22. května, 2019 - svátek má Emil

Výtvarné kurzy - Studio Prototyp - firma v Praze

Pořádáme výtvarné kurzy pro děti, dospělé, figurální kreslení a přípravy na talentové zkoušky

Výtvarné kurzy - Studio Prototyp - logo
telefon: 777 768 413

Studio Prototyp je otevřený prostor pro umění a jeho přesahy. Pořádáme výtvarné kurzy pro děti i dospělé, workshopy, přednášky a výstavy. Věnujeme se klasickým technikám, které považujeme za základ, ale jsme otevření i všemu experimentování. Organizujeme pravidelné výstavy, kde se během vernisáže můžete potkat s jedním výtvarným umělcem a jedním designérem. V době trvání výstavy pořádáme tématické přednášky a workshopy.

>> Kontakty pro Výtvarné kurzy - Studio Prototyp <<

Adresa:Sekaninova 16
 12800, Praha Nusle

Telefon:777768413

WWW:http://www.studio-prototyp.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Metro:C Vyšehrad

Tramvaj:Ostrčilovo náměstí 6,7,18,24

Pomáhej s humorem - Konto Bariery

Prototyp zakládáme jako flexibilní prostor pro umění a jeho přesahy. Experimentální dílnu pro pořádání výtvarných kurzů pro děti i dospělé, workshopů, přednášek a výstav. V přízemí našeho vnitroblokového domečku sídlí cyklo-dilna Jan, kde si můžete dát opravit kolo nebo si pořídit nové. Náším cílem je najít způsob, jak propojit věci, které máme rádi.

Během pravidelných vernisáží chceme vždy prezentovat jednoho výtvarného umělce a něco málo z oblasti užitého umění. Rádi bychom představili umělce a designéry s prvotním zaměřením na kvalitu jejich práce, diverzitu přístupů a názorů. Vernisáže jsou pro nás zároveň i příležitostí, jak se společně potkat.

Výtvarné kurzy mohou potom usnadnit přístup k umění. Prostřednictvím praktické zkušenosti s klasickými i experimentálními technikami, se snažíme vést studenty k dalšímu samostatnému zkoumání různých médií. Soustředíme se především na proces tvůrčí práce a její vývoj.

Workshopy a přednášky jsou jednorázové akce, kde se chceme věnovat tématům, která souvisí s výstavním programem a chodem Prototypu, s jeho lokalitou a zájmem Vás kteří k nám chodíte. Zajímají nás lidé se silnými specifickými zájmy, zveme si ty, se kterými můžeme kooperovat a kteří nás svou prací inspirují. Nesledujeme konkrétní cíle, náš program vyrůstá z aktuálního dění a témat na která narážíme. Workshopy jsou intenzivní akcí, kde se můžete setkat se zajímavými osobnostmi současného dění, diskutovat s nimi a kooperovat, získat praktickou zkušenost s jejich pracovními metodami nebo se podílet na společném výtvarném procesu.

KONTAKT:

Sekaninova 16, Praha 2

info@studio-prototyp.cz

www.studio-prototyp.cz

Hodnocení - Výtvarné kurzy - Studio Prototyp

226

Výtvarné kurzy - Studio Prototyp nasbíralo od Vás již 226 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Výtvarné kurzy - Studio Prototyp přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Výtvarné kurzy - Studio Prototyp, prezentace je zařazena v katalogu:

Výtvarné kurzy - Studio Prototyp na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: