22. května, 2019 - svátek má Emil

Intelstav s.r.o. - firma v Praze

Intelstav pro Vás zrealizuje stavbu od základové desky až po střechu.

Intelstav s.r.o. - logo
telefon: +420 212 240 112

Komplexní zajištění stavby od návrhu projektu, přes realizaci, až po kompletní dokončení a vybavení.

>> Kontakty pro Intelstav s.r.o. <<

Adresa:Lovosická 773/8
 19000, Praha Prosek

Telefon:+420212240112

WWW:http://www.intelstav.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Intelstav s.r.o. není nastaveno žádné dopravní spojení.

Centrum Paraple

Provádíme kompletní realizaci staveb (stavba na klíč) a inženýring, především projekty v oblasti rezidenční a komerční výstavby, tedy novostavby, rekonstrukce, vestavby, nástavby, modernizace a revitalizace stávajících objektů, ale i dílčí stavební práce. Zaměřujeme se na inteligentní domy, nízkoenergetické domy a byty, pasivní domy i byty, důraz klademe na úsporu energií a snížení nákladů na vytápění, čehož dosahujeme použitím nejmodernějších technologií jako inteligentní elektroinstalace (chytrý dům nazývaný též inteligentní dům), rekuperace, topné a solární systémy, zateplování budov.

Zákazníkovi nabízíme komplexní zajištění stavby na klíč od návrhu projektu (hrubá stavba/profese/interiér/exteriér), přes realizaci, až po kompletní dokončení a vybavení objektu veškerou technikou (TZB, topení, rekuperace - řízené větrání, technologie pro pasivní domy, technologie pro nízkoenergetické domy, MaR, inteligentní elektroinstalace, sanita, kuchyně, atd., nábytkem a vybavením do interiéru a exteriéru, zajišťujeme záruční i pozáruční servis.

Projektovou dokumentaci připravujeme pro všechny stupně: pro územní rozhodnutí, stavební povolení i prováděcí dokumentaci stavby.

Zajišťujeme územní a stavební řízení, inženýring staveb, autorský dozor a přípravné práce. Budujeme kopletní inženýrské sítě, přípojky, rozvody vody, odpadů, plynu, kanalizace.

Objekty vybavujeme nejmodernějšími technologiemi v oblasti elektroinstalace (inteligentní dům, inteligentní byt, inteligentní řízení budov), měření a regulace MaR, zabezpečení EZS, EPS, kamerových systémů, datových sítí, strukturované kabeláže, vytápění, rekuperace, tepelných čerpadel, klimatizace, vzduchotechniky a solárních systémů pro ohřev vody a votovoltaiku. 

Poskytujeme služby v oblasti návrhu a realizaci interiérů a exteriérů, včetně dodávky veškerých materiálů, koncových zařízení a nábytku a to pro domy, byty, ale i kanceláře a instituce.

V dnešní době je kladen velký důraz na energetické úspory a ekologickou stránku projektů. Klient si může zvolit nemovitost v určité energetické třídě od klasických domů přes nízkoenergetické domy až po pasivní dům. Jako moderní trend se nyní zavádějí i tzv. aktivní domy.

Všechny profese zajišťujeme vlastními pracovníky nebo prověřenými partnerskými firmami. Následně poskytujeme a zprostředkujeme servis, takže zákazník získává bezesporu velkou výhodu kompletního provedení od jednoho subjektu, čímž výrazně šetří svůj čas a peníze.

Hodnocení - Intelstav s.r.o.

308

Intelstav s.r.o. nasbíralo od Vás již 308 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Intelstav s.r.o. přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Intelstav s.r.o., prezentace je zařazena v katalogu:

Intelstav s.r.o. na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: