25. května, 2019 - svátek má Viola

Restaurace pod Vinořským zámkem - firma v Praze

Restaurace pod Vinořským zámkem nabízí mezinárodní i českou kuchyně. Nabízíme obědy, slavnostní večeře, firemní akce, svatební hostiny, oslavy, rauty. K dispozici letní zahrádka, vinný sklípek i nekuřácké prostory. Dále poskytujeme možnost ubytování v penzionu přímo v areálu.

Restaurace pod Vinořským zámkem - logo
telefon: +420 777 525 525

Rodinná restaurace Pod Vinořským zámkem, která stojí za návštěvu, stylová kombinace dřeva, kovářské práce a lícového zdiva, s pěkným členěním místností, vinným sklípkem s vinotékou, nekuřáckým koutkem a venkovním posezením. Čistým penzionem s pokoji s vlastními toaletami. Krásný nádech romantické pohody.

Restaurace pod Vinořským zámkem - fotogalerie

>> Kontakty pro Restaurace pod Vinořským zámkem <<

Adresa:Mladoboleslavská 81
 , Praha Vinoř

Telefon:+420777525525

WWW:http://www.restaurace-podzamkem.cz/

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Pod Vinořským zámkem není nastaveno žádné dopravní spojení.

Pomáhej s humorem - Konto Bariery

Vítáme všechny, kdo si potrpí na kvalitní výběrovou Českou a zahraniční kuchyni, nabídneme Vám hotová jídla i speciality kuchyně a jsme si jisti, že budete příjemně překvapeni při konzumaci lahodných jídel, které připravují profesionální kuchaři v připraveném menu. Obsáhlý sortiment nápojů, který pro Vás ochotně připraví naši zruční číšníci z nápojového lístku je vybírán dle nových trendů a připomínek od Vás, našich zákazníků. Samozřejmostí jsou míchané nápoje. Kvalitní teplé a ledové čaje připravované z přírodních koncentrátu bez chemie. Zaručeně si vyberte z bohaté nabídky odrůdových jakostních vín, které pocházejí z oblasti Mutěnic a vyhlášených Tereziánských vinných sklepů z Prušánek, ochutnejte také vynikající jakostní i odrůdová vína z Argentiny, Chile, Itálie, Francie a Španělska. Vyberte si z vinného listu. Kvalita a nabídka vín je konzultována se someliéry při pravidelných ochutnávkách vín, na které jste srdečně zváni.

 

Hodnocení - Pod Vinořským zámkem

506

Restaurace pod Vinořským zámkem nasbíralo od Vás již 506 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Restaurace pod Vinořským zámkem přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Pod Vinořským zámkem, prezentace je zařazena v katalogu:

Pod Vinořským zámkem na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: