23. května, 2019 - svátek má Vladimír

STINGO Optical Fashion - firma v Praze

Na základě individuálních potřeb klientů STINGO Optical Fashion doporučí vhodné typy brýlových čoček, poradíme s výběrem tvaru a barvy brýlových obrub za individuální ceny pro každého našeho zákazníka. Za 3 roky působení na českém trhu máme již 6 poboček.

STINGO Optical Fashion - logo
telefon: +420 774 848 333,+420222518496

Společnost STINGO Optical Fashion má dlouholetou tradici a zkušenosti v oboru. Naším hlavním cílem je individuální, profesionální a přátelský přístup k zákazníkům. Náš pracovní tým ve všech obchodech je připraven Vás ochotně přivítat a poradit s výběrem brýlí a jejich příslušenstvím. V současné době je Vám k dispozici 6 našich prodejen.

>> Kontakty pro STINGO Optical Fashion <<

Adresa:Palackého 719/7
 , Praha Nové Město

Telefon:+420774848333,+420222518496

WWW:http://www.stingooptik.cz/

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace STINGO Optical Fashion není nastaveno žádné dopravní spojení.

Dioptrické brýle

Pečlivě pro Vás vybíráme široký sortiment dioptrických brýlí českých i zahraničních výrobců. Naleznete zde obroučky moderních i klasických tvarů s bohatou paletou barev, které jsou zastoupeny ve všech cenových relacích.

  • celoobruby
  • vázané na silon (polo obruby)
  • vrtané (bez obrub)
  • čtecí

 

Brýlové čočky

Naším dodavatelem brýlových čoček je firma Rodenstock. Vyberte si brýlové čočky, které výrazně zvýší Vaše pohodlí a zajistí Vám skvělé vidění ve všech podmínkách:

Tvrzené brýlové čočky, odolné proti poškrábání


Tvrzená vrstva dodává organickým čočkám odolnost srovnatelnou s klasickými minerálními skly, přičemž jejich hlavní výhoda, lehkost, zůstává zachována.

Estetické a ploché brýlové čočky

Nové technologické postupy umožňují výrobu plošších korekčních brýlových čoček, které zajišťují lepší vidění a zároveň velmi dobře vypadají.

Brýlové čočky s antireflexní úpravou

Tenké vrstvy aplikované ve vakuu na přední i zadní strany skel umožňují optimalizovat propustnost světla. Vidění se tak značně zlepší, zejména při snížené viditelnosti, např. při řízení v noci, nebo při silném umělém světle, např. při práci na počítači. Další výhodou je, že antireflexní úprava umožňuje zvýšení průhlednosti čoček a zároveň odstraňuje nežádoucí odrazy. Zlepšuje se tak transparentnost a oči působí přirozeněji.

Multifokální čočky

Multifokální čočky jsou určeny pro korekci presbyopie, velmi rozšířené vady, jež se projevuje zejména u pacientů po čtyřicítce s potížemi viděním na blízko. Multifokální (progresivní) čočky mají přechodový kanál, kde se jejich dioptrický stupeň plynule zvyšuje, nebo snižuje shora dolů a umožňuje vidět dobře do dálky, na střední vzdálenost i na blízko bez odkládání brýlí. Čočky jsou estetické a na rozdíl od bifokálních čoček díky plynulému dioptrickému přechodu neprozrazují věk uživatele.

Samozabarvovací čočky

Samozabarvovací čočky vynikají svou čirostí v místnosti a při pobytu venku se automaticky zabarví až na úroveň klasických slunečních brýlí, čímž chrání Vaše oči před prudkým sluncem. Oslnění snižuje kvalitu Vašeho vidění, nezpůsobuje mhouření očí a jejich únavu. Samozabarvovací čočky efektivně snižují oslnění a ve spojení s antireflexní vrstvou minimalizují rušivé nežádoucí odrazy.

Kontaktní čočky

Využijte možnost aplikace kontaktních čoček.

V ceně je zahrnuto:

  • měření zraku
  • navržení čoček podle potřeb klienta
  • sada zkušebních čoček
  • roztok na kontaktní čočky
  • pouzdro na kontaktní čočky
  • kontrola

 

Sluneční brýle jako ochrana a pomocník pro Váš zrak

Sluneční brýle jsou oblíbenou a dnes často i nezbytnou ochranou před slunečními paprsky, pomocníkem při práci, volno-časových aktivitách a v neposlední řadě mohou sloužit jako stylový módní doplněk. Při jejich správném výběru Vám rádi poradí naši odborníci přímo na prodejnách.

Hodnocení - STINGO Optical Fashion

301

STINGO Optical Fashion nasbíralo od Vás již 301 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro STINGO Optical Fashion přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

STINGO Optical Fashion, prezentace je zařazena v katalogu:

STINGO Optical Fashion na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: