Veterinární klinika Lhotka, spol. s r.o.

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

Veterinární klinika Lhotka, spol. s r.o. provozuje veterinární ordinaci pro malá zvířata. Veterinární klinika Lhotka byla založena v roce 2005. Cílem ordinace bylo založit nadstandartně vybavené pracoviště nabízející vysoce odbornou veterinární péči zajišťenou zkušeným veterinárním týmem za pomocí moderních přístrojů a vybavení.

Veterinární klinika Lhotka, spol. s r.o.  - logo
telefon: +420 774 735 735,+420241729603

Avšak nezapomínáme ani na osobní vstřícný a citlivý přístup ke klientům a jejich zvířecím kamarádům. Naše klinika zajišťuje rozsáhlou možnost diagnostiky. K dispozici je RTG přístroj, sonograf, gastroskop, bronchoskop, kvalitní mikroskop, EKG přístroj, otoskop, oftalmoskop, laboratorní přístroje pro okamžité stanovení biochemických a hematologických parametrů krve. Pro zvířata vyžadující operační zákrok je připravený plně vybavený operační sál umožňující širokou škálu plastických, nitrobřišních, nitrohrudních, ortopedických a neurochirurgických zákroků. Dále nabízíme možnost krátkodobé i dlouhodobé hospitalizace.

Veterinární klinika Lhotka, spol. s r.o. - fotogalerie

  • Veterinární klinika Lhotka 01
    Veterinární klinika Lhotka 02
    Veterinární klinika Lhotka 03

>> Kontakty pro Veterinární klinika Lhotka, spol. s r.o. <<

Adresa:Ve Lhotce 607/30
 , Praha Lhotka

Telefon:+420774735735,+420241729603

WWW:http://www.vetlhotka.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno:
Email:
Předmět:
Zpráva:
 
Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Veterinární klinika Lhotka není nastaveno žádné dopravní spojení.

Pohotovost na veterinární klinice

Naše veterinární klinika zajišťuje po předchozí telefonické domluvě pohotovost pro akutní pacienty a pro pacienty se závažnými zdravotními problémy i mimo ordinační hodiny o víkendech, všech státních svátcích a v nočních hodinách. Pro klienty jsou zajištěna parkovací stání přímo před klinikou.

O veterinární klinice Lhotka

Veterinární klinika Lhotka byla založena v roce 2005. Cílem ordinace bylo založit nadstandartně vybavené pracoviště nabízející vysoce odbornou veterinární péči zajišťenou zkušeným veterinárním týmem za pomocí moderních přístrojů a vybavení. Avšak nezapomínáme ani na osobní vstřícný a citlivý přístup ke klientům a jejich zvířecím kamarádům. Víme, že pro většinu majitelů, je jejich zvíře členem rodiny, pro které chtějí jen to nejlepší.

Odbornou úroveň veterinárních lékařů i veterinárních sester neustále zlepšujeme účastí na odborných seminářích, kongresech a stážích na specializovaných pracovištích.

Naše klinika zajišťuje rozsáhlou možnost diagnostiky. K dispozici je RTG přístroj, sonograf, gastroskop, bronchoskop, kvalitní mikroskop, EKG přístroj, otoskop, oftalmoskop, laboratorní přístroje pro okamžité stanovení biochemických a hematologických parametrů krve.

Pro zvířata vyžadující operační zákrok je připravený plně vybavený operační sál umožňující širokou škálu plastických, nitrobřišních, nitrohrudních, ortopedických a neurochirurgických zákroků. Zvířata v akutním stavu mají připravené přístroje a vybavení pro akutní medicínu včetně možnosti transfúze krve a kyslíkové léčby pro výrazně dušné pacienty.

Pro zvířata vyžadující hospitalizaci nabízíme možnost krátkodobé i dlouhodobé hospitalizace.

Pro klienty jsou zajištěna parkovací stání přímo před klinikou. Před klinikou rovněž naleznete venčící prostor. V čekárně Vás jistě potěší instalovaná televize, která Vám zkrátí čekaní na ošetření Vašeho zvířete.

 

Hodnocení - Veterinární klinika Lhotka

251

Veterinární klinika Lhotka, spol. s r.o. nasbíralo od Vás již 251 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Veterinární klinika Lhotka, spol. s r.o. přidáte groše.

Přidej jeden zlaťákPřidej dva zlaťákypřidej tři zlaťáky

Služby a produkty - přehled štítků

Veterinární klinika Lhotka, prezentace je zařazena v katalogu:

Zdravotnické služby Praha > Veterinární kliniky a ordinace Praha

Veterinární klinika Lhotka na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení
Přidejte ZDARMA svou firmu,
pozvánku na akci, řádkovou
inzerci či promočlánek.

Veterinární kliniky a ordinace

Inzerce a Bazar Praha

Kulturní kalendář

Firmy v Praze - TOP 10

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?