24. května, 2019 - svátek má Jana

Černé divadlo IMAGE - firma v Praze

Provozování černého divadla, užívání divadelních prvků jako nonverbální divadlo a moderní tanec.

Černé divadlo IMAGE - logo
telefon: +420 222 314 448

Někdy je těžké být na správném místě ve správnou dobu. Sedíte-li však v hledišti divadla IMAGE, pak se Vám to podařilo. Buďte vítáni. Není ovšem divadlo jako divadlo. Černé divadlo je jiné, světlo je jiné a tma je jiná. Černá tma černého divadla je plná fantazie. Z tajemné a jakoby nekonečné hloubky černého kabinetu k Vám přicházejí poetické obrazy. Herce nevidíte, neboť jsou neviditelní. Jiné herce uvidíte dobře a až nebezpečně zblízka. Tanec vyjádří nevyslovené, zjitří emoce a zvítězí nad fyzikálními zákony. Hudba dokáže oživit neživé, tragické se mění v komické, neuvěřitelné se stává možným. A co víc, Vaše fantazie je dokonale probuzena. Budete-li chtít hledat s námi, můžete v sobě najít mnohé, o čem jste ani netušili.

>> Kontakty pro Černé divadlo IMAGE <<

Adresa:Pařížská 935/4
 , Praha Staré Město

Telefon:+420222314448
Fax:+420 224 811 167

WWW:http://www.imagetheatre.cz/

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Černé divadlo IMAGE není nastaveno žádné dopravní spojení.

webdesign Praha a tvorba stránek na míru

Divadlo Image se za dobu své existence stalo pevnou součástí pražské kulturní scény. Sou-částí dobře známou Pražanům, návštěv-níkům Prahy, ale i publiku v zahraničí. Svým směřováním a svojí tvorbou posunulo vývoj žánru na špičkovou úroveň a od černého divadla dospělo k současnému divadlu syntetickému, koncentrovanému na chytrou a kvalitní zábavu. Soubor si vypracoval vlastní styl. Je tvořen z prvků moderního tance, zajímavých kostýmů, pantomimy a neverbálního divadla, kontaktů s pub-likem a využitím zvuků a originálně vytvořené hudby. Spolupráce s různými výtvarníky přináší každému představení jiný vý-tvarný koncept a tím i divácky atraktivní vizuální pestrost. Používání mystifikace, precizní prove-dení černodivadelních triků, hravost autorů, přesvědčivé výkony herců i tanečníků a touha bavit sebe i diváka, to vše slouží k naplnění cíle divadla: hrát pro živé publikum živoucí divadlo.Více než 7000 odehraných představení a téměř milion a půl diváků během dvaceti let jistě není jediným měřítkem úspěchu divadla IMAGE.

Kromě zahraničních zájezdů (například do Německa, Švýcarska, Belgie, Itálie, Řecka, na Kypr, Izraele, Maďarska, Slovenska, Turecka nebo Koreje), přijímá IMAGE účast i na divadelních festivalech a speciálních projektech jako Karmiel Dance Festival v Izraeli, divadelní a taneční Festival Uijeongbu v korejském Seoulu, nebo každoroční pravidelné hostování v Coronet Theatre v Athénách.I mnoha jiným prestižním společenským událostem, kongresům, výstavám nebo dalším akcím renomovaných firem po celé Evropě dokázalo divadlo IMAGE svými vystoupeními dodat na zajímavosti.Tak tomu bylo například při spolupráci s firmami Microsoft, Nokia, Volkswagen, Johnson & Johnson, Motorola nebo Bayernwerk AG v Olympiahalle v Mnichově.

Publiku hrajeme ze všech sil a z celého srdce. Také mu pozorně nasloucháme. Snažíme se vnímat, překvapit, rozesmát, potěšit. Doufáme, že v našich duších je něco společného, co může rezonovat a co umožňuje, aby existovalo divadlo. Dnešní divadlo a divadlo dnes. Příběh divadla IMAGE ještě nekončí.

Program divadla IMAGE naleznete ZDE.

Hodnocení - Černé divadlo IMAGE

315

Černé divadlo IMAGE nasbíralo od Vás již 315 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Černé divadlo IMAGE přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Černé divadlo IMAGE, prezentace je zařazena v katalogu:

Černé divadlo IMAGE na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: