24. března, 2019 - svátek má Gabriel

Carl Zeiss spol. s r.o.Smíchov - firma v Praze

Společnost nabízí výrobky a služby v oboru zdravotnické techniky a biomedicíny, průmyslové měřicí techniky, optiky, optických zařízení a mikroskopie. Poskytujeme vysoce spolehlivé výrobky a služby, moderní technologie a profesionální přístup.

Carl Zeiss spol. s r.o.Smíchov - logo
telefon: +420 233 101 221+420233101223

Společnost nabízí výrobky a služby v oboru zdravotnické techniky a biomedicíny, průmyslové měřicí techniky, optiky, optických zařízení a mikroskopie. Poskytujeme vysoce spolehlivé výrobky a služby, moderní technologie a profesionální přístup.

>> Kontakty pro Carl Zeiss spol. s r.o.Smíchov <<

Adresa:Radlická 3201/14 , 15000 Praha, Smíchov
 15000, Praha Smíchov

Telefon:+420233101221+420233101223

WWW:http://www.zeiss.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Carl Zeiss spol. s r.o.Smíchov není nastaveno žádné dopravní spojení.

Centrum Paraple

O společnosti ZEISS
ZEISS je světový technologický koncern, činný v oblasti optického a optoelektronického průmyslu. ZEISS vyvíjí a prodává litografickou optiku, měřicí techniku, mikroskopy, lékařskou techniku, brýlová skla, jakož i fotografické a kinematografické objektivy, dalekohledy a planetární techniku. Díky svým řešením koncern posouvá svět optiky ještě více kupředu a spoluutváří technologický pokrok. Koncern se dělí na šest podnikových sektorů: průmyslovou metrologii, mikroskopii, lékařskou technologii, Vision Care, spotřebitelskou optiku a technologii výroby polovodičů. ZEISS je zastoupen ve více než 40 zemích, a to s přibližně 30 výrobními pobočkami, s vícero než 50 prodejními a servisními středisky, jakož i s přibližně 25 výzkumnými a vývojovými centry. V hospodářském roce 2013/14 dosáhl koncern s téměř 25.000 zaměstnanci obratu ve výši zhruba 4,3 miliard eur. Sídlo podniku, založeného v roce 1846 v Jeně, se nachází v Oberkochenu. Carl Zeiss AG řídí skupinu ZEISS coby strategický managementový holding. Jediným vlastníkem společnosti je nadace Carla Zeisse.

Hodnocení - Carl Zeiss spol. s r.o.Smíchov

276

Carl Zeiss spol. s r.o.Smíchov nasbíralo od Vás již 276 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Carl Zeiss spol. s r.o.Smíchov přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Carl Zeiss spol. s r.o.Smíchov, prezentace je zařazena v katalogu:

Carl Zeiss spol. s r.o.Smíchov na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: