22. dubna, 2019 - svátek má Evžénie

Letňany Lagoon, s.r.o. - aquapark s fitness centrem - firma v Praze

Letňany Lagoon, s.r.o. - provozuje Aquapark Lagoon Letňany s fitness centrem, saunou, soláriem a sálem pro aerobic.

Letňany Lagoon, s.r.o. - aquapark s fitness centrem - logo
telefon: +420 283 921 799,+420604272171

Aquacentrum Lagoon Letňany (Laguna) nabízí návštěvníkům kromě plaveckého bazénu i Relax zónu (sauna, pára whirpool), fitness centrum, solárium a občerstvení. Dětem nabízí aquacentrum skluzavky a houpačky, pro dospělé je připraven například aquazorbing.

Letňany Lagoon, s.r.o. - aquapark s fitness centrem - fotogalerie

>> Kontakty pro Letňany Lagoon, s.r.o. - aquapark s fitness centrem <<

Adresa:Tupolevova 665
 , Praha Letňany

Telefon:+420283921799,+420604272171

WWW:http://www.letnanylagoon.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Aquapark Lagoon Letňany není nastaveno žádné dopravní spojení.

Plavecký bazen v Aquaparku Lagoon Letňany

Plavecký bazén společnosti Letňany Lagoon působí na trhu sportovních služeb již od listopadu roku 2000 a svým významem patří k nejoblíbenějším zařízením tohoto zaměření v Praze. Udržet pozornost zákazníků a docílit pravidelnou návštěvnost vyžaduje po provozovateli investovat do nových aktivit a vytvářet tzv. ,,balíčky služeb", ve kterých si každý najde to své, podle zaměření a fyzické úrovně.

Bazénová hala nabízí krytý 25m bazén se šesti dráhami, kde 2 dráhy jsou trvale určeny pro kondiční plavání a zbylá část bazénu slouží jak pro zábavné aktivity, tak pro plavání. Ve velkém bazénu jsou umístěny boční masážní trysky, dnové masážní rošty a tzv. ,,protiproudová tryska“. Významnou dominantou je tobogán dlouhý 86m, který je vhodný pro všechny věkové kategorie. Příjemné večerní osvětlené, které je zabudováno do stěn vany bazénu jen dokresluje příjemný pocit při využívání jeho služeb.

Součástí bazénové haly je i masážní bazén pro 10 osob s masážní deskou umístěnou na dně bazénku, bočními masážními tryskami a masážními lůžky s teplotou vody 31 stupňů, dále pak dětské brouzdaliště s malou skluzavkou o teplotě 32 stupňů a zábavný bazének s masážními tryskami, rošty, chrliči vody a malou divokou řekou o teplotě 31 stupňů.

Fitness centrum v Aquaparku Letňany

Fitness centrum o rozloze cca 200 m2 se nachází v 1.patře objektu plaveckého bazénu. Je vybaveno aerobními a posilovacími trenažéry od firmy Technogym, která patří ke špičce ve svém oboru a dále pak posilovacími trenažéry z USA od firmy Staimaster.

Prostory tvoří 19 aerobních trenažérů k rozvoji kondice ( běhátka, rotopedy, steppery,veslařské trenažéry, atd. a 21 stanoviš k rozvoji silových schopností.

Hodnocení - Aquapark Lagoon Letňany

840

Letňany Lagoon, s.r.o. - aquapark s fitness centrem nasbíralo od Vás již 840 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Letňany Lagoon, s.r.o. - aquapark s fitness centrem přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Aquapark Lagoon Letňany, prezentace je zařazena v katalogu:

Aquapark Lagoon Letňany na mapě Prahy

Ikonka na Vᚠweb pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: