaných onemocnění. Vybavení, které používáme (za všechny ortopedická vrtačka- Aeskulap Elan E II s celým soborem sklíčidel ) je základem k tomu, abychom mohli, zjištěné "závady"dobře opravit.

A co dokážeme? - Diagnostiku a léčbu

 • vývojových vad kostry ( onemocnění kloubů u štěňat velkých plemen)
 • ošetření pohybového aparátu po úrazech ( zlomeniny, utržení vazů, šlach a svalů
 • onemocnění kostry u stárnoucích pacientů (osteoarthritis-artróza)
 • dalších onemocnění pohybového aparátu (nádory, infekce, autoimunitní onemocnění)

Speciální typy operací

TTA - Tuberositas Tibie Advancement- moderní způsob ošetření ruptury předního zkříženého vazu.
CWO - Cranial wedge osteotomy- moderní způsob ošetření ruptury předního zkříženého vazu.
TPO - Tripel Pelvic Osteotomy - Trojitá osteotomie pánve zcela řešící problém vyvíjející se dysplazie kyčelního kloubu.
Darthroplasty - moderní málo užívaný způsob ošetření dysplastického kyčelního kloubu.
Arthroskopie - miniinvazivní vyšetření a ošetření kloubů.

poruchy chování zvířat

Nabízíme poradenství při výchově štěňat a koťat, v případě problémového chování (agresivita, strach z ohňostroje, strach z lidí, pomočování psů a koček, lízaní pacek aj. stereotypní chování) jsme schopni navrhnout behaviorální terapii šitou přesně na míru.

Hodnocení - Ivet - Veterinární nemocnice

309

Ivet - veterinární klinika-nemocnice nasbíralo od Vás již 309 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Ivet - veterinární klinika-nemocnice přidáte groše.

Přidej jeden zlaťákPřidej dva zlaťákypřidej tři zlaťáky

Služby a produkty - přehled štítků

Ivet - Veterinární nemocnice, prezentace je zařazena v katalogu:

Zdravotnické služby Praha > Veterinární kliniky a ordinace Praha

Ivet - Veterinární nemocnice na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení
Přidejte ZDARMA svou firmu,
pozvánku na akci, řádkovou
inzerci či promočlánek.

Veterinární kliniky a ordinace

Inzerce a Bazar Praha

Kulturní kalendář

Firmy v Praze - TOP 10

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?