21. května, 2019 - svátek Monika

JK invest CZ, s.r.o. Vršovice - firma v Praze

Velkoobchodní prodej brýlových obrub.

Logo JK invest CZ, s.r.o. Vršovice
telefon: +420 774 711 251

O firmě Společnost JK invest CZ, s.r.o. se sídlem v Praze byla založena v roce 2006. Od samého počátku se společnost zaměřila na dovoz a distribuci brýlových obrub. V roce 2008 se nám podařilo získat pro Českou a Slovenskou republiku výhradní zastoupení firmy GioFerrari a LaraD. Ve spolupráci s naším návrhářem vytváříme vlastní kolekce pod značkou Infinity a Dr.Eyes. V roce 2010 vystupujeme s novou módní kolekcí jak dioprických, tak i slunečních brýlí od známého českého modního návrháře Josefa Klíra V roce 2011 vstupujeme na trh s naší novou značkou dioptrických brýlí Gepard. Tato značka si ihned, od svého vzniku, získala spousty stabilních zákazníků. V roce 2012 jsme získali nové exklusivní zastoupení italské značky dioptrických brýlí Giotto, která se na českém a slovenském trhu objevuje již od roku 1994. Základní nabídku neustále doplňujeme dle nejnovějších trendů tak, abychom dokázali uspokojit rozmanité požadavky našich odběratelů v celé šíři žádaného sortimentu. Firma JK invest CZ není velkou společností, přesto se neustále dynamicky rozvíjí a každý rok se rozrůstá o nové zákazníky a zvyšuje rozsah prodeje. Společnost zásobuje v Čechách a na Slovensku svým zbožím na 700 odběratelů ve více než tisíci provozovnách a na trh dodává ročně přes 25 tisíc brýlových obrub. Mimo nabídky brýlových obrub zajišťuje pro český a sloveský trh také sluneční brýle a doplňkové výrobky, jako jsou pouzdra, čístící prostředky, náhradní díly, atd. Novým zákazníkum z řad očních optik, pokud se ještě nesetkali s našimi obchodními zástupci, rádi zboží předvedeme a nabídneme také zajímevé obchodní podmínky.

>> Kontakty pro JK invest CZ, s.r.o. Vršovice <<

Adresa:Turkmenská 1418/6 , 10100 Praha, Vršovice
 10100, Praha Vršovice

Telefon:+420774711251
Mobil:+420 774 711 238

WWW:http://www.jkinvest.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace JK invest CZ, s.r.o. Vršovice není nastaveno žádné dopravní spojení.

Centrum Paraple

Nabízíme brýlové obruby značek

 

Josef Klir eyewear, Arsenik, INFINITY, Götti, Moda Optica, Hilton, Dr. Eyes, Emergence, Art´Kentiel, Gio Ferrari, Lara D, Gepard a další.

 

Dále také rozšiřujeme dodávky přístrojů do optik a rozvíjíme spolupráci se známým českým módním návrhářem Josefem Klírem.

 

Všechen sortiment neustále obnovujeme dle nejnovějších trendů a požadavků zákazníků.

 

Rádi zákazníkům z řad očních optik, pokud se ještě nesetkali s našimi obchodními zástupci, zboží předvedeme a nabídneme i zajímavé obchodní podmínky.

Kontaktujte naše oddělení velkoobchodu oční optikou.

Hodnocení - JK invest CZ, s.r.o. Vršovice

266

JK invest CZ, s.r.o. Vršovice nasbíralo od Vás již 266 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro JK invest CZ, s.r.o. Vršovice přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

JK invest CZ, s.r.o. Vršovice, prezentace je zařazena v katalogu:

JK invest CZ, s.r.o. Vršovice na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: