Divadlo Hybernia

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

Divadlo Hybernia bylo otevřeno po náročné rekonstrukci muzikálem Golem autorů Karla Svobody, Zdeňka Zelenky, Lou Fanánka Hagena a Filipa Renče 23.11.2006 a ještě do konce roku navštívilo tento nový prostor 35 000 diváků.

Divadlo Hybernia - logo
telefon: +420 221 419 412,+420221419416

Divadlo Hybernia se nachází v samém středu Prahy na Náměstí Republiky v sousedství Obecního domu, naproti historické Prašné bráně Starého města. Je impozantní součástí kulturního centra Prahy a velmi dobře dostupné městskou hromadnou dopravou, zejména metrem. V okolí je navíc dostatečná parkovací kapacita v OD Kotva a v OC Palladium.

Divadlo Hybernia - fotogalerie

  • Divadlo Hybernia 01
    Divadlo Hybernia 02
    Divadlo Hybernia 03

>> Kontakty pro Divadlo Hybernia <<

Adresa:náměstí Republiky 3/4
 , Praha Nové Město

Telefon:+420221419412,+420221419416

WWW:http://www.hybernia.eu

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno:
Email:
Předmět:
Zpráva:
 
Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Divadlo Hybernia není nastaveno žádné dopravní spojení.

Pronájem Divadla Hybernia

Divadlo Hybernia je multifunkční divadlo s moderně koncipovaným a vybaveným divadelním sálem odpovídajícím náročným požadavkům muzikálových produkcí. Nabízí divákům plně klimatizovaný sál s 960 pohodlnými místy, včetně 80 komfortních křesel na balkoně a ve dvou VIP lóžích. Je ozvučeno vysoce kvalitní zvukovou aparaturou a vybaveno špičkovou osvětlovací, projekční a jevištní technologií. Chloubou divadla je velké jeviště 12 x 16 m vybavené dvěma točnami s regulovaným chodem, čtyřmi samostatnými propadly a komfortním provazištěm. Nedílnou součástí divadla jsou gastronomické provozy, kavárna s barem ve vstupním lobby, luxusní klubová restaurace v 5. patře, 2 bary v malém foyeru v prvním patře a na VIP balkoně. Atraktivním doplňkem je letní terasa s ojedinělým panoramatickým výhledem na celou Prahu. Divadlo Hybernia nabízí skvělé podmínky pro uspořádání společenských událostí jako jsou divadelní představení, koncerty, televizní přenosy, kongresy, konference, semináře a prezentace, výstavy, vernisáže, podnikové oslavy, párty, rauty a pod.

Hodnocení - Divadlo Hybernia

256

Divadlo Hybernia nasbíralo od Vás již 256 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Divadlo Hybernia přidáte groše.

Přidej jeden zlaťákPřidej dva zlaťákypřidej tři zlaťáky

Služby a produkty - přehled štítků

Divadlo Hybernia, prezentace je zařazena v katalogu:

Kulturní a zábavní služby v Praze > Divadla a opery Praha

Divadlo Hybernia na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení
Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?