21. dubna, 2019 - svátek má Alexandra

Divadlo Alfred ve dvoře - firma v Praze

Prezentace současných trendů z oblasti živého umění s akcentem na pohybové, vizuální a experimentální divadlo. Večerní představení, či pro mnohé již známé označení performance, jsou přesně pro lidi, kteří chtějí na jevišti vidět něco jiného, než nabízí klasická divadelní scéna. Pro lidi zvídavé a toužící po novém umění.

Divadlo Alfred ve dvoře - logo
telefon: +420 233 376 985,+420775186860

Co v divadle uvidíte a zažijete se dá velice těžko popsat a vtěsnat do známých škatulek – činohra, tanec, apod. Představení střídají a přesahují jednotlivé umělecké disciplíny, zavádějí úplně nová pojetí prostoru, hudby, pohybu, slova, experimentují. Ve světě se pro tento druh tvorby používá označení „live art.“ Najdete zde fascinující projekty využívající nejmodernější techniky, ale i minimalistická taneční vystoupení. Vystoupení založená pouze na glosování slov a slovních hrátkách, ale i vystoupení bez jediného slova. Jednoznačně se ale dá říci, že to co uvidíte jeden večer bude určitě naprosto jiné než představení v jiném večeru.

>> Kontakty pro Divadlo Alfred ve dvoře <<

Adresa:Františka Křížka 495/36
 , Praha Holešovice

Telefon:+420233376985,+420775186860
Fax:+420 233 376 985

WWW:http://www.alfredvedvore.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Divadlo Alfred ve dvoře není nastaveno žádné dopravní spojení.

Divadlo Alfred ve dvoře, které Vám jistě otevře nové obzory, najdete ve stejné ulici jako je kino OKO – tedy první ulici nad Veletržním palácem. Běžná cena vstupenek na velký sál je 150,- a 90,- Kč, avšak divadlo nabízí ve svých předprodejních místech vstupenky za zvýhodněnou cenu 100,- a 60,- Kč. Divadlo, i s jeho nově opraveným foyer, pokladnou a barem, se otvírá vždy hodinu před začátkem představení.

Hodnocení - Divadlo Alfred ve dvoře

69

Divadlo Alfred ve dvoře nasbíralo od Vás již 69 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Divadlo Alfred ve dvoře přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Divadlo Alfred ve dvoře, prezentace je zařazena v katalogu:

Divadlo Alfred ve dvoře na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: