23. května, 2019 - svátek má Vladimír

Truhlářství Černý - firma v Praze

Truhlářství Černý - Vyrábíme dřevěná patra na spaní, patrové postele a vestavěné skříně na míru. Dále zhotovujeme zvýšené postele, výsuvná pódia, palandy, kuchyně, schody na míru, vestavěná patra a krabicové schody.

Truhlářství Černý - logo
telefon: +420 602 110 724

SPECIALIZACE FIRMY Truhlářství Černý je kompletní výroba od návrhu po realizaci: patra na spaní, dřevěná patra, celodřevěná patra, spací patra, vestavěná patra, patra na míru, originální design dřevěných pater na spaní pro děti i dospělé.

Truhlářství Černý - fotogalerie

>> Kontakty pro Truhlářství Černý <<

Adresa:Lucemburská 1876/44
 13000, Praha Žižkov

Telefon:+420602110724

WWW:http://www.patra-na-spani.eu/

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Metro:stanice Flora - Metro A

Bus:Flora - 136, 175

Dobrý Anděl

Více o Truhlářství Černý

Truhlářství ČERNÝ je na Českém obchodním trhu již od roku 1995. Specializací této truhlářské firmy z Prahy je výroba celodřevěných pater na spaní pro celou rodinu rozličných typů, rozměrů i designů. Spací patra jsou vyráběna z kvalitního vyzrálého vysušeného dřeva, aby se předešlo kroucení a dalšímu pracování (pohybu) dřeva. Při výrobě dřevěného patra na spaní je využíván vždy specifický originální design, jenž je vždy konzultován se zákazníkem. Zákazník si může zvolit typ dřeva, barvu odstínu včetně výsledného designu (tvaru). Kalkulace výroby pater na spaní je každopádně šita individuálně na míru dle přání zákazníka v souladu s typem materiálu, velikostí a náročností kýženého designu daného spacího patra.

PATRA NA SPANÍ

Vyrábíme patra na spaní na zakázku dle Vašich individuálních představ. Převážně používáme materiály jako např. dřevo, dýha, dřevotříska apod. Jde tedy převážně o dřevěná patra, které také často označujeme jako "celodřevěná patra". Každé, námi vyrobené patro na spaní, je originál, jelikož jde výhradně o celkovou ruční práci od zaměření až po výslednou stavbu daného patra. Nepoužíváme stavebnice! Cena vždy závisí od požadovaného materiálu, ze kterého má být patro zhotoveno, dále od složitosti kýženého designu (tvaru) jednotlivého patra na spaní (spacího patra) a od velikosti (rozměrů).

KUCHYNĚ

Nabízíme výrobu kuchyní a kuchyňského nábytku přímo na míru dle požadavků a individuálních představ klienta. Žádné specifické přání pro nás není překážkou. Materiálům pro výrobu dané kuchyně nebo kuchyňského nábytku i originálnímu designu neklademe žádné meze. Vše odvisí od požadavků a představ klientů. Podle toho se však také odvíjí cena. Zaměření dané kuchyně na míru a podrobný rozpis cenové kalkulace je vždy ZDARMA.

NÁBYTEK

Vyrábíme dřevěný bytový nábytek na míru, což zahrnuje například vestavěné dřevěné skříně, skříně a skříňky, komody, šatní skříně, postele, noční stolky, konferenční stolky, stoly, police a poličky, vinotéky, příborníky, stojany, obývací stěny, dětský nábytek, PC stolky, pracovní stoly atd.

PERGOLY

Vyrábíme také venkovní dřevěné pergoly nebo altány různých tvarů i velikostí přímo na míru dle Vašich představ a požadavků. Vždy dbáme na kvalitu materiálů, ze kterých pergoly stavíme. Zároveň dáváme důraz na vysokou stabilitu a propracovanost. Designu a tavrům meze neklademe. Pro stavbu dřevěných pergol používáme kvalitní vysušené dřevo (trámy), aby se časem nekroutilo a drželo tvar. Nabízíme také širokou škálu barev a odstínů. Pergolu vždy lakujeme profesionálními laky. Používáme i mnoho barevných odstínů mořidel. Ceny venkovních dřevěných pergol jsou vždy odvislé od velikosti a náročnosti dané stavby s přihlédnutim na požadovaný materiál.

Hodnocení - Truhlářství Černý

546

Truhlářství Černý nasbíralo od Vás již 546 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Truhlářství Černý přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Truhlářství Černý, prezentace je zařazena v katalogu:

Truhlářství Černý na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: