24. května, 2019 - svátek má Jana

AEK 120 a.s. - ÚČETNICTVÍ, DANĚ, MZDY - firma v Praze

Máme zkušenosti v účetnictví, daní, mzdách a vlastníme sofistikované nástroje k řešení a zpracování účetnictví s garancemi cen a kvalitní podporou. Specielně vytvořené naše systémy dovolují nabízet nejnižší ceny na trhu a přitom vysokou kvalitu našich služeb.

AEK 120 a.s. - ÚČETNICTVÍ, DANĚ, MZDY - logo
telefon: 602 221 555

Nabízíme Vám komplexní služby v oblastech účetnictví, mezd a daní, zpracování daňových přiznání, zpracování účetnictví i daňové evidence, zpracování mzdové agendy a personalistiky. Součástí je i dohled nad vedením účetnictvím a optimalizace daňových dopadů do všech odvětví práva.

>> Kontakty pro AEK 120 a.s. - ÚČETNICTVÍ, DANĚ, MZDY <<

Adresa:Nad šárkou 766/58
 16000, Praha Dejvice

Telefon:602221555
Mobil:723262709

WWW:http://www.ucetnictvipraha.eu/

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace AEK 120 a.s. - ÚČETNICTVÍ, DANĚ, MZDY není nastaveno žádné dopravní spojení.

Centrum Paraple

Připravili jsme Vám služby v oblasti účetnictví, daně a mzdy . Zpracováváme daňová přiznání , účetnictví a daňové evidence . Nabízíme v rámci služeb i nepřetržité poradenství a servis pro naše klienty. Zpracováváme mzdové agendy a personalistiku. Dále nabízíme poradenství v oblastech exekuce, oddlužení a aplikaci daňových zákonů v souvislosti s právními dopady a aplikace řešení DPH po celém světě. Zakládáme a fúzujeme společnosti.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti ve vedení účetnictví a daní.
Do této oblasti zahrnujeme daňovou evidenci, účetnictví, daňové přiznání a poradenství v návaznosti na daně, zpracování mezd, vyúčtování daně z příjmu a zastupování na úřadech. K této oblasti patří optimalizace účetnictví. Při zpracování Vašich podkladů v oblasti účetnictví přebíráme plnou odpovědnost za správnost vyhotovení. Všechny tyto důležité věci lze uskutečnit formou smluvní nebo mimosmluvní, tj. smlouvou o vedení a zpracování účetnictví či bez smlouvy. Odborně a na úrovni nahrazujeme účetní oddělení, které Vám zajistí minimalizaci nákladů a maximalizaci zisků, tzn. Ušetříme Vám peníze.

Jsme řešením pro Vaše starosti, účetnictví a daně, víme, jak na ně.

Hodnocení - AEK 120 a.s. - ÚČETNICTVÍ, DANĚ, MZDY

1073

AEK 120 a.s. - ÚČETNICTVÍ, DANĚ, MZDY nasbíralo od Vás již 1073 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro AEK 120 a.s. - ÚČETNICTVÍ, DANĚ, MZDY přidáte groše.

Dnes již byly groše z Vaší IP adresy přidány, děkujeme a pokud chcete AEK 120 a.s. - ÚČETNICTVÍ, DANĚ, MZDY ještě podpořit můžete "groše" opět přidat po dnešní půlnoci.

Služby a produkty - přehled štítků

AEK 120 a.s. - ÚČETNICTVÍ, DANĚ, MZDY, prezentace je zařazena v katalogu:

AEK 120 a.s. - ÚČETNICTVÍ, DANĚ, MZDY na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: