21. dubna, 2019 - svátek má Alexandra

Prádelna Vyšehrad - firma v Praze

Prádelna Vyšehrad - Naše firma poskytuje úspěšně své služby v oblasti prádelenství již od roku 1996. Naším cílem je vyhovět v této oblasti požadavkům všech skupin zákazníků, tedy od soukromých osob až po velké hotely.

Prádelna Vyšehrad - logo
telefon: +420 272 912 967

Prádelna Vyšehrad v Praze Hájích - Poskytujeme prádelenské služby pro hotely, pensiony, residence, ubytovny, restaurace, mateřské školy, kadeřnické a kosmetické salony, fit-centra a další firmy, které ke své činnosti potřebují vždy kvalitně vyprané či vyžehlené prádlo a oděvy.

>> Kontakty pro Prádelna Vyšehrad <<

Adresa:Matúškova 831/1
 14900, Praha Háje

Telefon:+420272912967
Mobil:+420 607 886 981

WWW:http://www.pranipradla.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Prádelna Vyšehrad není nastaveno žádné dopravní spojení.

webdesign Praha a tvorba stránek na míru

Prádelna Vyšehrad - více informací

Naše služby nabízíme rovněž pro soukromé osoby, které požadují kompletní službu (praní, sušení a žehlení prádla), nebo jen dílčí, např. mandlování prádla, žehlení oděvů, praní záclon apod..

Pro všechny výše uvedené zákazníky nabízíme chemické čištění oděvů, textilu a kožešin, které v perfektní kvalitě a za velmi příznivé ceny zajišťujeme prostřednictvím našeho smluvního partnera.

Samozřejmostí námi poskytovaných služeb je naše vlastní doprava.

Naše technologie

  • Praní, sušení a žehlení prádla provádíme na moderních strojích předních světových výrobců prádelenské techniky, jakož jsou např.stroje značky Miele a Primus.
  • Prací a podpůrné prostředky, stejně tak jako škroby a aviváže, používáme od tuzemských dodavatelů stále ve stejné kvalitě, což se v konečném efektu výrazně projevuje na dlouhé životnosti prádla našich zákazníků.
  • Zvlášť velký důraz je kladen na oddělené praní jednotlivých zakázek, což naprosto vylučuje možnost záměny prádla při pracím a sušícím procesu.
  • Dle nároků zákazníka jsme schopni finální vyžehlené prádlo složit na jím požadovaný rozměr a vyhovět tak jeho potřebám při skladování či prostírání prádla.
  • Prádlo a oděvy jsou vždy expedovány v mikrotenových fóliích, aby se zamezilo znečištění hotového prádla při manipulaci a dopravě.

Hodnocení - Prádelna Vyšehrad

224

Prádelna Vyšehrad nasbíralo od Vás již 224 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Prádelna Vyšehrad přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Prádelna Vyšehrad, prezentace je zařazena v katalogu:

Prádelna Vyšehrad na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: