23. května, 2019 - svátek má Vladimír

Oční optika Drga - firma v Praze

Nabízíme dioptrické a sluneční brýle i na předpis, lupy a dětské brýle. Provádíme měření zraku a aplikaci kontaktních čoček. Dále zajišťujeme veškeré opravy a letování brýlí. Platba poukazy Ticket medica a Multi, Flexi pass, Unišek, Benefit program.

Logo Oční optika Drga
telefon:není uveden

Měření zraku zdarma. Měříme Vám dioptrie bez objednání. Na blízko,na dálku i na počítač. Vše na přesném autorefraktometru Zeiss. Dětské obroučky a brýle. cca 500 modelů dětských brýlí. Pro děti od tří let. Plastové,kovové i na sport. Brýle na počítač. Speciální brýle pro kancelář. Brýlové čočky na počítač a střední vzdálenost. X blue-brýlové čočky odfiltrují škodlivé záření z monitoru. Brýle na dálku. Brýle pro volný čas i do zaměstnání. Brýle do kina, divadla,na sport. Brýle na řízení automobilu. Brýle na čtení. Kvalitní antireflexní vrstva pro čtení při umělém osvětlení. Rádi vám poradíme a zrak zdarma zaměříme. Brýle na čtení jsou základem jak si nepokazit zrak. Kvalitní brýle Dioptrické brýle s kvalitními plastovými čočkami. Speciální plast se super tvrzením proti poškrábání, antireflexem, hydrofobní úpravou. Brýle prodejna Praha 5 Luka Naleznete nás na adrese: Mukařovského 5 cca 100 m od metra B Luka. Otvírací doba: Po-Čt-8.30-18, Pá-8.30-16.30. Opravy brýlí praha 5. Provádíme veškeré opravy. Výměna straniček, sedýlek, šroubků atd. Letování stříbrem, v tomto oboru jsme specialisté. Čištění brýlí ultrazvukem.

>> Kontakty pro Oční optika Drga <<

Adresa:Truhlářská 1489/29 , 11000 Praha, Nové Město
 11000, Praha Nové Město

Mobil:+420 724 735 659
Fax:+420 235 325 354

WWW:http://www.optikadrga.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Oční optika Drga není nastaveno žádné dopravní spojení.

Život Dětem

Hodnocení - Oční optika Drga

198

Oční optika Drga nasbíralo od Vás již 198 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Oční optika Drga přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Oční optika Drga , prezentace je zařazena v katalogu:

Oční optika Drga na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: