24. května, 2019 - svátek má Jana

FOKUS optik a.s. - firma v Praze

FOKUS optik a.s. je oční optika s nabídkou prodeje slunečních a dioptrických brýlí, kontaktních čoček a dalekohledů. Zastoupení značky Switch.

FOKUS optik a.s. - logo
telefon: +420 296 119 111

Společnost FOKUS optik byla založena v roce 1991 a v současnosti je největším subjektem v oboru oční optiky na území ČR. Svých 91 provozoven má rozmístěno ve více než 45 městech po celém Česku: jen v hlavním městě je přitom v současné době 26 provozoven. V roce 2009 společnost expandovala i na Slovensko, kde nyní provozuje 55 poboček.

>> Kontakty pro FOKUS optik a.s. <<

Adresa:Třeboradická 1110/51
 , Praha Kobylisy

Telefon:+420296119111
Fax:+420 296 119 119

WWW:http://www.fokusoptik.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace FOKUS optik a.s. není nastaveno žádné dopravní spojení.

Firma FOKUS optik a.s. je ryze českou společností,  s českým kapitálem, řízenou českým managementem a orientovanou na českého zákazníka. Ostatně – o spokojenost zákazníků se kontinuálně stará více než 400 kvalifikovaných zaměstnanců, samozřejmostí je přitom řada doplňkových služeb – od odborného  vyšetření zraku až po servis.

Brýle i čočky pro každého

V nabídce společnosti FOKUS optik nechybí široký výběr cenově zajímavého a pro českého zákazníka snadno dostupného zboží. FOKUS optik může náročnějším zákazníkům nabídnout módní hity od luxusních značek jako Gucci, Bvlgari, Dolce& Gabbana, Dior, Prada, Hugo Boss, Bogner, po velmi oblíbené fashion značky jako Versace, Max Mara, Emporio Armani, Ray Ban, Vogue, Boss Orange nebo Tommy Hilfiger či Carrera. Společnost se také může prezentovat svojí vlastní značkou obrub s názvem CROWN, v roce 2011 se sortiment dále rozšířil o řadu CROWN Premium.

FOKUS optik samozřejmě nabízí i vlastní značku kontaktních čoček a roztoků řady SWITCH. Všechny tyto výrobky mají mezi zákazníky velký úspěch, kromě těchto výrobků navíc FOKUS optik v tomto segmentu nabízí široký výběr produktů renomovaných dodavatelů.  V segmentu brýlových skel je pak předním dodavatelem firma SWISS optik.

Angažovanost firmy FOKUS optik podtrhuje dlouholetá podpora školy pro nevidomé a slabozraké v Brně a sponzoring na poli sportu. Již několik let firma pořádá sérii amatérských turnajů v beach volejbalu. Dále sponzoruje mistra Evropy v automobilových závodech do vrchu Petra Vojáčka, který svými výkony šíří dobré jméno firmy po celé Evropě.

V roce 2011 založila společnost FOKUS optik také svůj věrnostní program pro zákazníky FOKUS optik klub, který má cca 50 000 členů a stále přibývají další.

Hodnocení - FOKUS optik a.s.

230

FOKUS optik a.s. nasbíralo od Vás již 230 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro FOKUS optik a.s. přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

FOKUS optik a.s., prezentace je zařazena v katalogu:

FOKUS optik a.s. na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: