23. května, 2019 - svátek má Vladimír

BRÝLE - ONLINE, s.r.o. - firma v Praze

Prodejna a eshop na sluneční a dioptrické dámské a pánské brýle. Prodáváme značky Adidas, Bogner, Brendel, Davidoff, Chanel, Jaguar, Moxxi, Quiksilver, Prada, Puma, Replay i RayBan.

BRÝLE - ONLINE, s.r.o. - logo
telefon: +420 224 211 862

Zákaznické oddělení: tel.: +420 773 033 222 mail: info@bryle-online.cz Na Váš dotaz či telefonát se těší pracovníci zákaznického servisu PO -PÁ 8:00 - 17:30. Odborné poradenství: tel.: +420 773 034 222 mail: z.trnka@bryle-online.cz Na otázky ohledně brýlových obrub, čoček, materiálů apod. Vám rádi odpoví naši pracovníci - diplomovaní oční optici a optometristé PO - PÁ 8:00 - 17:15. Vracené zakázky či reklamace odesílejte* prosím na adresu: Brýle - online s.r.o. Palackého 143 Rokycany 337 01 tel.: +420 773 033 222 *( NEZASÍLAT DOBÍRKOU!!! )

>> Kontakty pro BRÝLE - ONLINE, s.r.o. <<

Adresa:Nekázanka 876/19 , 11000 Praha, Nové Město
 11000, Praha Nové Město

Telefon:+420224211862
Mobil:+420 773 033 222

WWW:http://www.bryle-online.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace BRÝLE - ONLINE, s.r.o. není nastaveno žádné dopravní spojení.

webdesign Praha a tvorba stránek na míru

Naše partnerské provozovny:

Vážení zákazníci nabízíme Vám ojedinělou službu – možnost vyzkoušení brýlí z naší internetové nabídky na partnerských kamenných provozovnách v Praze, Plzni, Rokycanech a Tachově. Jsme schopni Vám zajistit kompletní servis od objednání obruby z naší široké nabídky po oční vyšetření a zábrus čoček.

Na Vaši osobní návštěvu se těší majitel – Zdeněk Trnka – optometrista, naši oční lékaři a celý tým diplomovaných očních optiků.

Jak na to:

Líbí se Vám brýle z naší nabídky – napište nám či zavolejte, rádi Vám připravíme Vámi vybraný model k vyzkoušení, použít můžete také náš poptávkový formulář, pro přesnější zadání vyplňte prosím všechna políčka formuláře. Co se stane, když mi brýle nebudou sedět, vyberu si jiné či odjedu s nepořízenou, rozhodně Vás nebudeme nutit k odběru zboží objednaného na vyzkoušení, tato služba je do okamžiku objednání skel a jejich zábrusu nezávazná. Tímto unikátním systémem máte možnost si vyzkoušet a zakoupit brýle z aktuálních kolekcí světových značek za velmi příznivou cenu a zároveň ocenit kompletní servis zázemí partnerské kamenné optiky s dlouholetou tradicí.

Nevíte jaké dioptrické čočky jsou pro Vás nejvhodnější, využijte náš tým očních optiků a poraďte se s námi. Nevíte, jaká jsou současná hodnoty Vašich dioptrií, objednejte se na oční vyšetření, tuto službu zajišťujeme v partnerských očních ordinacích, které jsou součástí našich partnerských poboček, jak pomocí smluvních očních lékařů, včetně vystavení poukazu na brýle pro zdravotní pojišťovnu, tak se také lze objednat na kvalifikované vyšetření k našim partnerským optometristům. Naše partnerskéordinace jsou vybaveny nejmodernější vyšetřovací technikou.

Jak se k nám dostanete, v Plzni jsou Vám v současnosti k dispozici tři partnerské pobočky, zajímavou možností je návštěva partnerské pobočky v Rokycanech, po dálnici z Prahy se k nám dostanete za komfortních 55 minut a bezbariérový přístup či pohodlné parkování Vás jistě zaujmou. Jako aktualitu Vám můžeme nyní nybídnout naše dvě nové partnerské pobočky, v Tachově a pozor od 1.4.2011 také partnerskou pobočku v PRAZE. Důležité je při definitivní domluvě určit jakou partnerskou pobočku preferujete, vzhledem k individuálnímu přístupu bude Vaše rezervace připravena na Vaše jméno na konkrétní partnerské pobočce.

Oční optika Trnka
JINDŘIŠSKÁ / Nekázanka 19
110 00 Praha-Nové Město

Hodnocení - BRÝLE - ONLINE, s.r.o.

343

BRÝLE - ONLINE, s.r.o. nasbíralo od Vás již 343 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro BRÝLE - ONLINE, s.r.o. přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

BRÝLE - ONLINE, s.r.o., prezentace je zařazena v katalogu:

BRÝLE - ONLINE, s.r.o. na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: