23. května, 2019 - svátek má Vladimír

Oční centrum Dr. Rau, s.r.o. - firma v Praze

Provádíme laserové oční operace. Provozujeme oční centrum a nabízíme zrakové zákroky. Dále poskytujeme kontaktní čočky včetně výměn. Zabýváme se makulární degenerací a estetickou medicínou.

Logo Oční centrum Dr. Rau, s.r.o.
telefon: +420 220 518 176

Jelikož na naší oční klinice v Praze provádíme všechny metody refrakční chirurgie, nabídneme vám metodu, která s co nejmenším rizikem vyreší vaši refrakční vadu. Navíc vám můžeme nabídnout vlastní laserovou metodu vyvinutou Dr. Rau, Lasek Viscodissekci. U pacientů se zeleným zákalem můžeme dosáhnout trvalého snížení očního tlaku a redukci počtu očních kapek implantací mikrostentu Cypass. Tato šetrná metoda bez rizik klasických glaukomových operací je prováděna exkluzivně Dr. Rau v Čechách a Bavorsku. Pacienti s makulární degenerací jsou v našem očním centru v péči nejlepších odborníků v České republice. Naše oční klinika se specializuje především na odstranění refračních vad. V Očním centru Dr. Rau v Praze 6, provádíme laserovou léčbu krátkozrakosti, dalekozrakosti a zakřivení rohovky(astigmatismu). Pacientům starším 45 let, u kterých nastupuje presbyopie, nabízíme monovizi nebo výměnu čočky s implantecí multifokální čočky.U pacientů s tenkou rohovkou, s onemocněním rohovky či s velmi vysokou refrakční vadou provádíme implantaci fakických čoček. Tyto implantujeme i u pacientů s keraktokonem po předchozím zpevnění rohovky metodou Cross Linking.

>> Kontakty pro Oční centrum Dr. Rau, s.r.o. <<

Adresa:Vítězné náměstí 829/10 , 16000 Praha, Bubeneč
 16000, Praha Bubeneč

Telefon:+420220518176
Mobil:+420 777 656 513

WWW:http://www.dr-rau.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Oční centrum Dr. Rau, s.r.o. není nastaveno žádné dopravní spojení.

webdesign Praha a tvorba stránek na míru

Čím je naše oční klinika v Praze výjimečná?

 

Naše oční klinika nabízí odstranění zrakových vad podložené dlouholetými zkušenostmi na nejvyšší lékařské úrovni. Dr. Rau provádí implantaci multifokálních čoček od jejich zavedení, to je 14 let. O jejich publikacích a úspěších v oblasti oční chirurgie se můžete dočíst v jejím profesním životopise.
Díky vlastnímu neustálému vědeckému výzkumu, můžete na oční klinice Dr. Rau v Praze 6 využít nejmodernější techniku a nejšetrnější chirurgické zákroky. Naše pracoviště je vybaveno prvotřídním zařízením. Veškerým vyšetřením i operací vás provede náš profesionální personál, který řídí samotná zakladatelka oční kliniky MUDr. Magda Beatrice Rau. 

Termíny na vyšetření i operaci je nutné dohodnout individuálně v souvislosti s vyšetřovacími a operačními dny a to telefonicky na čísle +420 220 518 176 od pondělí do pátku mezi 8:30 a 11:30.

Hodnocení - Oční centrum Dr. Rau, s.r.o.

396

Oční centrum Dr. Rau, s.r.o. nasbíralo od Vás již 396 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Oční centrum Dr. Rau, s.r.o. přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Oční centrum Dr. Rau, s.r.o. , prezentace je zařazena v katalogu:

Oční centrum Dr. Rau, s.r.o. na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: