22. května, 2019 - svátek má Emil

Vinný restaurant Viniční altán na Vinohradech - firma v Praze

Vinný restaurant Viniční altán v půvabném prostředí Havlíčkových sadů.

Logo Vinný restaurant Viniční altán na Vinohradech
telefon: +420 222 516 887

Ve Viničním altánu jehostům nabízeno především originální víno z hroznů, které na vinici Gröbovka již řadu let tak starostlivě pěstuje vinohradník pan Antonín Tureček. A tak se můžeme oprávněně těšit na jeho Rýnský ryzlink, Müller Thurgau, Rulandské modré a šedé nebo na Modrý Portugal. Bylo by také příjemné i žádoucí, aby se Viniční altán stal jedním z vyhledávaných míst v Praze, kde by se kultivovala „vinná kultura“ Pražanů

>> Kontakty pro Vinný restaurant Viniční altán na Vinohradech <<

Adresa:Havlíčkovy sady 1369 - Gröbovka
 12000, Praha Vinohrady

Telefon:+420222516887

WWW:http://www.vinicni-altan.cz/

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Tramvaj:Krymská - 4,22

Centrum Paraple

 zhjhghgjgkonstruovaný objekt především jako místo příjemného posezení u kvalitního vína a různých chuťovek a delikates od vídeňských uzenářů a výrobců sýra z různých částí Rakouska. Ty se běžně podávají v proslulých rakouských vinných výčepech.nazývaných "Heurige". Altán o ploše 125 metrů čtverečních (vrchní terasa má slouží zrekonstruovaný objekt především jako místo příjemného posezení u kvalitního vína a různých chuťovek a delikates od vídeňských uzenářů a výrobců sýra z různých částí Rakouska. Ty se běžně podávají v proslulých rakouských vinných výčepech.nazývaných "Heurige". Altán o ploše 125 metrů čtverečních (vrchní terasa má dalších 37 a čelní pak dokonce asi sto metrů čtverečních) pojme podle charakteru použité stolové úpravy kolem šedesáti hostů. Přitom v létě a za příznivého počasí může být kapacita altánu ještě vyšší. dalších 37 a čelní pak dokonce asi sto metrů čtverečních) pojme podle charakteru použité stolové úpravy kolem šedesáti hostů. Přitom v létě a za příznivého počasí může být kapacita altánu ještě vyšší. oužíslouží zrekonstruovaný objekt především jako místo příjemného posezení u kvalitního vína a různých chuťovek a delikates od vídeňských uzenářů a výrobců sýra z různých částí Rakouska. Ty se běžně podávají v proslulých rakouských vinných výčepech.nazývaných "Heurige". Altán o ploše 125 metrů čtverečních (vrchní terasa má dalších 37 a čelní pak dokonce asi sto metrů čtverečních) pojme podle charakteru použité stolové úpravy kolem šedesáti hostů. Přitom v létě a za příznivého počasí může být kapacita altánu ještě vyšší.  zrekonstruovaný objekt především jako místo příjemného posezení u kvalitního vína a různých chuťovek a delikates od vídeňských uzenářů a výrobců sýra z různých částí Rakouska. Ty se běžně podávají v proslulých rakouských vinných výčepech.nazývaných "Heurige". Altán o ploše 125 metrů čtverečních (vrchní terasa má dalších 37 a čelní pak dokonce asi sto metrů čtverečních) pojme podle charakteru použité stolové úpravy kolem šedesáti hostů. Přitom v létě a za příznivého počasí může být kapacita altánu ještě vyšší.

Hodnocení - Vinný restaurant Viniční altán na Vinohradech

268

Vinný restaurant Viniční altán na Vinohradech nasbíralo od Vás již 268 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Vinný restaurant Viniční altán na Vinohradech přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Vinný restaurant Viniční altán na Vinohradech, prezentace je zařazena v katalogu:

Vinný restaurant Viniční altán na Vinohradech na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: