16. června, 2019 - svátek má Zbyněk

Hotel Monica - firma v Praze

Hotel Monica je nově postavený hotel v klidné čtvrti a krásným výhledem na město. 27 moderně vybavených pokojů s koupelnou, televizí, minibarem a telefonem. Restaurace, terasa s výhledem, bazén v zahradě, parkoviště na vlastním pozemku. Do centra 15 minut.

Hotel Monica - logo
telefon: +420 244 464 465

Hotel Monica je postaven na krásném místě s jedinečným výhledem na město. Tento hotel v Praze nabízí svým hostům pohodlí a komfort v moderně zařízeném prostoru, který je sladěn do příjemných hřejivých odstínů. Chcete-li, posaďte se u krbu v naší restauraci nebo ochutnejte plzeňské pivo u našeho baru. Pro večeře při svíčkách doporučujeme sezení na terase s překrásným výhledem na Prahu.

Hotel Monica - fotogalerie

>> Kontakty pro Hotel Monica <<

Adresa:Vlnitá 1710/31a
 , Praha Braník

Telefon:+420244464465
Fax:+420 244 464 120

WWW:http://www.hotelmonica.cz/

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Hotel Monica není nastaveno žádné dopravní spojení.

Pomáhej s humorem - Konto Bariery

K báječné relaxaci Vám také poslouží bazén hotelu Monica. Na lehátkách u bazénu či při posezení v jeho blízkosti nezapomeňte ochutnat některý z koktejlů, nebo se nechte zlákat sladkým či jiným kulinářským pokušením.

Salonek hotelu Monika tvoří ideální prostředí pro vaše schůzky a jednání. Vysokorychlostní internet poskytujeme zdarma. Bezpečné parkoviště je umístěno na vlastním pozemku hotelu Monica.

Ubytování v hotelu Monica - Praha

Moderně vybavené pokoje s vlastní koupelnou s vysoušečem vlasů, televizí se satelitním příjmem, minibarem a telefonem s přímou volbou a s internetovou přípojkou (WiFi) vyhoví všem našim hostům jako druhý domov na cestách.

Kapacita hotelu je 27 pokojů. Interiér hotelu Monica si můžete prohlédnout také ve virtuálním pohledu. Níže na této stránce naleznete ceny ubytování.

Hodnocení - Hotel Monica

362

Hotel Monica nasbíralo od Vás již 362 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Hotel Monica přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Hotel Monica, prezentace je zařazena v katalogu:

Hotel Monica na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: