21. dubna, 2019 - svátek má Alexandra

Hotel Paříž - Luxusní ubytování na Starém Městě - firma v Praze

Hotel Paříž nabízí unikátní a tradiční secesní hotel v centru Prahy nabízí luxusní ubytování v 86 pokojích s exkluzivním výhledem na Staré Město pražské. Provozujeme gurmánskou restauraci, 3 salonky pro konference, Café de Paris či Wellness & Spa centrum.

Hotel Paříž - Luxusní ubytování na Starém Městě - logo
telefon: +420 222 195 195

Luxusní hotel Paříž v historickém centru Prahy, v hotelu, který v roce 2004 oslavil své sté výročí. Tato novogotická hotelová budova s expresivními prvky secese byla postavena v roce 1904. V roce 1991 byl hotel vrácen rodině Brandejsů, jejichž tradice provozování hotelu má nyní 150letou historii. V hotelu je celkem 86 luxusních pokojů. Pro pohodlí našich hostů nabízíme legendární kavárnu Café de Paříž a francouzskou a tradiční českou restauraci Sarah Bernhardt, ale také Wellness & Spa Centre s thajskými masážemi.

Hotel Paříž - Luxusní ubytování na Starém Městě - fotogalerie

>> Kontakty pro Hotel Paříž - Luxusní ubytování na Starém Městě <<

Adresa:U Obecního domu 1080/1
 , Praha Staré Město

Telefon:+420222195195
Fax:+420 224 225 475

WWW:http://www.hotel-paris.cz/cz/

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Hotel Paříž není nastaveno žádné dopravní spojení.

Centrum Paraple

Lokalita a dostupnost hotelu Paříž

Hotel Paříž se nachází v centru Prahy, vedle Obecního domu a Prašné brány. Několik minut chůze od Staroměstského náměstí, Václavského náměstí a všech velkých obchodních center a turistických pamětihodností v hlavní pěší zóně.
Dostupnost

Vedle hotelu Paříž na Náměstí Republiky se nachází tramvajové zastávky (č. 5, 8, 14, 26) a také žlutá stanice metra trasy B.

Vzdálenosti od hotelu

  • Vzdálenost od mezinárodního letiště Ruzyně je 16 km (přibližně 30 minut taxíkem).
  • Vzdálenost od Hlavního nádraží je 2 km (přibližně 5 minut taxíkem).
  • Vzdálenost od Nádraží Holešovice je 4 km (přibližně 8 minut taxíkem).
  • Vzdálenost od Autobusového nádraží Florenc je 1 km (přibližně 3 minut taxíkem).

Ubytování v hotelu Paříž - Pokoje a apartmány

Hotel Paříž nabízí luxusní a pohodlné ubytování v centru Prahy s 86 luxusními pokoji v různých dostupných typech, stačí si jen vybrat dle Vašich preferencí.

Ihned po vstupu do Hotelu Vás jistě okouzlí vstupní hala s mramorovou mozaikovou podlahou a nádherně zdobeným hlavním schodištěm vedoucím do pater hotelu; ručně kované zábradlí s mosaznými prvky nesoucími charakteristické secesní motivy, je na opačné straně schodů doplněno zrestaurovanými originálními malbami. Na každém odpočívadle, v mezipatře, jsou překrásná vitrážová okna s motivy květin a citrusů.

Každý pokoj je díky prostorovým dispozicím historické budovy svým způsobem unikátní, jedinečný; rozdíly jsou zřejmé především ve tvaru pokoje, ale také v barevném provedení a uspořádání. Hotel nabízí několik typů pokojů: Deluxe pokoje, Executive pokoje, Junior Suites i apartmány – Klimt Suite, Mucha Suite nebo jedinečný Tower Suite. Každý z nich má své vlastní kouzlo, avšak všechny splňují vysoký standard komfortu a pohodlí. Spolu s dokonalými napodobeninami secesního stylového nábytku a překrásnou výzdobou představují tyto pokoje osobitý secesní sloh.

Hodnocení - Hotel Paříž

467

Hotel Paříž - Luxusní ubytování na Starém Městě nasbíralo od Vás již 467 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Hotel Paříž - Luxusní ubytování na Starém Městě přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Hotel Paříž, prezentace je zařazena v katalogu:

Hotel Paříž na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: