19. května, 2019 - svátek má Ivo

Divadlo Hybernia - firma v Praze

Divadlo Hybernia bylo otevřeno po náročné rekonstrukci muzikálem Golem autorů Karla Svobody, Zdeňka Zelenky, Lou Fanánka Hagena a Filipa Renče 23.11.2006 a ještě do konce roku navštívilo tento nový prostor 35 000 diváků.

Divadlo Hybernia - logo
telefon: +420 221 419 412,+420221419416

Divadlo Hybernia se nachází v samém středu Prahy na Náměstí Republiky v sousedství Obecního domu, naproti historické Prašné bráně Starého města. Je impozantní součástí kulturního centra Prahy a velmi dobře dostupné městskou hromadnou dopravou, zejména metrem. V okolí je navíc dostatečná parkovací kapacita v OD Kotva a v OC Palladium.

Divadlo Hybernia - fotogalerie

>> Kontakty pro Divadlo Hybernia <<

Adresa:náměstí Republiky 3/4
 , Praha Nové Město

Telefon:+420221419412,+420221419416

WWW:http://www.hybernia.eu

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Divadlo Hybernia není nastaveno žádné dopravní spojení.

Pronájem Divadla Hybernia

Divadlo Hybernia je multifunkční divadlo s moderně koncipovaným a vybaveným divadelním sálem odpovídajícím náročným požadavkům muzikálových produkcí. Nabízí divákům plně klimatizovaný sál s 960 pohodlnými místy, včetně 80 komfortních křesel na balkoně a ve dvou VIP lóžích. Je ozvučeno vysoce kvalitní zvukovou aparaturou a vybaveno špičkovou osvětlovací, projekční a jevištní technologií. Chloubou divadla je velké jeviště 12 x 16 m vybavené dvěma točnami s regulovaným chodem, čtyřmi samostatnými propadly a komfortním provazištěm. Nedílnou součástí divadla jsou gastronomické provozy, kavárna s barem ve vstupním lobby, luxusní klubová restaurace v 5. patře, 2 bary v malém foyeru v prvním patře a na VIP balkoně. Atraktivním doplňkem je letní terasa s ojedinělým panoramatickým výhledem na celou Prahu. Divadlo Hybernia nabízí skvělé podmínky pro uspořádání společenských událostí jako jsou divadelní představení, koncerty, televizní přenosy, kongresy, konference, semináře a prezentace, výstavy, vernisáže, podnikové oslavy, párty, rauty a pod.

Hodnocení - Divadlo Hybernia

358

Divadlo Hybernia nasbíralo od Vás již 358 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Divadlo Hybernia přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Divadlo Hybernia, prezentace je zařazena v katalogu:

Divadlo Hybernia na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: