22. dubna, 2019 - svátek má Evžénie

Easy Optic Vinohrady - firma v Praze

Nabízíme moderní dámské, pánské dioptrické a sluneční brýle od originálních značek Ray-Ban, Converse, Vogue, Dolce Gabbana, Prada a všechny druhy brýlových čoček. Nákup možný online nebo v našem studiu. V očním refrakčním centru provádíme oční vyšetření dle potřeb klienta.

Easy Optic Vinohrady - logo
telefon: +420 224 284 444

Nabízíme moderní dámské, pánské dioptrické a sluneční brýle od originálních značek Ray-Ban, Converse, Vogue, Dolce Gabbana, Prada a všechny druhy brýlových čoček. Nákup možný online nebo v našem studiu. V očním refrakčním centru provádíme oční vyšetření dle potřeb klienta.

>> Kontakty pro Easy Optic Vinohrady <<

Adresa:Jugoslávská 659/11 , 12000 Praha, Vinohrady
 12000, Praha Vinohrady

Telefon:+420224284444

WWW:http://www.easyoptic.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Easy Optic Vinohrady není nastaveno žádné dopravní spojení.

Kdo jsme a co děláme?

Jsme tým nadšených lidí, který je oficiálním značkovým prodejcem dioptrických a slunečních brýlí originálních značek Ray-Ban®, Prada, Vogue®, Dolce Gabbana a Converse. Brýle můžete nakoupit online nebo v našem studiu Easy Optic v centru Prahy. Nabízíme také vysoce kvalitní odborné služby spojené s výběrem brýlí, záručním servisem a také služby spojené s vyšetřením a péčí o oči v očním refrakčním centru Easy Optic Vision Center.

Změříme vám oči, vysvětlíme oční korekci a vždy vám rádi pomůžeme vybrat slušivé, trendy brýle a nejvhodnější brýlové čočky.


Jak to děláme? Jedinečnou nabídkou brýlí a služeb s týmem nadšených profesionálů.

Jedinečná nabídka značkových brýlí za skvělé ceny

► Soustředíme se na nabídku pouze vysoce kvalitních, trendy značkových brýlí s atraktivním designem z nejnovějších světových kolekcí. Chceme totiž, abyste šli s ruku v ruce s nejnovějšími módními trendy a zároveň si zachovali eleganci a osobitý styl.

► Jsme oficiálním prodejcem značek Ray Ban, Vogue, Dolce & Gabbana, Prada a Converse, proto u nás najdete jen 100% originály vysoké kvality. Brýle vám vždy dodáme v originálním pouzdře s originálním příslušenstvím.

► Snažíme se, aby brýle byly každému z vás finančné dostupné, proto u nás nakoupíte značkové brýle o 50% levněji než v běžné kamenné optice.

 

                                                                                                       

Hodnocení - Easy Optic Vinohrady

257

Easy Optic Vinohrady nasbíralo od Vás již 257 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Easy Optic Vinohrady přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Easy Optic Vinohrady, prezentace je zařazena v katalogu:

Easy Optic Vinohrady na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: