Dejvické divadlo, o.p.s.

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

Dejvické divadlo je repertoárové činoherní divadlo s kapacitou 125 míst.

Dejvické divadlo, o.p.s. - logo
telefon: +420 233 339 108,+420233332409

V červenci 2004 byla příspěvková organizace Dejvické divadlo transformována na obecně prospěšnou společnost, jejímž zakladatelem se stala Městská část Praha 6. Zároveň byla uzavřena čtyřletá smlouva o financování divadla touto městskou částí s každoročně snižující se částkou. Tento finanční deficit byl dokryt čtyřletým grantem Hlavního města Praha. V červenci 2008 došlo k dalšímu rozvolnění vztahu DD a Městská část Praha 6 tím, že řídící orgány divadla (správní a dozorčí radu), které byly doposud jmenovány zakladatelem, nyní volí umělecký soubor DD.

>> Kontakty pro Dejvické divadlo, o.p.s. <<

Adresa:Zelená 1084/15a
 , Praha Dejvice

Telefon:+420233339108,+420233332409

WWW:http://www.dejvickedivadlo.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno:
Email:
Předmět:
Zpráva:
 
Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Dejvické divadlo, o.p.s. není nastaveno žádné dopravní spojení.

Pokladna DD je v hlavním foyeru divadla a je otevřena denně od 14:00 do 19:30. O víkendech a svátcích vždy dvě hodiny před začátkem představení. V den předprodeje je pokladna otevřena od 10:00 do 16:00. V den předprodeje jsou od 8:00 čekajícím vydávána pořadová čísla.

Rezervace přijímá Dejvické divadlo výhradně na základě osobní nebo telefonické domluvy. Rezervace prostřednictvím e-mailu jsou platné až po zpětném potvrzení o jejich příjmu Vstupenky si můžete rezervovat na tel. 233 332 430 nebo na adrese rezervace@dejvickedivadlo.cz. Individuální telefonické nebo e-mailové rezervace (méně než 10 vstupenek) přijímáme až následující den po zahájení předprodeje na příslušný měsíc.

Hromadné objednávky (více než 10 vstupenek) písemně, případně prostřednictvím e-mailu a budou uspokojovány postupně podle data odeslání. Vzhledem k malé kapacitě sálu počítejte s delší čekací dobou, zpravidla ne kratší než tři měsíce.

Hodnocení - Dejvické divadlo, o.p.s.

219

Dejvické divadlo, o.p.s. nasbíralo od Vás již 219 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Dejvické divadlo, o.p.s. přidáte groše.

Přidej jeden zlaťákPřidej dva zlaťákypřidej tři zlaťáky

Služby a produkty - přehled štítků

Dejvické divadlo, o.p.s., prezentace je zařazena v katalogu:

Kulturní a zábavní služby v Praze > Divadla a opery Praha

Dejvické divadlo, o.p.s. na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení
Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?