JK invest CZ, s.r.o. Vršovice

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

Velkoobchodní prodej brýlových obrub.

Logo JK invest CZ, s.r.o. Vršovice
telefon: +420 774 711 251

O firmě Společnost JK invest CZ, s.r.o. se sídlem v Praze byla založena v roce 2006. Od samého počátku se společnost zaměřila na dovoz a distribuci brýlových obrub. V roce 2008 se nám podařilo získat pro Českou a Slovenskou republiku výhradní zastoupení firmy GioFerrari a LaraD. Ve spolupráci s naším návrhářem vytváříme vlastní kolekce pod značkou Infinity a Dr.Eyes. V roce 2010 vystupujeme s novou módní kolekcí jak dioprických, tak i slunečních brýlí od známého českého modního návrháře Josefa Klíra V roce 2011 vstupujeme na trh s naší novou značkou dioptrických brýlí Gepard. Tato značka si ihned, od svého vzniku, získala spousty stabilních zákazníků. V roce 2012 jsme získali nové exklusivní zastoupení italské značky dioptrických brýlí Giotto, která se na českém a slovenském trhu objevuje již od roku 1994. Základní nabídku neustále doplňujeme dle nejnovějších trendů tak, abychom dokázali uspokojit rozmanité požadavky našich odběratelů v celé šíři žádaného sortimentu. Firma JK invest CZ není velkou společností, přesto se neustále dynamicky rozvíjí a každý rok se rozrůstá o nové zákazníky a zvyšuje rozsah prodeje. Společnost zásobuje v Čechách a na Slovensku svým zbožím na 700 odběratelů ve více než tisíci provozovnách a na trh dodává ročně přes 25 tisíc brýlových obrub. Mimo nabídky brýlových obrub zajišťuje pro český a sloveský trh také sluneční brýle a doplňkové výrobky, jako jsou pouzdra, čístící prostředky, náhradní díly, atd. Novým zákazníkum z řad očních optik, pokud se ještě nesetkali s našimi obchodními zástupci, rádi zboží předvedeme a nabídneme také zajímevé obchodní podmínky.

>> Kontakty pro JK invest CZ, s.r.o. Vršovice <<

Adresa:Turkmenská 1418/6 , 10100 Praha, Vršovice
 10100, Praha Vršovice

Telefon:+420774711251
Mobil:+420 774 711 238

WWW:http://www.jkinvest.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno:
Email:
Předmět:
Zpráva:
 
Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace JK invest CZ, s.r.o. Vršovice není nastaveno žádné dopravní spojení.

Nabízíme brýlové obruby značek

 

Josef Klir eyewear, Arsenik, INFINITY, Götti, Moda Optica, Hilton, Dr. Eyes, Emergence, Art´Kentiel, Gio Ferrari, Lara D, Gepard a další.

 

Dále také rozšiřujeme dodávky přístrojů do optik a rozvíjíme spolupráci se známým českým módním návrhářem Josefem Klírem.

 

Všechen sortiment neustále obnovujeme dle nejnovějších trendů a požadavků zákazníků.

 

Rádi zákazníkům z řad očních optik, pokud se ještě nesetkali s našimi obchodními zástupci, zboží předvedeme a nabídneme i zajímavé obchodní podmínky.

Kontaktujte naše oddělení velkoobchodu oční optikou.

Hodnocení - JK invest CZ, s.r.o. Vršovice

215

JK invest CZ, s.r.o. Vršovice nasbíralo od Vás již 215 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro JK invest CZ, s.r.o. Vršovice přidáte groše.

Přidej jeden zlaťákPřidej dva zlaťákypřidej tři zlaťáky

Služby a produkty - přehled štítků

JK invest CZ, s.r.o. Vršovice, prezentace je zařazena v katalogu:

Zdravotnické služby Praha > Oční optiky Praha

JK invest CZ, s.r.o. Vršovice na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení
Přidejte ZDARMA svou firmu,
pozvánku na akci, řádkovou
inzerci či promočlánek.

Oční optiky

Inzerce a Bazar Praha

Kulturní kalendář

Firmy v Praze - TOP 10

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?