23. května, 2019 - svátek má Vladimír

Hotel LTC Praha - firma v Praze

Hotel LTC Praha a sportovní centrum s tenisovými kurty se nachází na jihu Prahy, 15 minut od centra. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a TV. V restauraci s terasou s výhledem na areál je k dispozici internet. Hotel má vlastní parkoviště.

Hotel LTC Praha - logo
telefon: +420 257 922 134

Hotel je situován v jižní části Prahy, v městské části Zbraslav. Má přímé napojení na dálnici D1 a výpadovky Strakonice a Slapy. Centrum města je dosažitelné za 20 minut jízdy autem a je zde výborná dostupnost a návaznost na PID (Pražskou integrovanou dopravou).

Hotel LTC Praha - fotogalerie

>> Kontakty pro Hotel LTC Praha <<

Adresa:U Národní galerie 1268
 , Praha Zbraslav

Telefon:+420257922134
Fax:+420 257 922 134

WWW:http://www.ltczbraslav.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Hotel LTC Praha není nastaveno žádné dopravní spojení.

Dobrý Anděl

Hotel LTC Praha se nachází v přírodním tenisovém areálu a nabízí ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích vybavených sociálním zařízením, wi-fi připojením a TV na každém pokoji. V hotelové recepci přístup na internet zdarma. V ceně ubytování bohatá snídaně. Návštěvníkům je k dispozici neplacené parkoviště s kamerovým hlídacím systémem. Provoz hotelu 07:00 - 22:00 hod denně.

Ubytování v Praze a tenis

Hotel LTC Praha nabízí celkem 24 lůžek v rozložení dvou devíti dvoulůžkových a dvou třílůžkových pokojů. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem a televizním přijímačem. K standartním hotelovým službám nabízí i prostory a technické zázemí s projektorem pro celoplošné promítání a internetem, vhodné pro společenské akce a školení. Charakteristiku hotelu dokresluje i tradiční klubová atmosféra s možností využití tenisových kurtů a hal s umělým i antukovým povrchem, kde si můžete zahrát i pod vedením profesionálních trenérů.

 

Hodnocení - Hotel LTC Praha

372

Hotel LTC Praha nasbíralo od Vás již 372 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Hotel LTC Praha přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Hotel LTC Praha, prezentace je zařazena v katalogu:

Hotel LTC Praha na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: