16. června, 2019 - svátek má Zbyněk

Veterinární klinika Lhotka, spol. s r.o. - firma v Praze

Veterinární klinika Lhotka, spol. s r.o. provozuje veterinární ordinaci pro malá zvířata. Veterinární klinika Lhotka byla založena v roce 2005. Cílem ordinace bylo založit nadstandartně vybavené pracoviště nabízející vysoce odbornou veterinární péči zajišťenou zkušeným veterinárním týmem za pomocí moderních přístrojů a vybavení.

Veterinární klinika Lhotka, spol. s r.o.  - logo
telefon: +420 774 735 735,+420241729603

Avšak nezapomínáme ani na osobní vstřícný a citlivý přístup ke klientům a jejich zvířecím kamarádům. Naše klinika zajišťuje rozsáhlou možnost diagnostiky. K dispozici je RTG přístroj, sonograf, gastroskop, bronchoskop, kvalitní mikroskop, EKG přístroj, otoskop, oftalmoskop, laboratorní přístroje pro okamžité stanovení biochemických a hematologických parametrů krve. Pro zvířata vyžadující operační zákrok je připravený plně vybavený operační sál umožňující širokou škálu plastických, nitrobřišních, nitrohrudních, ortopedických a neurochirurgických zákroků. Dále nabízíme možnost krátkodobé i dlouhodobé hospitalizace.

Veterinární klinika Lhotka, spol. s r.o. - fotogalerie

>> Kontakty pro Veterinární klinika Lhotka, spol. s r.o. <<

Adresa:Ve Lhotce 607/30
 , Praha Lhotka

Telefon:+420774735735,+420241729603

WWW:http://www.vetlhotka.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Veterinární klinika Lhotka není nastaveno žádné dopravní spojení.

webdesign Praha a tvorba stránek na míru

Pohotovost na veterinární klinice

Naše veterinární klinika zajišťuje po předchozí telefonické domluvě pohotovost pro akutní pacienty a pro pacienty se závažnými zdravotními problémy i mimo ordinační hodiny o víkendech, všech státních svátcích a v nočních hodinách. Pro klienty jsou zajištěna parkovací stání přímo před klinikou.

O veterinární klinice Lhotka

Veterinární klinika Lhotka byla založena v roce 2005. Cílem ordinace bylo založit nadstandartně vybavené pracoviště nabízející vysoce odbornou veterinární péči zajišťenou zkušeným veterinárním týmem za pomocí moderních přístrojů a vybavení. Avšak nezapomínáme ani na osobní vstřícný a citlivý přístup ke klientům a jejich zvířecím kamarádům. Víme, že pro většinu majitelů, je jejich zvíře členem rodiny, pro které chtějí jen to nejlepší.

Odbornou úroveň veterinárních lékařů i veterinárních sester neustále zlepšujeme účastí na odborných seminářích, kongresech a stážích na specializovaných pracovištích.

Naše klinika zajišťuje rozsáhlou možnost diagnostiky. K dispozici je RTG přístroj, sonograf, gastroskop, bronchoskop, kvalitní mikroskop, EKG přístroj, otoskop, oftalmoskop, laboratorní přístroje pro okamžité stanovení biochemických a hematologických parametrů krve.

Pro zvířata vyžadující operační zákrok je připravený plně vybavený operační sál umožňující širokou škálu plastických, nitrobřišních, nitrohrudních, ortopedických a neurochirurgických zákroků. Zvířata v akutním stavu mají připravené přístroje a vybavení pro akutní medicínu včetně možnosti transfúze krve a kyslíkové léčby pro výrazně dušné pacienty.

Pro zvířata vyžadující hospitalizaci nabízíme možnost krátkodobé i dlouhodobé hospitalizace.

Pro klienty jsou zajištěna parkovací stání přímo před klinikou. Před klinikou rovněž naleznete venčící prostor. V čekárně Vás jistě potěší instalovaná televize, která Vám zkrátí čekaní na ošetření Vašeho zvířete.

 

Hodnocení - Veterinární klinika Lhotka

386

Veterinární klinika Lhotka, spol. s r.o. nasbíralo od Vás již 386 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Veterinární klinika Lhotka, spol. s r.o. přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Veterinární klinika Lhotka, prezentace je zařazena v katalogu:

Veterinární klinika Lhotka na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: