24. dubna, 2019 - svátek má Jiří

Supra-dalekohledy.cz Hloubětín - firma v Praze

Jsme předním dodavatelem amatérských hvězdářských dalekohledů a astronomické techniky na český trh.

Supra-dalekohledy.cz Hloubětín - logo

Jsme předním dodavatelem amatérských hvězdářských dalekohledů a astronomické techniky na český trh.

>> Kontakty pro Supra-dalekohledy.cz Hloubětín <<

Adresa:Mochovská 310/23 , 19800 Praha, Hloubětín
 19800, Praha Hloubětín

Telefon:284820939
Mobil:+420 284 820 939

WWW:http://www.supra-dalekohledy.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Supra-dalekohledy.cz Hloubětín není nastaveno žádné dopravní spojení.

webdesign Praha a tvorba stránek na míru

SUPRA Praha - astronomické dalekohledy

SUPRA Praha je předním dodavatelem amatérských hvězdářských dalekohledů a astronomické techniky na český trh. První oťukávání s astronomickými dalekohledy nastalo v roce 1997 ještě za existence společnosti SUPRA s.r.o., která se stala výhradním zástupcem předního světového výrobce astronomické optiky, americké firmy Celestron Int. pro Čechy. Po vzniku nové společnosti v roce 2000 jsme převzali kompletní již nabízený sortiment a dále rozšiřovali o další značky např. Sky-Watcher, William Optics, Vixen, Orion UK. Velmi těsně spolupracujeme s výzmamnými německými velkoobchody Teleskop-Service, Astro-Shop a AstroShop, odkud zajišťujeme jak pravidelné tak individuální dovozy dalekohledů a příslušenství dle přání zákazníků. Nezůstalo jen u dalekohledů, sortiment se postupně rozšiřoval na příslušenství, doplňky a položky které přímo, či nepřímo s astronomií, astronomickými pozorováními a astrofotografií souvisí.

Aktuálně nabízíme přes 6.000 položek z nich přes 60% držíme běžně skladem. Základem naší práce je všeobecné povědomí o potřebách amatérských astronomů neboť sami se jako amatérští astronomové na tomto poli pohybujeme od počátku 80. let minulého století a průběžně sledujeme vývoj optiky a technologií v tomto oboru.

Sortiment optiky se prolíná i do dalších našich aktivit, neboť binokulární dalekohledy, pozorovací dalekohledy a některé příslušenství je určeno i pro myslivce, ornitology, sportovní střelce či jen rekreační pozorovatele přírody, kteří nás znají z tak trochu jiné stránky.

Spolupodílíme se na organizaci akcí pro veřejnost i amatérské astronomy a to jak technicky tak personálně. Úzce spolupracujeme i s Českou astronomickou společností při organizaci společných akcí a její členové jsou při nákupech techniky i finančně zvýhodněni.

Hodnocení - Supra-dalekohledy.cz Hloubětín

364

Supra-dalekohledy.cz Hloubětín nasbíralo od Vás již 364 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Supra-dalekohledy.cz Hloubětín přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Supra-dalekohledy.cz Hloubětín, prezentace je zařazena v katalogu:

Supra-dalekohledy.cz Hloubětín na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: