24. března, 2019 - svátek má Gabriel

EIFFEL OPTIC, a.s. ČERNÝ MOST - firma v Praze

Provádíme měření zraku a aplikace kontaktních čoček. Prodáváme dioptrické, polarizační, sluneční a dětské brýle. Nabízíme kontaktní a barevné čočky. V rámci zákaznického servisu brýle vyčistíme či napravíme pokřivenou obrubu. V nabídce máme brýle značek Laurent, Ray Ban, Polarex či Versace.

 EIFFEL OPTIC, a.s. ČERNÝ MOST - logo
telefon: +420 281 917 258+420272940323

Všechny pobočky eiffel optic jsou exkluzivně vybaveny nejnovějšími přístroji. Refrakční centra společnosti se zabývají prodejem a zhotovováním brýlí a též nejmodernějším způsobem korekce zrakových vad. Oční lékaři a optometristé zde vyšetřují zrak uživatelů brýlí pro dokonalou nápravu (korekci) oční vady pomocí brýlí nebo kontaktních čoček, které zde aplikují. Hodnota značky Cílová skupina společnosti eiffel optic je velmi široká. Trh s dioptrickými brýlemi zahrnuje především populaci nad 40 let. Sortimentem slunečních brýlí ale oslovuje trh napříč věkovými skupinami - současným trendem jsou sluneční brýle jakožto dotvoření image, nezávisle na ročním období. Velkou skupinou jsou uživatelé kontaktních čoček, kteří s ohledem na sportovní aktivity nebo čistě z estetického hlediska zvolili tento typ korekce namísto dioptrických brýlí. Společnost eiffel optic provádí přímý nákup v různých zemích, např. Francii, Itálii, Německu a Anglii, pro Prahu zajišťuje v rámci exkluzivity prodej zboží značky Cartier. Ve svých prodejnách poskytuje největší možný výběr pro sluneční brýle a dioptrické obruby dalších značek: Ray Ban, Porsche Design, Dolce Gabanna, Prada, Versace, Calvin Klein, Gucci, Dior, Vogue, Fendi, Armani a mnoha jiných.

>> Kontakty pro EIFFEL OPTIC, a.s. ČERNÝ MOST <<

Adresa:Chlumecká 765/6 , 19800 Praha, Černý Most
 19800, Praha Černý Most

Telefon:+420281917258+420272940323

WWW:http://www.eiffeloptic.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace EIFFEL OPTIC, a.s. ČERNÝ MOST není nastaveno žádné dopravní spojení.

Firma eiffel optic byla založena na podzim roku 1991 jako společnost s ručením omezeným. Svoji první prodejnu otevřela v květnu roku 1992 v Ječné ulici na Praze 2. V této době krátce po revoluci nebyl ještě segment oční optiky příliš rozmanitý a na trhu, kromě výjimek, figurovaly pouze prodejny státní sítě oční optiky. Prodejna eiffel optic se od nich naprosto odlišovala nejen svým vzhledem a na tu dobu nezvyklým, nočním nasvícením výloh, ale především nabídkou sortimentu dioptrických skel v druzích a typech, které doposud na českém trhu nebyly dostupné. Proto se zabývala kromě provozování prodejny oční optiky i velkoobchodním prodejem dioptrických skel.

Na jedinou otevřenou prodejnu začaly postupně navazovat realizace dalších poboček.

V počátku se jednalo pouze o kamenné prodejny v centru Prahy. Společnosti eiffel optic se podařilo získat prostory v samotném srdci Prahy, v ulici Na Příkopě nebo na Jungmannově náměstí. S novým trendem budování obchodních center na počátku roku 1998 otevřela společnost eiffel optic prodejnu v prvním centru tohoto druhu v České republice - Centrum Černý Most.

Poté v průběhu let následovaly další prodejny, převážně v nákupních centrech, v posledních letech situovaných i v českých regionech.

V roce 2004 byla firma eiffel optic přetransformována na akciovou společnost.

V současné době, tedy po více než 22 letech své existence, společnost Eiffel optic, a.s. disponuje sítí 33 prodejen po celé České republice. Převážně jsou její prodejny součástí velkých nákupních center, v hlavním městě Praze a v moravské metropoli Brně jsou pro zákazníky k dispozici také na lukrativních místech hlavních tříd.

Společnost eiffel optic, a.s. je specialistou na dioptrické brýle, sluneční brýle, kontaktní čočky a optické pomůcky. Zaměstnává kolem 150 pracovníků, převážně odborníků  očních optiků, optometristů a očních lékařů. Kromě oční optiky nabízí také  služby oční ordinace  ambulance v několika zařízeních v Praze a v Brně, smluvně zajištěných zdravotními pojišťovnami.

Hodnocení - EIFFEL OPTIC, a.s. ČERNÝ MOST

51

EIFFEL OPTIC, a.s. ČERNÝ MOST nasbíralo od Vás již 51 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro EIFFEL OPTIC, a.s. ČERNÝ MOST přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

EIFFEL OPTIC, a.s. ČERNÝ MOST, prezentace je zařazena v katalogu:

EIFFEL OPTIC, a.s. ČERNÝ MOST na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: