22. května, 2019 - svátek má Emil

ubytování Slovensko - firma v Praze

Horská rekreace v rekreačním zařízení v SK. Moderně zařízen starší a moderní dům určen na rekreaci. Nízkotatranský apartmán v Závažné Porubě.

Logo ubytování Slovensko
telefon: 004 214 45547257

Horská rekreace v rekreačním zařízení v SK. Moderně zařízen starší a moderní dům určen na rekreaci. Nízkotatranský apartmán v Závažné Porubě. Vhodná lokalita nedaleko turistických atrakcí zmíněných na stránce. Nabídky cestování po Tatrách. Ubytovací možnosti z horských oblastí Slovenské republiky. Na dovolenou si vyberte taky historické města a horské parky.

>> Kontakty pro ubytování Slovensko <<

Adresa:Ilanovska 521, Zavazna Poruba, Slovensko
 03202, Praha Zličín

Telefon:00421445547257
Fax:00421 44 5547257

WWW:http://www.ubytovanie-tatry.net

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace ubytování Slovensko není nastaveno žádné dopravní spojení.

Ubytovací zařízení sestává ze dvou samostatných apartmánů. Každý z nich se nachází na jednom podlaží. Každá apartmánová jednotka má k dispozici 2 ložnice se dvěma koupelnami, obývák s gaudžom, Tv a krbem. Dále máte k dispozici kuchyň s el. sporákem, lednicí, jídelním koutem a kuchyňským nádobím. Kapacita každého apartmánu je 1 až 8 osob. Na patře je balkon, v přízemí terasa s grilem a posezením. Apartmán se nachází na okraji obce. K lyžařskému středisku Opalisko je vzdálenost do 1 km a k dobré restauraci kolem 800 m. V blízkém okolí najdete multifunkční hřiště a dětské prolézačky. V blízkém okolí jsou aqua parky, vodní nádrž Liptovská Mara, ski centrum Jasná - Chopok. Turistiku a cykloturistiku můžete využívat v blízkých Nízkých a Západních Tatrách. Pročtěte stránku ubytování Slovensko.

Hodnocení - ubytování Slovensko

200

ubytování Slovensko nasbíralo od Vás již 200 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro ubytování Slovensko přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

ubytování Slovensko, prezentace je zařazena v katalogu:

ubytování Slovensko na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: