16. června, 2019 - svátek má Zbyněk

Restaurace Port 62 - firma v Praze

Restaurace Port 62 je zážitková restaurace, oáza klidu na 70m dlouhé zrekonstruované lodi. Menu šéfkuchaře Radka Roubíčka nabízí variace české a staročeské kuchyně v moderní úpravě. Prostory na lodi se hodí pro narozeninové oslavy, svatební hostiny, firemní akce.

Restaurace Port 62 - logo
telefon: +420 240 200 244

Zajímavá, vzdušná, originální a plná emocí - to je zážitková restaurace Port62. Naším kapitánem v kuchyni je mnohokrát oceněný šéfkuchař Radek Roubíček. Jídelní lístek pod jeho taktovkou nabízí zajímavé variace staročeské a české kuchyně v moderní úpravě. Od lehkých předkrmů přes tradiční české polévky až po hlavní jídla, která pokaždé překvapí chuťové buňky rozdílným zpracováním mas, příloh a zajímavých omáček.

Restaurace Port 62 - fotogalerie

>> Kontakty pro Restaurace Port 62 <<

Adresa:areál Freestyle Park Modřany, Vltavanů
 , Praha Modřany

Telefon:+420240200244

WWW:http://www.port62.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Restaurace Port 62 není nastaveno žádné dopravní spojení.

Od pondělí do pátku nabízíme cenově výhodná polední menu plná nápadů. Vhodné stolové uspořádání zajišťuje až 100 míst k sezení. Restaurace Port62 je nekuřácká. V teplých měsících můžete využít zahrádku s příjemnou atmosférou pro zasloužený odpočinek a relax. Pro nejmenší je připraven prostorný dětský koutek s hračkami a samozřejmě i dětské menu. A pokud byste ještě váhali, co že to vlastně znamená označení zážitková restaurace, pak vás srdečně zveme na některý z našich speciálních gastronomických večerů. Poznáte, že skutečně dobré jídlo není jen koncertem chutí, ale lahodí i zraku a čichu. Vzbuzuje příjemné emoce a harmonii mezi lidmi.

Tým restaurace Port 62 "šije na míru" svatební hostiny, narozeninové oslavy, dětské párty nebo firemní večírky. Využít lze jak prostornou prosklenou restauraci s výhledem na řeku Vltavu, tak i atraktivní klub v suterénu lodi s šedesáti místy a technickým zázemím.

Zahrádka restaurace Port 62

Zahrádka otevřena od 11 - 23 hodin (platí pro slunečné / teplé počasí) s kapacitou 80 míst.

Posedět v příjemném prostředí u řeky Vltavy, nechat se hladit hřejivými slunečními paprsky, vychutnávat si dobrou kávu či osvěžující drink a prostě jen tak relaxovat. Zní to lákavě, že? Na zahrádce před restaurací Port62 však můžete prožít mnohem více.

Terasa restaurace Port 62

V letních měsících otevřena každý den od 11 – 23 hodin s kapacitou 50 míst.

Port 62 není pouze restaurací a zahrádkou v přízemí, k příjemnému posezení a krásnému výhledu na okolí břehu Vltavy nabízí také terasu na lodi s kapacitou padesáti míst, která je ideálním místem pro grilování a open party.

Hodnocení - Restaurace Port 62

590

Restaurace Port 62 nasbíralo od Vás již 590 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Restaurace Port 62 přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Restaurace Port 62, prezentace je zařazena v katalogu:

Restaurace Port 62 na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: